משחקים ושאלונים

MaStuLa76

New member
שאלון -__-

1.מה כדאי לעשות לפני שאתה קופץ לבריכה ממקפצה? 2.מה כדאי לעשות אם אתה מבשל ספגטי והמיים לא רותחים? 3.אריה או נמר? 4.תנין או לוויתן? 5.רגליים של בחורה או חזה של בחורה-מה יותר יפה/סקסי? 6.אם ראית אחת יושבת,עצובה ואומללה,מי זאת יכולה להיות? 7.מה כדאי לעשות אם דורכים בתוך דבר שכלב לפעמים משאיר? 8.אהבה ממבט ראשון,או כזאת שנבנית לה בשלבים? 9.מה מצב הרוח שלך בכמה ימים האחרונים? 10.והיום? 11.מה עלה בגורלן של המגפיים של ברוך? 12.בן כמה אתה? 13.את/ה בן או בת? 14.אוהב את קרוביי המשפחה שלך(חוץ מההורים והאחים)? 15.אתה אדם יצירתי? 16.אתה אוהב לאכול? 17.איך החלומות שלך בדר"כ? 18.שוקו קר או חם? 19.מה קרה לזברה כשהחליטה להוריד את הפיג'מה וללבוש במקומה שמלת שבת? 20.קוטג' או גבינה לבנה? 21.מה יותר מהיר-רכבת או מכונית פרייבט? 22.האם,לדעתך,אפשר לדמיין בדמיון פרוע שחקן כדורגל טוב יותר מפלה? 23.תשלים:"אכלת פילפל,שתה..." 24.פטריות או תפוחי אדמה? 25.מה הוא החלום האולטימטיבי שלך? 26.האם לדעתך הוא יתגשם? 27.אתה שותה אילו שהם כדורים כיום? 28.מה היא התרופה הטובה ביותר נגד שפעת? 29.כל כמה זמן אתן/ם עושים/ות רגליים? 30.מה אכפת לציפור שהעץ הוא ירוק? 31.סטאגדאגדאם,או קיקשקייה? 32.איך אתה רואה את העתיד של האשל האחרון שאכלת? 33.מעדן חלב,או בעונג רב? 34.אם יום אחד תבוא לבן אדם שאינך מכיר ברחוב ותנשק אותו לשבת שלום,איך הוא יגיב? 35.איך לדעתך יסתכלו עליך אנשים,אם ביום אחד תזחל את כל הדרך מהבית לבית ספר? 36.כשאומרים "סומסום היפתח",למה מתכוונים? 37.יצא לכם פעם לראות את השמיים בצבע וורדרד כזה? 38.איך לדעתך תרגיש המכנחת שלך אם תלביש לה כובע מצחייה על הראש? 39.איך היחסים עם המשפחה הקרובה? 40.אם תכנס לקב"ן,עם כרית בידיים,ותתחיל ללטף אותה,לנשק אותה,ותגיד לו שאתה לא מוכן להתגייס בלעדיה,איך הקב"ן יגיב? 41.אם היית יכול ללכת על הראש,איך היית מנצל את הדבר? 42.החמישייה הקאמרית-האם היא באמת קאמרית,או שאלו רק שמועות? 43.תאר את חיי המין שלך,בקצרה,בין השנים 98'-94': 44.איפה אכלת כבד קצוץ בפעם האחרונה? 45.תן ציון לשאלון הזה:

