משחקים ושאלונים

נוופריי

New member
."בבקשה רק תחזרי אליי , אמונה אחת קטנה

שנישאר לי , והיא צועקת ומכה בי , שהחורף יזכור שזמנו לעבורר..." אוהבים את החורף?כן מה אתם לא אוהבים בו?את הקור ולקום בבוקר:S יש לכם מטריה?ככןן של דורה: אתם באמת הולכים איתה לבית-ספר/צבא/עבודה?חח אכן באיזה צבע המעיל שלכם?חח אממ שחור יש ויש גם כחול ויש חום אוהבים את הגשם?כן מה אתם אוכלים בחורף?: הרבה מרקD; מתקלחים כל יום בחורף?: ברורר יותר מפחיד-רעם או ברק?: שניהם בייחד אתם טיפוס של חורף?: כן ירד אצלכם גשם?: כה קר לכם עכשיו?: לא אני עם חולצה ארוכה חולים הרבה בחורף?: כן יש לכם הרבה הפסקות חשמל בחורף?: לא מה העונה האהובה עליכם?:קיץ חורף/קיץ?:קיץ חורף/אביב?:אביב חורף/סתיו?:חורף , בסתו יש לי מלא דלקות בעיניים כמו עכשיו :SS צעיף/כפפות?: צעיף מעיל/סווצ'ר?: ווצ'ר כובע חורף/קפוצ'ון?:קפוצ'ון המשקה הכי הכי חורפי-שוקו/תה?:שוקו חם טיפ שלכם לעבור את החורף בכיף: חלודרבוקD; האם אתם אוהבים את גשם?כם אוהבים שלג?כן אוהבים ברד? כן מה אתם אוהבים לעשות בחורף?להיות בבית עם התנור לצאת מהמיקלחת ולשים בחדר בנתיים תנור שיחמם אותוD; להכנס ממתחת ללפוך אחח באלי[[[; אוהבים לקפץ בשלוליות?לא הכי כיף לעשות כשיורד גשם? להיות בביית מאיפה מתחילים לאכול את הקרמבו? מהבפלה:] במרק: שקדים או קרוטונים?שקדים וקרוטונים אם יש את שתיהם אז למה לא?:D תנור או מזגן? תנור שוקו חם או קר?חםבחורף מטריה רגילה או מתקפלת?מתקפלת אבל רגילה לא עפה כזה שמיכת פוף או שמיכת צמר? פוך ניגעלת מצמר[; בגד חורף אהוב:אמממ יש הרבה החליפה שללל פומה ויש גם של טיאנטי שיר חורף אהוב: זיכרון חורף אהוב:שנה שעברה

lililulu

New member
אדי מצודדת וזה לא דחבד [;

