רשמים מההופעה

• פותח הנושא gong1
  • פורסם בתאריך
זאת חתימה, עם סיפורון../images/Emo85.gif

אני: דנג'ההה את יכולה לחתום?? דנג'ה: מה, ככה סתם? לשים חתימה? אני ויון: אהה...כן
. דנג'ה: |חותמת| זהו? אני: אהה.. כן..
תודה.. דנג'ה: זה היה יותר נחמד אם זה היה על צ'ק..

clyps

New member
חחחחחח

גם איתה היה לנו איזה סוג של דו שיח.. נתנו לה את האלבום ושאלנו אם נתקלה בו בעבר.. היא הייתה מאוד מופתעת.. ולקח לה מעט זמן להיזכר, אני חושבת שכשהיא ראתה את עצמה על העטיפה, פתאום ירד לה האסימון..

jony543

New member
אחח איזו הופעה!!!

היה שווה!! אולי אני יכתוב על זה משהו בהמשך או שנעה [העוגיה] תכתוב... היא יותר טובה בזה...

../images/Emo124.gifסיכום-הופעה../images/Emo9.gif../images/Emo85.gif

חופר בטירוף
אם להתחיל מהתחלה, אז אני ויונתן ידענו כבר חודש מראש שאנחנו הולכים להופעה הזאת
ושאפחד לא יעצור בעדנו! אז.. ככה.. אז כדי לא לחפור לכם במוח אני לא אספר לכם שבשעה ארבע ועשרים אני ויונותן נסענו לתחנת אוטובוס קו 320 [תעשה לי ילד
] אבל פספסנו את האוטובוס
ואז אמא שלי לקחה אותנו עד לתחנה הבאה ומשם נסענו היישר לתחנה המרכזית החדשה שמוכרים שם בגאטים כאלו מוזרים בכל מני צורות..ואני עוד יותר מוזרים
קיצור ירדנו לקומה 4 ודודה שלי אספה אותנו לביתה
אחרי שנחנו, אכלנו, התקלחנו, התארגנו, התיפינו וכו וכו וכו [אני לבשתי ג'ינס וחולצה עם פסים כזאת יפה מסאקס. משהו משהו] יצאנו בשעה 21:00 ותפסנו מונית
לרחוב קיבוץ גלויות 52, רחוב הרצל
. אניווייייייייייייי הגענו לשם בערך בתשע ועשרים
לא בדיוק הסתכלתי
ואז נכנסו לשערי הבאברי ואמרנו לקופאית
שזכינו ב2 כרטיסים חינם בתפוז
ואז ישבנו וחכינו..ו..פתאום את מי אני רואה??
את נעמקה19 כפרעליה
אבל לא הייתי בטוחה שזאת היא
אז לא אמרתי לה: "היי את! את..נעם!?" כי אם זאת לא הייתה היא
היה לא טוב
בערך בעשר הכניסו אותי ואת יונתן ואחרינו נכנסה הדודה [להלן ע'
].. ואז תפסנו שולחן מגניב אבל אני ויונתן ישבנו על המדרגה הזאת שיש שם..לפני הרחבה ההיא..
מי שהבין-הבין
. וחיכינו..וחיכינו..וחיכינו..וחיכנו...והזמנו צ'יפס קטן שבכלל היה ענק
, ושוב חיכינו..וחיכינו..ואז ע'
באה ליידנו והביאה לי מים
. זה היה מוזר, כי כולם שתו שם בירה
ורק אני שתיתי מים..ולא אני לא בהריון..!!!!!!1 בקיצור אחרי שחיכינו הרבה, אז..
דפנה ועוגיותיה עלו לבמה
וכמובן שכולם נהרו לכיוון הרחבה..ואני יונתן וע'
היינו שורה 1
ליד ענבל והבס הסקסית שלה
וליד טל
התחילו עם השיר "איך"
, ואח"כ אליהו
, ואז סלמונלה [שקצת פחות אהבתי
] ובאמצע אחד מהשירים טל נתקל באיזה כבל וכמעט נפל
זה היה מלחיץ. לא חשוב
..אח"כ היה סימפטיייייייייייי
שיר מהמם
. ואז היה "כהנא מת" שזה שיר עוד יותר יפה
ובתחילת ההופעה אהיה איזה מישהו עם חולצה כחולה וסיגריה שרקד בצוה מלחיצה..לקח את זה קשה
וע'
הסתכלה עליו המומה..
.
אח"כ היה "איזה גבר"!!!!1
שיר קיצבי וכיפי