MaStuLa76

New member
דנית-אל , כמה מתנות יכול לתת האל? XD

1.מה כדאי לעשות לפני שאתה קופץ לבריכה ממקפצה?לקחת תנופה? 2.מה כדאי לעשות אם אתה מבשל ספגטי והמיים לא רותחים?לסובב את הגז על הכי גבוההD; 3.אריה או נמר?ממ נמר 4.תנין או לוויתן?לוויתן ^^ 5.רגליים של בחורה או חזה של בחורה-מה יותר יפה/סקסי?חזה שופע ^^ 6.אם ראית אחת יושבת,עצובה ואומללה,מי זאת יכולה להיות?דנית D= 7.מה כדאי לעשות אם דורכים בתוך דבר שכלב לפעמים משאיר?איכסה,לרוץ לדשא מהרD; 8.אהבה ממבט ראשון,או כזאת שנבנית לה בשלבים?ממבט שני 9.מה מצב הרוח שלך בכמה ימים האחרונים?חראגילXD 10.והיום?מעצבן וואוו 11.מה עלה בגורלן של המגפיים של ברוך?נפטרו 12.בן כמה אתה?16 + 13.את/ה בן או בת?יש לי מנוש 14.אוהב את קרוביי המשפחה שלך(חוץ מההורים והאחים)?ממ תלוי מי 15.אתה אדם יצירתי?אהאע 16.אתה אוהב לאכול?תחביב 17.איך החלומות שלך בדר"כ?מוזרים 18.שוקו קר או חם?תלוי מתי 19.מה קרה לזברה כשהחליטה להוריד את הפיג'מה וללבוש במקומה שמלת שבת?מה קרה לה? 20.קוטג' או גבינה לבנה?גבינה לבנה 21.מה יותר מהיר-רכבת או מכונית פרייבט?רכבת 22.האם,לדעתך,אפשר לדמיין בדמיון פרוע שחקן כדורגל טוב יותר מפלה?מי זה פלה? וופלה? 23.תשלים:"אכלת פילפל,שתה..." פיפי 24.פטריות או תפוחי אדמה?פטריות 25.מה הוא החלום האולטימטיבי שלך?נעלי בית סגולות עם נקודות בצבע תכלת 26.האם לדעתך הוא יתגשם?כמובן 27.אתה שותה אילו שהם כדורים כיום?כן , רטלין . 28.מה היא התרופה הטובה ביותר נגד שפעת?שפעת השין?השוקס?השואומי? 29.כל כמה זמן אתן/ם עושים/ות רגליים?שבוע-שבועיים , זה יכול אפילו להיות חודשיים,אם זה בחורףD; 30.מה אכפת לציפור שהעץ הוא ירוק?לא אכפת לה 31.סטאגדאגדאם,או קיקשקייה?סטגאגאגאםגםאםגם 32.איך אתה רואה את העתיד של האשל האחרון שאכלת?איכ מי אוכל אשל? 33.מעדן חלב,או בעונג רב?בעונג רב 34.אם יום אחד תבוא לבן אדם שאינך מכיר ברחוב ותנשק אותו לשבת שלום,איך הוא יגיב?יעשה לו את היום 35.איך לדעתך יסתכלו עליך אנשים,אם ביום אחד תזחל את כל הדרך מהבית לבית ספר?יחשבו שאני זחל 36.כשאומרים "סומסום היפתח",למה מתכוונים?לסומסום בבורקס 37.יצא לכם פעם לראות את השמיים בצבע וורדרד כזה?לא
38.איך לדעתך תרגיש המכנחת שלך אם תלביש לה כובע מצחייה על הראש?מה היא אמורה להרגיש? 39.איך היחסים עם המשפחה הקרובה? 40.אם תכנס לקב"ן,עם כרית בידיים,ותתחיל ללטף אותה,לנשק אותה,ותגיד לו שאתה לא מוכן להתגייס בלעדיה,איך הקב"ן יגיב?יעיף לי בעיטה לתחת 41.אם היית יכול ללכת על הראש,איך היית מנצל את הדבר?מנקה את הרחובות?D; סתם חחחחחחחחחחחחח 42.החמישייה הקאמרית-האם היא באמת קאמרית,או שאלו רק שמועות?שמועות יש רק בקרית שמועה 43.תאר את חיי המין שלך,בקצרה,בין השנים 98'-94':בקושי ידעתי מה זה מין בשנים הללו
44.איפה אכלת כבד קצוץ בפעם האחרונה?לא אכלתי
45.תן ציון לשאלון הזה:2,דביל.

