מה אתם חושבים על הקליפ החדש?

Tam1r

New member
../images/Emo150.gifמה אתם חושבים על הקליפ החדש?

איזה אהבתם יותר? את בטר אלון הקודם, או זה?

RedRecords

New member
חחח, התשובה ברורה!

הקליפ החדש פשוט נפלא. הקליפ הקודם היה מאוד אמנותי, אפל ודרמטי. לעומת זאת, הקליפ החדש נותן משמעות חדשה לשיר. העלילה טובה, הנוף מדהים. ללא ספק, הקליפ מעביר את השיר בצורה הכי טובה שיכולה להיות.

DirrtyShay

New member
לא הייתי יכול לנסח את זה יותר טוב

ממך...
צודק/ת בכל מילה ! שיר יפה לאללה אבל הקליפ הקודם לא היה משהו משהו.. זה גם לא הכי טוב אבל הוא יותר טוב

actimel

New member
אה... יופי כפרול

יש מצב שאתה שולח לי את הקליפ במסינג'ר... אני כבר לא רואה אותך המון זמן

RedRecords

New member
הנה קישור לקליפ:

http://www.313music.de/video_melc_betteralone_dsl.html זה שונה מכל מה שמלאני אי פעם עשתה!

Music4Life

New member
אני עוד לא ראיתי את הקליפ כמובן...

אני תמדי רואה דברים אחרונה (חחחח) תודה רבה על הלינק אני מיד הולכת לראות וואו לא ראיתי את מלאני
מעניין איך זה יהיה בשבילי....בטח נוסטלגי משהו. אני מיד הולכת לראות ואז אגיב עליו, אין לי ספק שהוא מהמם, יש לגברת קליפים סוף הדרך
ענת יפה שלי, תודה על התמונות כפרה

רוני1002

New member
גם אני ראיתי את הקליפ לא מזמן.

מה את חושבת על הקליפ
אהבת
אני מאוד אהבתי את הקליפ. אני חושבת שהוא יותר יפה מהקליפ הישן שלו.

רוני1002

New member
אני יותר אוהבת את הקליפ החדש.

הקליפ החדש נותן תחושה יותר מתאימה לגבי השיר. הוא יותר מייצג את השיר.

Music4Life

New member
ראיתי את הקליפ ל-ר-א-ש-ו-נ-ה../images/Emo99.gif

וווואוווו... קליפ יפההההההההה
לאללה...איזה יפה וחמודה היא שם!! אהבתי את כל הבימוי שלו והכל, הוא מאד מיוחד כזה....ומתאים מאד לשיר. איזהכיף לראות קליפ חדש של מלאני
נראה לי הקליפ האחרון היה אולי...here it comes again...כבר לא זוכרת מרוב שעבר ה-מ-ו-ן זמן פשששש תודה לכם.

actimel

New member
תאמינו או לא...

אני עוד לא ראיתי את הקליפ... אבוי לבושות. טוף נו, בטוח שתסלחו לי, במיוחד בהתחשב בעובדה שאני שוכבת במיטה, חולה, עם תה וכמובן
מצטערת שלא כל כך מסתדר לי להיכנס לפורום... אני מתגעגעת לכולכם
מאוד שמחתי הבוקר שהצצתי וראיתי שהפורום כל כך פעיל, איזה תענוג אוף, אני כבר סקרנית לראות את הקליפ. אוליי עוד מעט אני אוריד אותו ואז אחזור למיטה (אווף, נמאס לי כבר לראות את המיטה הזאת) אז קדימה, כולם מוזמנים לפתוח שרשור של החלמה מהירה חחחחחחחחח. מי יודע, אוליי זה יעזור ביי לכולם בנתיים ענת XX למי שתהה, אני לא שוכחת אותה אפילו לשנייה אחת

רוני1002

New member
נתוש, החלמה מהירה, מותק.

אנחנו בטוחים שאת לא שוכחת את מלאני גם לרגע אחד. אנחנו מאוד מתגעגעים אלייך ומחכים בקוצר רוח שתחזרי אלינו. את מנהלת מדהימה.
עלייך, שרית. נ.ב, חסר למי שלא משרשר לנתי החלמה מהירה
ראו הוזהרתם...

RedRecords

New member
החלמה מהירה!

להלן מספר עצות שיעזרו לך להבריא: 1. האזנה לשירים של מלאני. 2. שתייה מרובה של אקטימל. 3. עיסוק בספורט. נסי את הבעיטות של ספורטי ספייס! זה יחיה לך את הגוף ואת הנפש...

RedRecords

New member
Next Best Superstar לא היה ב-MTV

הם לא שידרו אותו.
האחרון ששודר בתדירות כלשהי היה Yeh Yeh Yeh.

למעלה