סיכומי הופעה!

gal1983

New member
אני ?!?!

אני הכי רגוע שיש... ברור שיהיה מעולה, איך לא ? הלהקה השנייה מדאיגה אותי קצת (הרבה) יותר...

a d i 8

New member
‎Psycho Killer, Qu'est-ce que c'est?

fa fa fa fa run run run away OH OH OH AY AY AY AY !!!! הופעה מעולה,אין יותר מידי מה להוסיף למה שנכתב חוץ מזה שהם עשו קאבר פשוט ג-א-ו-נ-י לPsycho Killer,אחד הרגעים היותר מהנים בהופעה לדעתי
הביצועים היו מצויינים וגרמו לי לאהב יותר את האלבום החדש שבהתחלה היה לי קצת יותר מידי אקוסטי,אני פשוט ציפיתי למשהו שונה לגמרי[!] מהאלבום השלישי.אבל אחרי ההופעה,האלבום הזה בהחלט התחבב עליי הרבה הרבה יותר
נהנתי מכל ההופעה,מהביצוע האקוסטי ללא חשמל,עד לסולואים המטורפים של גבע על החשמלית,פשוט ללכת לאיבוד איתו במוזיקה... נעמה,תודה על התמנות,ותודה שננתת לי לצלם אחת-שתיים תוך כדי ההופעה...

psycho killer

אהלן לכולם! כרגיל, היה פשוט אדיר (אני עדיין קצת ב"היי"...). אני כן עשיתי כמה סרטונים, אבל לא נראה לי שהם יצאו באיכות משובחת מדי... בשל מצלמה גרועה ולא מתפקדת, ניסיתי לצלם רק את השירים החדשים- אבל גם זה היה מאתגר, היות שגבע ביצע את כ-ל (!) השירים מהאלבום החדש- זה היה אדיר!!! מזל שהיו מקצועיים ממני שצילמו- הנה הגירסא הב# $@*ה ל-psycho killer http://www.youtube.com/watch?v=nZ-vD7FoVTo תהנו!!

Kettercat

New member
ומהנקודה שלי -

באמת שאין לי מה להוסיף, היה נפלא
והיה כיף לראות אנשים שלא ראיתי כבר יותר מדי זמן. כן, גם אותך קושקוש!
נעמה - תמונות מעלפות! |אייקוןמזילריר|

לא עד כדי כך התעמקתי ../images/Emo6.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

אבל אם כבר קצת צהוב... נחטא קצת

למעלה