קניתי UGG. :]

~מאושרתהכיבעולם~ 1.מה כדאי לעשות לפני שאתה קופץ לבריכה ממקפצה?לחזור אחורה. 2.מה כדאי לעשות אם אתה מבשל ספגטי והמיים לא רותחים?לא יודעתD: 3.אריה או נמר?נמר מזכיר לי דברים מנומרים.יאק.>: אריה. 4.תנין או לוויתן?תניןD: 5.רגליים של בחורה או חזה של בחורה-מה יותר יפה/סקסי?תלוי. 6.אם ראית אחת יושבת,עצובה ואומללה,מי זאת יכולה להיות?ירדן או אניD: סתםסתם אני כבר לא;] 7.מה כדאי לעשות אם דורכים בתוך דבר שכלב לפעמים משאיר?לנקות אתזה?D: 8.אהבה ממבט ראשון,או כזאת שנבנית לה בשלבים?מבט ראשון. 9.מה מצב הרוח שלך בכמה ימים האחרונים?מעולה. 10.והיום?מדהים. 11.מה עלה בגורלן של המגפיים של ברוך?לא יודעת.אבל מצב המגפי UGG שלי במצב מדהים. 12.בן כמה אתה?15 ומלא חודשים. 13.את/ה בן או בת?בת. 14.אוהב את קרוביי המשפחה שלך(חוץ מההורים והאחים)?בטח!מור
15.אתה אדם יצירתי?לא ממש. 16.אתה אוהב לאכול?לא תמיד. 17.איך החלומות שלך בדר"כ?נחמדין. 18.שוקו קר או חם?חם! 19.מה קרה לזברה כשהחליטה להוריד את הפיג'מה וללבוש במקומה שמלת שבת?היא מאושרתD: 20.קוטג' או גבינה לבנה?קוטג'! 21.מה יותר מהיר-רכבת או מכונית פרייבט?רכבת?D: 22.האם,לדעתך,אפשר לדמיין בדמיון פרוע שחקן כדורגל טוב יותר מפלה?וואט? 23.תשלים:"אכלת פילפל,שתה..."מיםD: 24.פטריות או תפוחי אדמה?גם וגם. אבל שזה ביחד כל הארוחות בקפולסקי. זה וואו! 25.מה הוא החלום האולטימטיבי שלך?מזה משנה? 26.האם לדעתך הוא יתגשם?ניראלי. 27.אתה שותה אילו שהם כדורים כיום?היום לקחתי אקמולXD 28.מה היא התרופה הטובה ביותר נגד שפעת?כל מיני 29.כל כמה זמן אתן/ם עושים/ות רגליים?אני לא עושה ממש רגליים.כאילו עם סכין לא ממש.כל חודש בערך שעווה. 30.מה אכפת לציפור שהעץ הוא ירוק?לא אכפת:) 31.סטאגדאגדאם,או קיקשקייה?סטאגדםD: 32.איך אתה רואה את העתיד של האשל האחרון שאכלת?חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחXD 33.מעדן חלב,או בעונג רב?בעונג רבD: 34.אם יום אחד תבוא לבן אדם שאינך מכיר ברחוב ותנשק אותו לשבת שלום,איך הוא יגיב?יהיה מאושר עד הלבלב. 35.איך לדעתך יסתכלו עליך אנשים,אם ביום אחד תזחל את כל הדרך מהבית לבית ספר?לא יודעת 36.כשאומרים "סומסום היפתח",למה מתכוונים?לא ידועD: 37.יצא לכם פעם לראות את השמיים בצבע וורדרד כזה?לא 38.איך לדעתך תרגיש המכנחת שלך אם תלביש לה כובע מצחייה על הראש?DDDD:שקט בבקשה. 39.איך היחסים עם המשפחה הקרובה?אחלה 40.אם תכנס לקב"ן,עם כרית בידיים,ותתחיל ללטף אותה,לנשק אותה,ותגיד לו שאתה לא מוכן להתגייס בלעדיה,איך הקב"ן יגיב?DDDD: 41.אם היית יכול ללכת על הראש,איך היית מנצל את הדבר?לא הייתי מסכימה לזהO: 42.החמישייה הקאמרית-האם היא באמת קאמרית,או שאלו רק שמועות?היא לא 43.תאר את חיי המין שלך,בקצרה,בין השנים 98'-94':סוערים.במיוחד עם ילדי הגן.זה היה ואו.אמיזינג.D: "זה ניו,זה פרש!1111 אמיזינג.DDD:"
44.איפה אכלת כבד קצוץ בפעם האחרונה?חחחחחחחחחחחחחחחחחחח בגיל 6. 45.תן ציון לשאלון הזה:6 D:

