מה אתם חושבים על הקליפ החדש?

רוני1002

New member
וואלה, כן. נזכרתי עכשיו.

אני לא 'מתה' במיוחד על הקליפ הזה. אני לא יודעת למה. דווקא הם שידרו אותו הרבה בלילה כי הייתי רואה אותו כשהייתי בבייביסיטר.

RedRecords

New member
למען האמת גם אני לא אוהב את Yeh Yeh

Yeh. לא את השיר, ולא את הקליפ. למרות שנראה לי שאני בדעת מיעוט בעניין הזה, כי Yeh Yeh Yeh הוא אחד השירים והקליפים האהובים ביותר על המעריצים.

רוני1002

New member
אה הא,יש לה שירים יותר טובים בדיסק.

במקום Yeah אולי ל- Positively Somewhere או ל- Reason היה עדיף לעשות קליפ.

actimel

New member
אוקיי אני כנראה במיעוט ../images/Emo4.gif

מצטערת מאוד לומר: 1. לא התחברתי לקליפ 2. הקודם היה הרבה יותר אומנותי לפי דעתי 3. הייתי מביימת אותו אחרת 4. מלאני חיוורת בטירוף מוכנה לתת צ'אנס, אוליי אני אתחבר אליו בהמשך... ואוליי זה סתם בגלל שאני כולי חולה
ושלא התעמקתי מספיק.

TheImpactBoy

New member
חביב מאוד

בנוף כ"כ מדהים, יכלו לפחות לעשות את מלאני פחות חוורת. מה שכן, הוא הרבה יותר עדיף מהקודם.

Music4Life

New member
לענתו'ש - החלמה מהירה ../images/Emo184.gif../images/Emo23.gif

ענתי מאמי, אני מאחלת לך רפואה שלמה אחותי
תרגישי טוב ומהר ותראי את הקליפ (אבוי, ראיתי אותו לפנייך!)
אבל יש לך סיבה טובה..כי את באמת חולה ומרותקת למיטה ואני יודעת כמה שזה יכול זוועה... אז באמת החלמה הכי מהירה שאפשר, שהחיידקים המזורגגים האלה יצאו לך מהגוף למקום אחר ומהרררררר, שתהיי 100% עצמך ויותר במהרה
מואההההה

actimel

New member
תודה על האיחולים ../images/Emo13.gif

עכשיו אני כבר מרגישה הרבה יותר טוף
תודות לאיחולים כמובן עוד פעם אחותי?????? חחח היא קוראת לי אחותי... את יודעת שעם אחיות לא... ההה. אני מסטולית לגמריי, לא להתייחס לזה
את דעתי על הקליפ כבר הבעתי, ממש לא אהבתי אותו. אנאמי לחלוטין. מלאני היפה שלי חיוורת לגמריי. את הקודם מאוד אהבתי, מלאני הייתה בקליפ הקודם הרבה יותר סקסית לדעתי. והטירה, אווויש הטירה... הספה האדומה, כל הנרות וכל האינטימיות... את יכולה לבדוק בשרשור שלי בהמשך.

ניבה'לה אני רגועה, יש איזו סיבה שצר

שצריכה לגרום לי לא להיות רגועה? חוץ מזה בעקבות מידע שהתקבל מאחורי הקלעים של רדיו ירושלים... אני בשיא ההתלהבות כי מחר ענת הולכת להיות שמחה במיוחד (ולא רק היא...) מעריצי מלאני היכנסו לכוננות ספיגהההה.........

למעלה