אוהבים את החורף? ככה...פעם זה היה ה-עונה אבל כבר לא כל כך מה אתם לא אוהבים בו? שחולים הרבה...ושאתה מתכנן דברים ואז יש גשם וזה מתבטל...ושאתה נרטב ואין לך למה להחליף...והחיות המגעילות האלה שהם כמו חילזון זה בלי קונכייה! שמשאירות אחריהם ריר...איייייכס! יש לכם מטריה? קונה כל שנה...עוד לא קניתי אתם באמת הולכים איתה לבית-ספר/צבא/עבודה? לא
היא סתם עומדת בחוץ באיזה צבע המעיל שלכם? עוד לא קניתי...אבל נראה לי אני אשתמש בהוא של שנה שעברה...הוא כזה חום-אדמדם אוהבים את הגשם? לפעמים זה נחמד [: מה אתם אוכלים בחורף?: מרק בטטה זה ליגה אמיתית!! מתקלחים כל יום בחורף?: בכל עונה כן יותר מפחיד-רעם או ברק?: רעם...ברק זה סקסיD; אתם טיפוס של חורף?: תלוי...אם הטיפוסים של חורף זה אלה שתמיד מתחת לפוך מול הטלוויזיה עם תה חם אז כן ירד אצלכם גשם?: כן קר לכם עכשיו?: לא כל כך...אבל אני מצוננת ואין לי אוויר כי האף סתוםD= חולים הרבה בחורף?: כן...אבל גם בקיץ...אני ילדה מה זה לא בריאהD: יש לכם הרבה הפסקות חשמל בחורף?: לא...טפו טפו טפו מחסה מחסה מה העונה האהובה עליכם?: אביב חורף/קיץ?: קיץ חורף/אביב?: אביב חורף/סתיו?: חורף צעיף/כפפות?: צעיף...של הפועל מגידוD; סתם יש לי מלא צעיפים מעיל/סווצ'ר?: סווצ'ר כובע חורף/קפוצ'ון?: קפוצ'ון!!!!! הדבר הכי כיף בחורף זה קפוצ'ון שקר ואתה עם הידיים בכיסים של זהD: המשקה הכי הכי חורפי-שוקו/תה?: תה טיפ שלכם לעבור את החורף בכיף: תהיו כל הזמן מתחת לפוך האם אתם אוהבים את גשם? שאלת כבר לא? אוהבים שלג? כן זה מגנייייב :) אוהבים ברד? גם נחמד ביותר מה אתם אוהבים לעשות בחורף? מתחת לפוך אוהבים לקפץ בשלוליות? לא מה אני בגן...וגם בגן לא הייתי מאלה שקופציםD= הכי כיף לעשות כשיורד גשם? מתחת לפוך עם הטלוויזיה מאיפה מתחילים לאכול את הקרמבו? למעלה...מהקצפת במרק: שקדים או קרוטונים? קרוטונים...אבל גם שקדים זה ממכר תנור או מזגן? מזגן שוקו חם או קר? חם מטריה רגילה או מתקפלת? רגילה...במתקפלת נתפסות לך האצבעות וזה כואב מוות שמיכת פוף או שמיכת צמר? פוך בגד חורף אהוב: סווצ'ר מטי אן טי שהוא הכי מחמם והכי חמוד שיר חורף אהוב: מה זה שיר חורף?!! זיכרון חורף אהוב: שבגן אספנו חלזונות בטיולים ואז שמנו אותם בקופסא כזאת...זה היה מגעיל אך מצחיקD:

O דילב O

New member
../images/Emo119.gifעונה.

אוהבים את החורף? לא. מה אתם לא אוהבים בו? את הקור. יש לכם מטריה? כן. אתם באמת הולכים איתה לבית-ספר/צבא/עבודה? לא אז אני ירטב בגשם . באיזה צבע המעיל שלכם? יש לי כמה. חום , שחור ויהיה לי עוד אחד השנה. אני משערת שלבן :] אוהבים את הגשם? שאני בבית כן שאני בחוץ, ממש לא. מה אתם אוכלים בחורף?: בעיקר מרק :) מתקלחים כל יום בחורף?: לא. כל יומיים למה אני קופאת. יותר מפחיד-רעם או ברק?: רעם. אתם טיפוס של חורף?: ממש לא. ירד אצלכם גשם?: כן. קר לכם עכשיו?: לא כי אני לבושה בחולצה ענקית חחח. חולים הרבה בחורף?: פעם אחת תודה לאל. יש לכם הרבה הפסקות חשמל בחורף?: לא. מה העונה האהובה עליכם?: קיץ ואביב. חורף/קיץ?: קיץ. חורף/אביב?: אביב. חורף/סתיו?: סתיו. צעיף/כפפות?: צעיף !!! מעיל/סווצ'ר?: גם וגם. כובע חורף/קפוצ'ון?: כובע צמר :] המשקה הכי הכי חורפי-שוקו/תה?: שוקו חם. טיפ שלכם לעבור את החורף בכיף: שיש שיעורי בית לעשות אותם במיטה מתחת לפוך עם סדין חימום במקרה שלי
האם אתם אוהבים את גשם? לאאאאאאא אוהבים שלג? כן אוהבים ברד? כן מה אתם אוהבים לעשות בחורף? להישאר בבית. אוהבים לקפץ בשלוליות? לא הכי כיף לעשות כשיורד גשם? לשבת בבית ולהתחמם. מאיפה מתחילים לאכול את הקרמבו? רק ת'עוגיה שלמטה. במרק: שקדים או קרוטונים? פעם זה פעם זה
תנור או מזגן? תנור בחורף מזגן בקיץ. שוקו חם או קר? בחורף חם ובקיץ קפוווא ! מטריה רגילה או מתקפלת? מתקפלת. שמיכת פוף או שמיכת צמר? פוך ! בגד חורף אהוב: חולצה גדולה. שיר חורף אהוב: גשם גשם משמים כל היום טיפות המים טיף טיף טף טיף טיף טף מחאו כף אל כף.. זיכרון חורף אהוב: הכלבה שלי המליטה בחורף שהיה שהיה שהיה.