../images/Emo135.gifרותם מה זה UGG ? ../images/Emo9.gif

1.מה כדאי לעשות לפני שאתה קופץ לבריכה ממקפצה? אמ , מה ? P = 2.מה כדאי לעשות אם אתה מבשל ספגטי והמיים לא רותחים? להעלות את החום . 3.אריה או נמר? אריה . 4.תנין או לוויתן? לוויתן . 5.רגליים של בחורה או חזה של בחורה-מה יותר יפה/סקסי? חחחח אמ ,,,, D = 6.אם ראית אחת יושבת,עצובה ואומללה,מי זאת יכולה להיות? מישהי שבוכה תמיד . סתם מאיפה לי ?! 7.מה כדאי לעשות אם דורכים בתוך דבר שכלב לפעמים משאיר? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
לנגב על המדרכה . 8.אהבה ממבט ראשון,או כזאת שנבנית לה בשלבים? מבט ראשון . 9.מה מצב הרוח שלך בכמה ימים האחרונים? מאתמול - מעולה . לפני כן קצת פחות . 10.והיום? מעולה . D = 11.מה עלה בגורלן של המגפיים של ברוך? מה עלה ? 12.בן כמה אתה? אני בת ואני בת 15 . [; 13.את/ה בן או בת? בת . 14.אוהב את קרוביי המשפחה שלך(חוץ מההורים והאחים)? אפשר לומר ... , [; 15.אתה אדם יצירתי? לא . 16.אתה אוהב לאכול? כן . אבל רק דברים טעימים . [: 17.איך החלומות שלך בדר"כ? המ , 18.שוקו קר או חם? קר !!! 19.מה קרה לזברה כשהחליטה להוריד את הפיג'מה וללבוש במקומה שמלת שבת? חזרה בתשובה . 20.קוטג' או גבינה לבנה? שתיהם נחמדים . [; 21.מה יותר מהיר-רכבת או מכונית פרייבט? צריך לבדוק . 22.האם,לדעתך,אפשר לדמיין בדמיון פרוע שחקן כדורגל טוב יותר מפלה? אה ? 23.תשלים:"אכלת פילפל,שתה..." מים . D; 24.פטריות או תפוחי אדמה? תפוחי אדמה . 25.מה הוא החלום האולטימטיבי שלך? אמ ....... , 26.האם לדעתך הוא יתגשם? בע"ה . (:) 27.אתה שותה אילו שהם כדורים כיום? חס וחלילה . 28.מה היא התרופה הטובה ביותר נגד שפעת? מאיפה לי ? 29.כל כמה זמן אתן/ם עושים/ות רגליים? חחחחחחחח תלוי . 30.מה אכפת לציפור שהעץ הוא ירוק? 31.סטאגדאגדאם,או קיקשקייה? סטאגדאגאדם . 32.איך אתה רואה את העתיד של האשל האחרון שאכלת? בשירותים חחחחחחחחחחחחח 33.מעדן חלב,או בעונג רב? אה ? 34.אם יום אחד תבוא לבן אדם שאינך מכיר ברחוב ותנשק אותו לשבת שלום,איך הוא יגיב? יהיה בהלם . 35.איך לדעתך יסתכלו עליך אנשים,אם ביום אחד תזחל את כל הדרך מהבית לבית ספר? יהיו בהלם . 36.כשאומרים "סומסום היפתח",למה מתכוונים? לפתוח את מה שרוצים לפתוח .
37.יצא לכם פעם לראות את השמיים בצבע וורדרד כזה? כן . 38.איך לדעתך תרגיש המכנחת שלך אם תלביש לה כובע מצחייה על הראש? איך ? 39.איך היחסים עם המשפחה הקרובה? אחלה . 40.אם תכנס לקב"ן,עם כרית בידיים,ותתחיל ללטף אותה,לנשק אותה,ותגיד לו שאתה לא מוכן להתגייס בלעדיה,איך הקב"ן יגיב? היה בהלם . D; 41.אם היית יכול ללכת על הראש,איך היית מנצל את הדבר? אמ , 42.החמישייה הקאמרית-האם היא באמת קאמרית,או שאלו רק שמועות? באמת באמת . 43.תאר את חיי המין שלך,בקצרה,בין השנים 98'-94': חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח 44.איפה אכלת כבד קצוץ בפעם האחרונה? אמ , 45.תן ציון לשאלון הזה: 0 אחד גדול , מה השאלות המעפנות האלה ? XD

