דודו טופז

../images/Emo16.gif דודו טופז ../images/Emo16.gif

לא הגיע לו למות, ובטח שלא ככה. הבן אדם היה גאון הדור. חבל שהוא לא ראה לנכון לנסות דברים אחרים, הוא יכל להמציא את עצמו מחדש בכל מיני וריאציות. לפי דעתי, יש לו עוד מיליון ואחד דברים שהוא יכל לעשות יותר טוב מכולם. יהי זכרו ברוך.

Fairywitch

New member
../images/Emo16.gif + כמה דברים:

אני חלוקה בדעתי בעניין שלו. לאף אחד לא מגיע למות ככה, אבל זה לא שהוא לא עשה את זה במו ידיו. חבל שהוא בחר לסיים ככה חיים של קריירה מפוארת
וכשאני אומרת ככה- אני לא מתכוונת רק להתאבדות. עם כל הרחמים- אסור לשכוח שהבנאדם תכנן רציחות של כמה וכמה אנשים, שלמרבה המזל לא יצאו לפועל בנס, וכמה תקיפות אלימות מאוד שכן יצאו. זה לא אומר שמגיע לו עונש מוות, אבל אסור לשכוח את זה רק בגלל הסוף הטרגי (שהוא בחר בו בעצמו- למרות שאני לא בטוחה שהוא היה שפוי). ועוד משהו- השב"ס פישלו בגדול מבחינת ההשגחה עליו. הרי הוא כבר ניסה להתאבד- איך לא שמו לו השגחה צמודה מסביב לשעון?!

nini18

New member
../images/Emo16.gif גם אי אפשר

לשכוח את כל מה שהוא עשה לפני השנה האחרונה וזה בעיקר טוב. אני חושבת שהדברים שהוא עשה היו נוראיים על זה אין בכלל ויכוח. אך אני חושבת שהוא היה אדם חולה אפילו מאוד, שזקוק לטיפול ולא ללינץ תקשורתי, שעדיין ממשיך כי עם רביב דרוקר מרשה לעצמו לכתוב שהוא עשה טובה לכולם שהוא התאבד, מבלי להתחשב במשפחה שלו בעיקר הילדים אז סליחה התקשורת הזאת איומה ואין לה גבולות. בכל מקרה עכשיו זה כבר לא משנה וזה עצוב

Fairywitch

New member
כל הטוב שהוא עשה (מה? תכניות מוצלחות?)

לא מכסה ולא מפצה על הרע. תרומה למיליון נזקקים, למשל, לא הופכת מישהו שביצע רצח לאדם טוב. ופה זה לא שהוא פשע, התחרט, ואז התחיל לעשות טוב- אלא בדיוק את המסלול ההפוך. לו הרצון שלו היה מתגשם, היינו עכשיו משרשרים נרות זכרון וירטואליים לאברי גלעד, ארז טל, וצביקה הדר... ושמעתי מה דרוקר הזה אמר- זה באמת מוגזם
ואני באמת מסכימה שהוא היה זקוק לטיפול, ועל אחת כמה וכמה להשגחה. למה הוא היה עצור ולא מאושפז בכלל? איזה סוף מר לחיים שאף אחד לא היה מאמין שייגמרו ככה. אם כבר הייתי חושבת שהוא יגמור בתור נרקיסיסט שבוהה בעצמו ול ראי בבית חולים לחולי נפש...

t r e c o o l

New member
../images/Emo45.gifוגם ש"כל הטוב" היה במסגרת

של תכנית טלויזיה שהמטרה שלה היתה להביא ריטינג.. ואגב אני לא רואה את האלבום של אדם..למה?..

nini18

New member
מזה משנה המסגרת ...

הוא עזר לאנשים זה מה שחשוב. לא צריך בכל דבר לראות את הרע.
ובאמת איפה האלבום המושקע שעשיתי לאדם??

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifבמה הוא עזר?../images/Emo12.gif

אני לא באה בקטע של אנטי, אלא באמת לא חושבת שהוא עשה איזשהם מעשי צדקה יוצאי דופן. ובכל מקרה הם לא מפצים על רצח. זה שלא הוא רצח אלא הזמין רוצח שכיר- ממש לא משנה...

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifאה, והאלבום שם../images/Emo12.gif

לא? הוא מופיע לי במערכת הניהול עם איזה 3000 קבצים. *בודקת*

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifאו תקלה תפוזית- או שכשעדכנתי אותו

הוא נעלם לרגע
העברתי כמה תמונות שבהן הוא מופיע עם עוד איידולים לאלבום של מתמודדי העונה

nini18

New member
את כל הזמן חוזרת על המילה

רצח!!! על מה את מדברת??? אולי אני לא בענינים אבל איזה רצח בוצע??? וברור שזה לא משנה המפעיל או המבצע אני רק לא מבינה איזה רצח?? ואני התכוונתי בתוכניות שלו שהוא עשה כל מיני דברים טובים...

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifהוא שכר רוצחים ש"יטפלו"

באברי גלעד, צביקה הדר, וארז טל. אבל הוא נתפס והכל התפוצץ לפני שזה בוצע. הם קיבלו שמירר צמודה למשך איזושהי תקופה, כי לא ידעו מי האנשים שהוא שכר. הייית מזועזעת כששמעתי
כנראה במוחו החולה (ואין לי ספק שהוא היה חולה ונזקק לטיפול) הוא קיווה להיפטר מכל המנחים, ואז יהיו חייבים לתת לו תכנית. ולצערי כל זה לא ממדור רכילות, אלא ממהדורת חדשות מרכזית שראיתי כמה ימים אחרי שתפסו אותו. מצמרר.

nini18

New member
טוב את זה לא ידעתי.

אני חשבתי שגם להם הוא תכנן שירביצו (לא שזה יותר טוב). טוב הוא היה חולה אין יותר מה להגיד, חוץ מזה, שזה ממש עצוב, סוף כזה ואני לא מדברת על ההתאבדות אלא בכלל על השנה האחרונה.

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gif../images/Emo45.gif../images/Emo10.gifמי היה מאמין שזה יהיה סופה של

קריירה מפוארת ואליל נשים של פעם?

nini18

New member
אבל..

הוא לא רצח אף אחד.. שוב לא באה להצדיק את מה שהוא עשה כי אין לזה הצדקה. הוא עשה דברים טובים ועזר לאנשים זה הטוב שהוא עשה, אפילו אם זה בשביל רייטינג עדיין זה עזרה. ולפי מה שציפי שביט סיפרה הוא עשה דברי צדקה גם מאחורי הקלעים. מה שהתכוונתי שזה כמו שאי אפשר לשכוח את הרע, אי אפשר לשכוח את הטוב . ואני אישית מעדיפה לזכור את דודו מספר לגולו
הוא לא היה מאושפז רק בגלל שהוא דודו טופז, כל עבריין אחר כבר ממזמן היה בהסתכלות במוסד פסיכאטרי.

../images/Emo45.gif../images/Emo16.gif

מסכימה מאוד עם מה שכתבת. למרות שמעולם לא אהבתי אותו והוא תמיד היה ניראה לי קצת לא שפוי, התאבדות זאת דרך נוראית לסיים את החיים. מקרים כמו המקרה של דודו טופז רק מראים כמה אנשים יכולים לאבד את הראש בגלל התהילה לפעמים.

למעלה