מסתכלים עליי כל הזמן..מה הם רוצים?

מה אכפת לי בעצם.. מה אכפת לי בעצם?" אוהבים את החורף?כן.יש את הדברים הכי כוסים בארץ. מה אתם לא אוהבים בו?שום דבר.זו תקופה יפה. יש לכם מטריה?כן!חח קניתי בבאזר של הלו קיטי^^"ויש לי אחת מכיתה ה' של ארתור^______________^ אתם באמת הולכים איתה לבית-ספר/צבא/עבודה?כשיש גשם. באיזה צבע המעיל שלכם?אחד שחור ארוךארוךארוך
אמ.לבן,אדמדמם שכזה,וירוק. אוהבים את הגשם?כן. מה אתם אוכלים בחורף?:אמ כל מה שאני אוכלת ברגיל?D: חח אני שונאת קרמבו<: אה!! את המרק בטטות של מאמ'.
מתקלחים כל יום בחורף?:וודאי. יותר מפחיד-רעם או ברק?:פאדיחות אבל אין לי מושג מה זה מה=_____=" אתם טיפוס של חורף?:כן. ירד אצלכם גשם?: כן יום ראשון-שני-שלישי רק בבוקר. קר לכם עכשיו?:כן!! חולים הרבה בחורף?:אמ חום וכאלה לא ככ.אבל אני מצוננת כמעט של הזמן. יש לכם הרבה הפסקות חשמל בחורף?:חח לא. מה העונה האהובה עליכם?:חורף,קיץ. חורף/קיץ?:DD: נאמ.חורף. חורף/אביב?:חורף.איכ אביב תקופה מגעילה אתה לא יודע אם יהיה קר או חם><"יאק. חורף/סתיו?:חורף! צעיף/כפפות?:צעיפים.
מעיל/סווצ'ר?:סווצ'ר!זה ככ מושי מוש
. כובע חורף/קפוצ'ון?:גם וגם. המשקה הכי הכי חורפי-שוקו/תה?:דה ששוקו! טיפ שלכם לעבור את החורף בכיף:תשבו מתחת לפוף,עם תנור\מזגן..תראו הרבה נמלטים חח סתםD: אמ וזהו תהיו בפאנן.ותצאו החוצה בגשם.זה שיא הכיף. אה! אל תצאו בחיים שלכם עם אולסטאר שיש גשם.אני נהייתי חולה מזה לשבוע. האם אתם אוהבים את גשם?וודאי! אוהבים שלג?יאפ. אוהבים ברד?יאפ. מה אתם אוהבים לעשות בחורף?אני מתה על ברד,שלוקים וגלידות בחורף:) אוהבים לקפץ בשלוליות?בעבר אהבתיD: הכי כיף לעשות כשיורד גשם?לצאת החוצה לטעום ולחזור:) מאיפה מתחילים לאכול את הקרמבו?לא אוכלים זה מגעיל. במרק: שקדים או קרוטונים?קרוטונים. תנור או מזגן?מזגן.זה הכי חסכוני.אבל מייבש^^" שוקו חם או קר?חם. מטריה רגילה או מתקפלת?רגילה!במתקפלת יוצאת הנשמה עד שהיא נסגרת בחזרה:\ שמיכת פוף או שמיכת צמר?פוף! בגד חורף אהוב:כובעי צמר,מעילים,צעיפים,נאמ ו-UGG. שיר חורף אהוב:גשם כבד עומד ליפול-אביב גפן. זיכרון חורף אהוב:אוי לפני שנתיים..ניראלי זה היה ב-1.1.06..