נוופריי

New member
לכל אדם בלב יש מישאלה באים המלאכים להגשים

אותה.......\= 1.מה כדאי לעשות לפני שאתה קופץ לבריכה ממקפצה?לקחת נשימה עמוקה 2.מה כדאי לעשות אם אתה מבשל ספגטי והמיים לא רותחים?להגביר את האש?:S 3.אריה או נמר?נמר 4.תנין או לוויתן?לויתן 5.רגליים של בחורה או חזה של בחורה-מה יותר יפה/סקסי?רגליים 6.אם ראית אחת יושבת,עצובה ואומללה,מי זאת יכולה להיות? 7.מה כדאי לעשות אם דורכים בתוך דבר שכלב לפעמים משאיר?לשפשף אתהרגליים על הדשא[; ואז לישתוף תצעל עם מים ולהכניס לכבישה[; 8.אהבה ממבט ראשון,או כזאת שנבנית לה בשלבים?נבנית ,מה שבא בקלות הולך בקלות [; 9.מה מצב הרוח שלך בכמה ימים האחרונים?לא משהו 10.והיום?אמממ 11.מה עלה בגורלן של המגפיים של ברוך? 12.בן כמה אתה?5 13.את/ה בן או בת?בת 14.אוהב את קרוביי המשפחה שלך(חוץ מההורים והאחים)?כןן 15.אתה אדם יצירתי?כה 16.אתה אוהב לאכול?כה 17.איך החלומות שלך בדר"כ?מפחידים ותמיד חוזרים על עצמם באיזשהי דרך .[חובה לברר מהזה אומר] 18.שוקו קר או חם?חם 19.מה קרה לזברה כשהחליטה להוריד את הפיג'מה וללבוש במקומה שמלת שבת?זברה שלובשת שימלת שבת?~:S 20.קוטג' או גבינה לבנה?גבינה לבנד *סוגדת* 21.מה יותר מהיר-רכבת או מכונית פרייבט?רכבת 22.האם,לדעתך,אפשר לדמיין בדמיון פרוע שחקן כדורגל טוב יותר מפלה? 23.תשלים:"אכלת פילפל,שתה..."פטיבר 24.פטריות או תפוחי אדמה?תפוחי אדמה 25.מה הוא החלום האולטימטיבי שלך? 26.האם לדעתך הוא יתגשם? 27.אתה שותה אילו שהם כדורים כיום?כן 28.מה היא התרופה הטובה ביותר נגד שפעת?לישון 29.כל כמה זמן אתן/ם עושים/ות רגליים?חחחח עם שעווה כל שבועים שלוש חח כן אני לא שעירה וגילוח שבועיים 30.מה אכפת לציפור שהעץ הוא ירוק? 31.סטאגדאגדאם,או קיקשקייה? 32.איך אתה רואה את העתיד של האשל האחרון שאכלת? 33.מעדן חלב,או בעונג רב? 34.אם יום אחד תבוא לבן אדם שאינך מכיר ברחוב ותנשק אותו לשבת שלום,איך הוא יגיב?חחחח :SS 35.איך לדעתך יסתכלו עליך אנשים,אם ביום אחד תזחל את כל הדרך מהבית לבית ספר? 36.כשאומרים "סומסום היפתח",למה מתכוונים? 37.יצא לכם פעם לראות את השמיים בצבע וורדרד כזה?כןןן זה כזה יפה *אחח הימים הטובים* 38.איך לדעתך תרגיש המכנחת שלך אם תלביש לה כובע מצחייה על הראש?אם התכוונתם למחנכת אז תרגיש טיפשה יותר ממה שהיא 39.איך היחסים עם המשפחה הקרובה?כרגע על הפנים 40.אם תכנס לקב"ן,עם כרית בידיים,ותתחיל ללטף אותה,לנשק אותה,ותגיד לו שאתה לא מוכן להתגייס בלעדיה,איך הקב"ן יגיב? 41.אם היית יכול ללכת על הראש,איך היית מנצל את הדבר?הולכת ככה למכולתת 42.החמישייה הקאמרית-האם היא באמת קאמרית,או שאלו רק שמועות? 43.תאר את חיי המין שלך,בקצרה,בין השנים 98'-94':אמא אני רוצה מוצץ:] 44.איפה אכלת כבד קצוץ בפעם האחרונה?לא אכלתי אבל היה בראש השנה 45.תן ציון לשאלון הזה:40

