יום הזיכרון לחיילי צ"הל ונפגעי פעולות

didalf

Well-known member
עכשיו טוב../images/Emo109.gif

http://www.youtube.com/watch?v=dsQN26NxEPA האמת שאף פעם לא התייחסתי כ"כ לשיר הזה כאילו הוא נשמע לי חמוד ולא יותר עד שמישהי שמה אותו עכשיו בפייסבוק והקשבתי למילים, ומסתבר שהוא כתב אותו על אח שלו שמת בצבא, וכשמקשיבים זה ממש עצוב|: ועוד שיר שאני נורא אוהבת, כמו נוצה
http://www.youtube.com/watch?v=dsQN26NxEPA

אורXXX

New member
כן, עכשיו טוב זה אחד השירים!!!../images/Emo211.gif

המצאתי לו מילים למסיבת סיום כיתה ט' שלנו וכולנו בכינו כזה בפרידה מהחטיבה.... אבל עמוק בפנים ידעתי שאני בוכה בגלל המשמעות של השיר

00אני00

New member
ה' לוקח את כל הטובים שיהיו קרוב אליו...

ומשאיר פה את כל הרעים...פלא שהעולם שלנו נראה ככה?!
אחד השירים שהכי נגעו לי השנה זה השיר "מליון כוכבים" של עמית פרקש. השיר הזה משום מה ליווה אותי כל השנה בכל מיני מקרים עצובים שקרו לי, אז עכשיו כל פעם שאני שומעת אותו אני מתמלאת התרגשות. הוא עושה לי הרבה מעוד דברים השיר הזה.

00אני00

New member
סרטון לזכרו של ילד מהשכבה שלי שנפתר לפני....

חודשיים וחצי לאחר שנדבק בחיידק טורף באימונים ביחידת "דובדבן". כורי ספארק ז"ל, נוח על משכבך בשלום. אמן.
http://www.youtube.com/watch?v=Ib-AZgQ9FTE

אורXXX

New member
איזה עצוב לראות את זה../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo211.gif

לראות שהיו לו חיים שלמים של נעורים וילדות וחיים שלמים היו לפניו..
השיר מדהים מדהים ומרגש, את יודעת אולי של מי הוא?

didalf

Well-known member
זה מה שמיכל שמה../images/Emo109.gif

מיכל עם החיפושית
עידן חביב - עוז לא הכרתי תשיר הזה אבל הוא גרם לי לבכות:(

00אני00

New member
בקליפ שמיכלי שמה כתוב מי שר את זה

זה כלכך הרבה יותר ניהיה קרוב אליך ועצוב כשזה מישהו שאתה מכיר. היום זיכרון הזה הוא עצוב לי במיוחד, כי זה הפעם הראשונה שאני באמת הכרתי חלל צה"ל, לפני זה תמיד זה היה לראות מהצד. וזה כן היה עצוב אבל פשוט לא באמת הבנתי את זה כמו עכשיו... הוא היה איתי בכיתה מז'-ט' ואחרי זה כבר היינו בכיתות נפרדות אבל הייתי רואה אותו בערך כל יום בשכבה, זה פשוט בלתי נתפס שהוא איננו, הוא היה בקושי בן 19!!! לדעתי אי אפשר להגיד בכלל שהיו לו חיים שלמים וילדות, כי הוא אפילו לא הספיק אותם, הכל נגמר כלכך מהר. זה פשוט עצוב לי. ובלתי נתפס.

didalf

Well-known member
אני עוד מעט מתגייסת../images/Emo109.gif

וגם כל השכבה שלי תתגייס בשנה הקרובה. אני לא יכולה אפילו לדמיין שמישהו מהם יהרג בצבא:| ואפילו שהרבה מהם אני לא אוהבת/לא מכירה בכלל.

00אני00

New member
הלוואי שזה לא יקרה בשכבה שלך! וכן...

זה אחד הדברים הכי נוראיים ובלתי נתפסים שיכולים לקרות. מלא פעמים שמעתי את אבא שלי אומר "בן כיתה שלי נהרג פה....ובן כיתה שלי נהרג שם" אבל בחיים שלי לא חשבתי שזה יוכל לקרות גם אצלי בשכבה. זה מפחיד, זה גורם לי אפילו לחשוב על השיר "ת'ספור את החברה".... מצמרר
הקטע הוא שהוא גם היה ילד מאוד טוב, מוצלח ובריא, עם מלא חברים ותמיד הוא היה שמח כזה...התגובה הראשונה שהייתה לי כשחברה שלי התקשרה אליי בטירונות לספר לי הייתה "מה? כורי? לא יכול להיות!"...יש בי צמרמורות, זה כלכך עצוב ולא פייר לקחת מילד בן 19 את החיים...

אורXXX

New member
אוואוו ממש יפה! ../images/Emo211.gif

אף פעם לא שמעתי את הביצוע המקורי, יהודיה פוליקר שר את זה ממש מרגש.. נ.ב. אני לא מתעלמת מהשאלות שלכם אליי בקורבן השבוע, פשוט אין לי ממש מצב רוח לענות עליהם כרגע...

למעלה