../images/Emo135.gifעונה . [:

אוהבים את החורף? יאפ . [: מה אתם לא אוהבים בו? שקר ממש ממש ממש . D = יש לכם מטריה? אמ , לא . O; אתם באמת הולכים איתה לבית-ספר/צבא/עבודה? אבל אין לי . D = באיזה צבע המעיל שלכם? שחור . אוהבים את הגשם? הוא נחמד מאוד לפעמים . :) מה אתם אוכלים בחורף?: אמ , מרק (?) חחח מתקלחים כל יום בחורף?: בטח . יותר מפחיד-רעם או ברק?: אמ , שתיהם לא מפחידים . D; אתם טיפוס של חורף?: המ . ירד אצלכם גשם?: יאפ . קר לכם עכשיו?: לא ככ . חולים הרבה בחורף?: לא . יש לכם הרבה הפסקות חשמל בחורף?: נדמה לי שכן . מה העונה האהובה עליכם?: אביב . חורף/קיץ?: שתיהם אחלה . [; חורף/אביב?: אביב . חורף/סתיו?: אמ סתיו . שלללללללללכת ושלהבתי דועככככככת . צעיף/כפפות?: צעיף . מעיל/סווצ'ר?: סווצ'ר . כובע חורף/קפוצ'ון?: קפוצ'ון . המשקה הכי הכי חורפי-שוקו/תה?: לא אוהבת תה . S; טיפ שלכם לעבור את החורף בכיף: אמ , האם אתם אוהבים את גשם? הייה שאלה כזאת , לא ? D; אוהבים שלג? בטטטטח . אוהבים ברד? הוא נחמד . [; מה אתם אוהבים לעשות בחורף? לשבת מתחת לשמיכה ולראות טלוויזיה . אוהבים לקפץ בשלוליות? לא .
הכי כיף לעשות כשיורד גשם? להיות מתחת לשמיכה ,, P = מאיפה מתחילים לאכול את הקרמבו? מהקצפת , כי זה מגעיל ואז מגיעים לבסקוויט הטעים . שבשבילו אוכלים ת'קרמבו .
במרק: שקדים או קרוטונים? שקדים . תנור או מזגן? אמ , שוקו חם או קר? אני לא אוהבת שוקו חם . מטריה רגילה או מתקפלת? אני לא ככ הולכת עם מטריות . [; שמיכת פוף או שמיכת צמר? פוף ! בגד חורף אהוב: נאמ , שיר חורף אהוב: אמ , זיכרון חורף אהוב: וואללה לא זוכרת . D =

../images/Emo187.gifעונה

אוהבים את החורף? הכי בעולם
מה אתם לא אוהבים בו? שקר בים
יש לכם מטריה? אהא אתם באמת הולכים איתה לבית-ספר/צבא/עבודה? יאפ
באיזה צבע המעיל שלכם? אין לי
אוהבים את הגשם? כן
מה אתם אוכלים בחורף?: מרק איטריות .
מתקלחים כל יום בחורף?: ברור
יותר מפחיד-רעם או ברק?: רעם
אתם טיפוס של חורף?: כן ירד אצלכם גשם?:
קר לכם עכשיו?: לא חולים הרבה בחורף?: מצוננת
יש לכם הרבה הפסקות חשמל בחורף?: לא מה העונה האהובה עליכם?: חורף/קיץ?:חורף חורף/אביב?:אביב חורף/סתיו?:חורף צעיף/כפפות?: צעיף מעיל/סווצ'ר?: סווצ'ר כובע חורף/קפוצ'ון?: קפוצ'ון
המשקה הכי הכי חורפי-שוקו/תה?: שוווקווו
טיפ שלכם לעבור את החורף בכיף: לישון הרבה
האם אתם אוהבים את גשם? כן אוהבים שלג? מאוד אוהבים ברד? לא מה אתם אוהבים לעשות בחורף? ללכת בלי מטריה אוהבים לקפץ בשלוליות? לא :| הכי כיף לעשות כשיורד גשם? לעמוד בו בלי מטריה מאיפה מתחילים לאכול את הקרמבו? לא אוכלים אותו במרק: שקדים או קרוטונים? שקדים תנור או מזגן? תנור שוקו חם או קר? חם מטריה רגילה או מתקפלת? רגילה שמיכת פוף או שמיכת צמר? פוך בגד חורף אהוב: צעיף שיר חורף אהוב: - זיכרון חורף אהוב: בניתי
עם המשפחה שלי כשהייתי קטנה בירושלים

../images/Emo210.gif כמה טוב שוקו חם ושמיכה מצמר בחורף . D:

אוהבים את החורף? מה אתם לא אוהבים בו? יש לכם מטריה? אתם באמת הולכים איתה לבית-ספר/צבא/עבודה? באיזה צבע המעיל שלכם? אוהבים את הגשם? מה אתם אוכלים בחורף?: מתקלחים כל יום בחורף?: יותר מפחיד-רעם או ברק?: אתם טיפוס של חורף?: ירד אצלכם גשם?: קר לכם עכשיו?: חולים הרבה בחורף?: יש לכם הרבה הפסקות חשמל בחורף?: מה העונה האהובה עליכם?: חורף/קיץ?: חורף/אביב?: חורף/סתיו?: צעיף/כפפות?: מעיל/סווצ'ר?: כובע חורף/קפוצ'ון?: המשקה הכי הכי חורפי-שוקו/תה?: טיפ שלכם לעבור את החורף בכיף: האם אתם אוהבים את גשם? אוהבים שלג? אוהבים ברד? מה אתם אוהבים לעשות בחורף? לטייל עם המטריה והמעיל , ולשתות שוקו חם ולהתכרבל בשמייכה , הכי כיייף . DD= אוהבים לקפץ בשלוליות? לא ממש . D: הכי כיף לעשות כשיורד גשם? לאאא מאיפה מתחילים לאכול את הקרמבו? מלמעלה D= במרק: שקדים או קרוטונים? שניהם טעימייים תנור או מזגן? תלוי - בקייץ מזגן , בחורף תנור :] שוקו חם או קר? שניהם . מטריה רגילה או מתקפלת? מתקפלת שמיכת פוף או שמיכת צמר? גם וגם :) בגד חורף אהוב: מעייל שיר חורף אהוב: אין XD זיכרון חורף אהוב: שהייתי מתלכלכת תמיד והמגפיים החדשות תמיד היו מתמלאות בבוץ , וזה היה מעצבן D=

../images/Emo210.gif האאאאאאא? חצי שאלון לא עשיתי D:

הנה השאר - אוהבים את החורף? ככן מאווד , מה אתם לא אוהבים בו? שלוליות .. SSS= יש לכם מטריה? בארוררר ,, אתם באמת הולכים איתה לבית-ספר/צבא/עבודה? כן . באיזה צבע המעיל שלכם? שחור וצמר לבן . אוהבים את הגשם? מאווד . :) מה אתם אוכלים בחורף?: מרק או שוקו . מתקלחים כל יום בחורף?: כן , רק שחופפת יום כן יום לא . יותר מפחיד-רעם או ברק?: רעם אתם טיפוס של חורף?: אפשר לומר . ירד אצלכם גשם?: כן קר לכם עכשיו?: ככןן בררר D: חולים הרבה בחורף?: יחסית כן . ! יש לכם הרבה הפסקות חשמל בחורף?: נדמה לי
מה העונה האהובה עליכם?: חוווורף . חורף/קיץ?: חורף . חורף/אביב?: אביב חורף/סתיו?: חורף צעיף/כפפות?: כפפות , צעיף זה מעצבן D: מעיל/סווצ'ר?: שניהם . כובע חורף/קפוצ'ון?: קפוצון המשקה הכי הכי חורפי-שוקו/תה?: שוקו . טיפ שלכם לעבור את החורף בכיף: להתכרבל בשמיכה ולראות סרטים עם שוקו חםםם אחחחחחח . D= האם אתם אוהבים את גשם? מאוווד , שאלת את השאלה הזאת אולי 3 פעמים D; אוהבים שלג? יססס אוהבים ברד? לא

../images/Emo187.gifסקר איקון .

אוהב/ת פטריות?
אוכל/ת גם משימורים וגם טריות?
בשימורים עדיף פטריות שלמות או חתוכות?
ראית פעם במציאות פטריות שנראות כמו האיקון?
קטפת פעם פטריות?
ראית פעם במציאות פטריות בטבע?
אכלת פעם פטריות ממולאות?
אם כן - במה הן היו ממולאות?
שמעת על פטריות כמהין ויודע/ת מה מיוחד בה?
יש לך משהו להוסיף בנושא?