שוווווונאת אותכם ( : ~עונה~

1.מה כדאי לעשות לפני שאתה קופץ לבריכה ממקפצה? מה לעשות?קסמים 2.מה כדאי לעשות אם אתה מבשל ספגטי והמיים לא רותחים? לחכות שהם ירתחו 3.אריה או נמר? אריה 4.תנין או לוויתן? לוויתן 5.רגליים של בחורה או חזה של בחורה-מה יותר יפה/סקסי? חזה.סקסי D: 6.אם ראית אחת יושבת,עצובה ואומללה,מי זאת יכולה להיות? הבחורה האחרונה שהתחצפה אליי D; 7.מה כדאי לעשות אם דורכים בתוך דבר שכלב לפעמים משאיר? לרוץ לדשא,מוריד הכל באחריות [; 8.אהבה ממבט ראשון,או כזאת שנבנית לה בשלבים? מבט ראשון 9.מה מצב הרוח שלך בכמה ימים האחרונים? מאושרת + מאוהבת = אני לאמאוהבת סתם מאושרת 10.והיום? ^^ 11.מה עלה בגורלן של המגפיים של ברוך? מסכנות אצל הסנדלר שנתיים,איין כסף להביא אותן 12.בן כמה אתה? 15 וחצי כמעט 13.את/ה בן או בת? בת 14.אוהב את קרוביי המשפחה שלך(חוץ מההורים והאחים)? רובם 15.אתה אדם יצירתי? כה 16.אתה אוהב לאכול? תלוי מה D: 17.איך החלומות שלך בדר"כ? כולם זונות אחת אחת 18.שוקו קר או חם? קר 19.מה קרה לזברה כשהחליטה להוריד את הפיג'מה וללבוש במקומה שמלת שבת? נהייתה חנל'ה 20.קוטג' או גבינה לבנה? קוטג' 21.מה יותר מהיר-רכבת או מכונית פרייבט? רכבת 22.האם,לדעתך,אפשר לדמיין בדמיון פרוע שחקן כדורגל טוב יותר מפלה? כה 23.תשלים:"אכלת פילפל,שתה..." : קקקולה = ישרוף לך בנשמה D: 24.פטריות או תפוחי אדמה? תפו"א 25.מה הוא החלום האולטימטיבי שלך? אולטימ..? 26.האם לדעתך הוא יתגשם? 27.אתה שותה אילו שהם כדורים כיום? כן נגד דיכאון והרגעה.D: 28.מה היא התרופה הטובה ביותר נגד שפעת? עופות 29.כל כמה זמן אתן/ם עושים/ות רגליים? מתי שגודל מורידים 30.מה אכפת לציפור שהעץ הוא ירוק? שיהיה לה נוף יפה 31.סטאגדאגדאם,או קיקשקייה? סטאגדאםגדאם 32.איך אתה רואה את העתיד של האשל האחרון שאכלת? לא אכלתי אשל S: 33.מעדן חלב,או בעונג רב? חלב 34.אם יום אחד תבוא לבן אדם שאינך מכיר ברחוב ותנשק אותו לשבת שלום,איך הוא יגיב? "שבת שלום" 35.איך לדעתך יסתכלו עליך אנשים,אם ביום אחד תזחל את כל הדרך מהבית לבית ספר? חרם כל השנים 36.כשאומרים "סומסום היפתח",למה מתכוונים? שיכינו טחינה (לבין הטיפשות שבננו משומשום מכינים טחינה) 37.יצא לכם פעם לראות את השמיים בצבע וורדרד כזה? כה 38.איך לדעתך תרגיש המכנחת שלך אם תלביש לה כובע מצחייה על הראש? רע מאוד היא תרגיש,רע מאוד ! 39.איך היחסים עם המשפחה הקרובה? בלי עין רעה 40.אם תכנס לקב"ן,עם כרית בידיים,ותתחיל ללטף אותה,לנשק אותה,ותגיד לו שאתה לא מוכן להתגייס בלעדיה,איך הקב"ן יגיב?שחרור מצה"ל עקב בעיה רפואית חמורה. 41.אם היית יכול ללכת על הראש,איך היית מנצל את הדבר? איך אפשר לנצל אותו 42.החמישייה הקאמרית-האם היא באמת קאמרית,או שאלו רק שמועות? שמועות 43.תאר את חיי המין שלך,בקצרה,בין השנים 98'-94': ב94' בדיוק עברתי לקריות :S אז תבינו שמפה הכל נהיה באסה 44.איפה אכלת כבד קצוץ בפעם האחרונה? אפעם לא אכלתי 45.תן ציון לשאלון הזה: 10 רק בלי ה1

