סיכומי הופעה!

../images/Emo168.gif סיכומי הופעה! ../images/Emo168.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

כדי שכל אלו שלא הלכו ירגישו עוד יותר באסה
סתם, בתם. אבל שתפו בחוויות, ריגושים, פלייליסט שהיה בהופעה, ביצועים טובים שהיו וביצועים עוד יותר טובים שהיו!

naama1993

New member
במילה אחת- טירוף!

מאיפה להתחיל בכלל? מהשילוב היוצא מן הכלל בין חברי הלהקה לגבע, מהסולואים המהפנטים, או מהקול בס המטריף של גבע שאי אפשר להישאר אדיש לו? נראה לי שאני פשוט יתחיל מההתחלה..: מהרגע בו החבר'ה עלו על הבמה אפשר היה לדעת שזה הולך להיות לילה מיוחד. כמות הכפיים שהם קיבלו והתרועות הבלתי פוסקות מהקהל ישר הכניסו לאווירה החגיגית. החלק הראשון של המופע היה אקוסטי וכלל חלק גדול מאוד מהאלבום החדש. לאחר מכן גבע החליף את האקוסטית בחשמלית וכך גם כל המופע שינה פאזה. לדעתי אחד החלקים הבולטים בערב היה שגבע החליט להתנתק מהמגבר ולנגן את sunny day (תקנו אותי אם אני טועה) על האקוסטית, ללא חשמל וללא שאר חברי הלהקה. אני באופן אישי מאוד מאוד (מאוד) אהבתי את הביצוע ל memories(למרות שאני לא אובייקטיבית כי זה אחד השירים האהובים עלי באופן כללי ) וגם את modern love שבאמת, בלי להגזים, אני לא חושבת שהיה אדם אחד בקהל שלא שר ביחד איתו:) דבר נוסף שהזכיר לי אתמול למה אני כל כך אוהבת את גבע זה היה לראות איך כשהוא מנגן הוא נמצא כל כולו בתוך המוסיקה. זה מורגש במיוחד בסולואים המטורפים שנמצאים בחלק גדול מהשירים (אחד הבולטים בהם נמצא בget closer now). זה כל כך מרגש לראות איך הוא מתמסר לנגינה באופן טוטאלי, כאילו הוא לרגע שוכח שהוא במופע מול 1000 איש. לסיכום, ואחרי החפירה הענקית הזאת, הדבר היחיד שנותר להגיד זה שאף הופעה שהייתי בה לא השתוותה לזו של אתמול. ואני חושבת שגם בעתיד תהייה להופעות האחרות תחרות קשה מאוד.. (אני מוסיפה קצת תמונות למי שלא היה ובכל זאת רוצה לחוות טיפה ממה שהלך שם. מי שרוצה לראות יותר תמונות יכול להוסיף אותי לפייסבוק (Naama Strauch), יש לי שם אלבום שלם:)( נ.ב. גבע היקר, אם אתה מחפש את המפרט שלך, דע שהוא אצלי- שמור היטב:)

בתמונה גבע שר "מודרן לאב"? ../images/Emo9.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

אהבתי את הסיכום שלך!
נשמע מדהים מאוד! טעמתי טעימה קטנה מההופעה מהביקורת שהרגע קראתי. וואו. 1,000 אנשים זה מספר עצום, זה מדהים! באיזו שורה עמדת, ד"א? שורה ראשונה אני מקווה
אל תקטעו את המסורת!

naama1993

New member
תודה:)

כן, מפוחית זה תמיד מודרן לאב:) וכמובן ששורה ראשונה
הייתי איזה מטר מגבע (!!). בהתחלה זה היה מביך קצת אבל ברגע שהוא עלה לבמה הבושה עברה וזכיתי להנות ממופע מדהים ממרחק אפס:)

גם אני אהבתי את החויות שלך

התמונות מדהימות !! אין ספק אני המומה :O צילמת גם סירטונים?

naama1993

New member
תודה רבה!

לא, לא צילמתי סרטונים.. אני באופן אישי תמיד מעדיפה תמונות על וידאו, יותר מרגש אותי:)

אני גם הייתי לא מזמן בהופעה שלו

בחמדת הימים ! :) השיר השלישי שלו היה שיר קיצבי מדהים , אני לא זוכרת איך הוא הולך רק שמהרגעים הראשונים קולטים שזה אחד השירים היפים שלו ואין לי מושג מה שם השיר.. יש לך רעיון אולי?? אחרי ההופעות שלו הייתי שבוע ב"היי" כזה ,מזמזמת שירים ונזכרת איזה כיף היה .. אז בכלל הופעה שהיית בבארבי תישאר הרבה זמן :)

naama1993

New member
..

שיר מהאלבום החדש? אם כן אז יכול להיות שזה the wind wispers אם לא אז יש כל מיני- memories, relaxation, sunny day... תעשי יוטיוב, בטוח תמצאי:)

לא מצאתי :(

זה לא אחד מאלה השיר הוא יותר קיצבי ובדר"כ סאני ורילקס' הם בסוף.. תודה בכל אופן

Indian Friend

New member
היה כיף

הופעה מצויינת. היה מרגש ובעיקר מוזר לראות את כמות האנשים... אני כל פעם מופתעת מחדש, בעיקר מערבוב האוכלוסיה שמגיע. זה כבר מזמן לא קהל שמורכב מאותו "סוג" האנשים, כבר רואים שם הכל...

gal1983

New member
אז את אומרת שהוא מושך הרבה סוגי קהל אה ?

ממש מתאים לחתונה ...

Indian Friend

New member
חחחח

אתה חייב להרגע, זה יהיה מעולה! כולם יאהבו את זה והכי חשוב שאתם תאהבו את זה. פולני

למעלה