../images/Emo135.gifעונה . [:

אוהב/ת פטריות? לא . ><
אוכל/ת גם משימורים וגם טריות? לא אוכלת S;
בשימורים עדיף פטריות שלמות או חתוכות? מאיפה לי ? D =
ראית פעם במציאות פטריות שנראות כמו האיקון? חחחחחחחחחחחחחח לא .
קטפת פעם פטריות? לא .
ראית פעם במציאות פטריות בטבע? בטח . הרבה .
אכלת פעם פטריות ממולאות? לא אוכלת !!
אם כן - במה הן היו ממולאות? בשכל שלך . D;
שמעת על פטריות כמהין ויודע/ת מה מיוחד בה? אה ? O;
יש לך משהו להוסיף בנושא? אני לא אוהבת פטריות , ! [:

../images/Emo187.gifעוונה

אוהב/ת פטריות? לא אוכל/ת גם משימורים וגם טריות? בע בשימורים עדיף פטריות שלמות או חתוכות? חתוכות
ראית פעם במציאות פטריות שנראות כמו האיקון? ממ לא קטפת פעם פטריות? לא
ראית פעם במציאות פטריות בטבע? כן אכלת פעם פטריות ממולאות? לא
אם כן - במה הן היו ממולאות?
שמעת על פטריות כמהין ויודע/ת מה מיוחד בה? לא . יש לך משהו להוסיף בנושא? איכס

נוופריי

New member
אתם רצצות להגיד לי שאתם לא אכלתם אפעם פיטריה?

זה טעים .. אוהב/ת פטריות?מחבב אוכל/ת גם משימורים וגם טריות?אמא שמה לפעמים בפשתידדה את אילו מהשימורים , וכן אוכלת בשימורים עדיף פטריות שלמות או חתוכות?חתוכות ראית פעם במציאות פטריות שנראות כמו האיקון?כןן DD ; בגינה גדל לנו כזה אבל לא למאכל או משהו בע D; קטפת פעם פטריות?לא ראית פעם במציאות פטריות בטבע?כה אכלת פעם פטריות ממולאות?כן אם כן - במה הן היו ממולאות?בבשרD; יאמ' שמעת על פטריות כמהין ויודע/ת מה מיוחד בה?? יש לך משהו להוסיף בנושא?כןן תיטעמו זה טעים D ;;בסלט במיוחד .

../images/Emo210.gif פטריההה ../images/Emo187.gif

אוהב/ת פטריות? קצת . >< אוכל/ת גם משימורים וגם טריות? אאממ .. לרוב בשימורים . בשימורים עדיף פטריות שלמות או חתוכות? חתוכות . ראית פעם במציאות פטריות שנראות כמו האיקון? לא . קטפת פעם פטריות? לא :D ראית פעם במציאות פטריות בטבע? כן .. אכלת פעם פטריות ממולאות? לא O; אם כן - במה הן היו ממולאות? -- שמעת על פטריות כמהין ויודע/ת מה מיוחד בה? לא . . יש לך משהו להוסיף בנושא? יש לנו פטריות בבצפר ר ע י ל ו ת . וראיתי פטריה בדרדסים חמודידהה

../images/Emo135.gifסקר מסיבות . עוד שאלון קצר . ^_______^

אוהבים מסיבות? מה הייתה המסיבה האחרונה שהייתם בה? איזו מסיבה לא תשכחו לעולם? מסיבות בריכה-> זה כיף? מסיבות עם מלא אנשים או רק עם אנשים שאתה אוהב? רוצה מסיבה עכשיו?

../images/Emo135.gifטרהלהלה. בום . O;

אוהבים מסיבות? אמ , אפשר לומר שלא . מה הייתה המסיבה האחרונה שהייתם בה? לא אוהבת ללכת ככ . איזו מסיבה לא תשכחו לעולם? אם אפשר לקרוא לזה מסיבה , אז שנה שעברה סוף שנה טיול שנתי בערב ,, הביאו די ג'יי וזה חחחחחחחחחחחחח כל פעם שאני נזכרת בזה אני מחייכת . P = מסיבות בריכה-> זה כיף? אמ ,, מסיבות עם מלא אנשים או רק עם אנשים שאתה אוהב? רק אנשים שאני אוהבת . [; רוצה מסיבה עכשיו? לא . D =

../images/Emo187.gif באלי .

אוהבים מסיבות? נמ כן מה הייתה המסיבה האחרונה שהייתם בה? יומולדת XD איזו מסיבה לא תשכחו לעולם? בר מצווה של בן דודה שלי ,, נחשב ? XD מסיבות בריכה-> זה כיף? כן מסיבות עם מלא אנשים או רק עם אנשים שאתה אוהב? אנשים שאני מכירה פחות או יותר חח רוצה מסיבה עכשיו? כן :)

למעלה