נוופריי

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הרגת אותי..:D:D:D

lililulu

New member
אני [=

1.מה כדאי לעשות לפני שאתה קופץ לבריכה ממקפצה? סלטה?
אני לא יודעת לעשות סלטהD: 2.מה כדאי לעשות אם אתה מבשל ספגטי והמיים לא רותחים? לשים על אש יותר חזקה 3.אריה או נמר? אריה יותר חמוד כשהוא קטן 4.תנין או לוויתן? לוויתן, תנין זה אחת החיות המפחידות |: 5.רגליים של בחורה או חזה של בחורה-מה יותר יפה/סקסי? רגליים 6.אם ראית אחת יושבת,עצובה ואומללה,מי זאת יכולה להיות? מה?! 7.מה כדאי לעשות אם דורכים בתוך דבר שכלב לפעמים משאיר? אם אתה מתכוון לחרא תחזור הביתה ואל תצא עד שאתה שוטף את הנעלייםD; 8.אהבה ממבט ראשון,או כזאת שנבנית לה בשלבים? שנבנית בשלבים 9.מה מצב הרוח שלך בכמה ימים האחרונים? אממ...בסדר...יש צרות אבל עוברים 10.והיום? האמת קר לי אני מצוננת ואין לי הסעה למשחק>< 11.מה עלה בגורלן של המגפיים של ברוך? לא זוכרת...אבל ידעתי...סתם לא רץ לי עכשיו השיר בראש 12.בן כמה אתה? 15 13.את/ה בן או בת? בת 14.אוהב את קרוביי המשפחה שלך(חוץ מההורים והאחים)? מהצד של אבא יותר אוהבתD= 15.אתה אדם יצירתי? אולי 16.אתה אוהב לאכול? מאוד 17.איך החלומות שלך בדר"כ? מוזרים 18.שוקו קר או חם? חם 19.מה קרה לזברה כשהחליטה להוריד את הפיג'מה וללבוש במקומה שמלת שבת? לא זוכרת...אבל גם ידעתי
20.קוטג' או גבינה לבנה? גבינה לבנה...לא אוהבת את שניהם אבל מגבינה לבנה אפשר להכין דברים טעימיםD: 21.מה יותר מהיר-רכבת או מכונית פרייבט? מה זה פרייבט?
22.האם,לדעתך,אפשר לדמיין בדמיון פרוע שחקן כדורגל טוב יותר מפלה? כן, מסי
איכס פלה ברזילאי
23.תשלים:"אכלת פילפל,שתה..."
24.פטריות או תפוחי אדמה? תפוחי אדמה 25.מה הוא החלום האולטימטיבי שלך? לא יודעת 26.האם לדעתך הוא יתגשם? אולי 27.אתה שותה אילו שהם כדורים כיום? אני אמורה לקחת רטלין אבל לא רוצה 28.מה היא התרופה הטובה ביותר נגד שפעת? חלב חם עם דבש ולישון הרבה 29.כל כמה זמן אתן/ם עושים/ות רגליים? מה יש בנים שעושים רגליים?!
30.מה אכפת לציפור שהעץ הוא ירוק? שמעתי את זה היום בשיר שלנו :) 31.סטאגדאגדאם,או קיקשקייה? הראשון
32.איך אתה רואה את העתיד של האשל האחרון שאכלת? אייייכס אשללללל
33.מעדן חלב,או בעונג רב? מה זה בעונג רב?! חחחחחחח 34.אם יום אחד תבוא לבן אדם שאינך מכיר ברחוב ותנשק אותו לשבת שלום,איך הוא יגיב? ישנא אותיD; 35.איך לדעתך יסתכלו עליך אנשים,אם ביום אחד תזחל את כל הדרך מהבית לבית ספר? ישנאו אותיD= 36.כשאומרים "סומסום היפתח",למה מתכוונים? מילת קסם [: 37.יצא לכם פעם לראות את השמיים בצבע וורדרד כזה? כן 38.איך לדעתך תרגיש המכנחת שלך אם תלביש לה כובע מצחייה על הראש? תשנא אותי?
היא כבר שונאת אותי>< 39.איך היחסים עם המשפחה הקרובה? עם ההורים ככה עם האחיות טפו טפו טפו בסדר 40.אם תכנס לקב"ן,עם כרית בידיים,ותתחיל ללטף אותה,לנשק אותה,ותגיד לו שאתה לא מוכן להתגייס בלעדיה,איך הקב"ן יגיב? אם הייתי בן הוא יגיד לי שאני נושך כריות [: ולא מגייסים הומואים לצהל 41.אם היית יכול ללכת על הראש,איך היית מנצל את הדבר? לא יודעת 42.החמישייה הקאמרית-האם היא באמת קאמרית,או שאלו רק שמועות? הם כל כך לא מצחיקים 43.תאר את חיי המין שלך,בקצרה,בין השנים 98'-94': חחחחחחחח חיי המין בגן סועריםD: 44.איפה אכלת כבד קצוץ בפעם האחרונה? מה זה? 45.תן ציון לשאלון הזה: מ-1 עד 10? 3

MaStuLa76

New member
אשטון קוצ'ר../images/Emo99.gif

74% - יסבאלה הפרט 73% - אלסנדרה אמבורסיטו 72% - ג'ודי פוסטר 72% - אמישה פאטל 71% - בוה 70% - פלנופ קרוז 70% - ג'ון בון ג'ובי 69% - נקו קאס 67% - פטרה נמקווה 67% - מרים יאנג מי כל אלה בכלל.? XD

פלנופה קרוז מדהימה../images/Emo99.gif

גם ג'ודי פוסטר. כל השאר השם מצלצל לי אבל לא מכירהD: חחחחחחחחח אכן אני דומה לגבר טוב לפחות הוא נאה עד מאוד.

למעלה