שיר חטוב! ואחריו היה את השיר קובי חחח והיו להם כמה תקלות אז בינתיים דנג'ה אמרה "קובי תעשה לי ילדים..יונתן שפירא תעשה לי ילדים... השכן הזה, איך קוראים לו??" "שמעון!!" "שמעון השכן..!" מבדר. והיה גם את יותר גדולה המיוחד, ואז היה את מסך, שאני לא ממש אוהבת
.. ואז היה את השיר-מליון!! יאו זה שיר כזה יפההה
בהופעות הביצוע שלו לפי דעתי הרבה יותר טוב
. אח"כ.. היה את השיר "לנו לנו" חחח שזה בכלל סיפור! אתם יודעים, שלפני השיר דפנה אומרת מילים של ארצות ואז צריך לצעוק "כןןןןןןןןן" [אנחנו צעקנו "יאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאס"] אז בהתחלה היא אמרה מדינה אחת, ורק אחד צעק
כי אפחד לא בדיוק ידע אם מה שהיא אמרה זה מדינה או לא
והיא אמרה כמה מדינות שאנשים מהקהל אמרו לה ["אפגניסטןןן!!", "עירק" וכאלה...] ובאמצע היא נתקעה כי לא עלו לה לראש שמות של מדינות
. אז היא אמרה לדנג'ה שתגיד שם של מדינה, כי היא מלומדת, או משהו כזה
. ואז היה את השיר המדהים, ההורס, הסוחף ETC. "לנו לנו"... ואז.. השיר שלו חיכינו כל ההופעה.. דפנה פיק
שיר חבל"ז שוקו קר
. שאת זה ע'
הסריטה, אז תודה
.. עכשיו יון מעלה את זה לגוגל..וזה ייקח עוד בערך שעתיים..קצת פחות..את תחכו בסבלנות! וכמובן שאיך שהשיר הזה התחיל כולם התחילו לזוז ולפזז על הבמה! אני הכי אוהבת את הכאורוגרפיה של דפנה. זה דיי מזכיר לי את השירים בגן, "רגל לימין הושיטו רגל לשמאל.." זה ממש ככה. וזה קוּל! אחרי השיר איזה אחת שאלה את דפנה "דפנההה איזה גובה את??" "מטר 60" היא ענתה לה..אז איזה אחת התחילה לצחוק כמו משוגעות.. וכולם הסתכלו עליה ככה:
ודפנה אמרה לה משהו חכם...שהיא אולי נמוכה אבל רואה הכל בצורה גבוהה, או משהו כזה. אח"כ היה את "אנרגיה פוטנצילית" המפקיץ.. ואז הם ירדו מהבמה, וחזרו להדרן, לשיר באנגלית שדפנוני כפרוני
הקדישה לשלי, חברה שלה שהיה לה יומולדת [
] והם סיימו עם השיר "חבר ערבי". צילמתי הרבה [57 תמונות..!!] הכי מצחיק היה, שכשצילמתי את דפנה, היא התחילה לעשות פוזות למצלמה
. וגם תמר זיו [המהממת!] עשתה כזה עם השיער
.וענבל ואור מדהימיםםם
אחרי ההופעה, אני ויונתן [אני קוראת לו יון משום מה
] לכנו לחדר אומנים ודפנה חתמה לנו..ודיברנו איתה כמה דקות, ואז הצטלמנו
תמונה חמודה
!!! וגם ענבל חתמה לנו
על תמונה כזאת של עוגיות שוקולד צ'יפס
ודנג'ה חתמה מאחורי התמונה.. ועם טל
הצטלמתי.. חח שתי תמונות..! היה מהנה
והיה מצחיק! מצטערת על החפריה
. תמונות בהמשך..

clyps

New member
הא../images/Emo13.gifהייתם לידנו..על המדרגה..

וחח.. דפנה אמרה:"אמנם אני נמוכה.. אבל יש לי אופי גבוה" או משהו כזה.. חחח גם אנחנו ניתקלנו בבחור המקפץ החולצה הכחולה והסיגריה!!! ב"לנו לנו" כולם השתוללו
חפריה לתפארת! בפעם הבאה, נתארגן יותר, ואז לא נהייה מפוזרים..
אם תרצו כמובן.. אז זהו, אז עמרי ואני ממש נהננו אתמול, ואני אישית עוד רוצה ללכת להופעה של דפנה והעוגיות משנה שעברה, עוד הרבה לפני שיצא הסינגל והאלבום.. אז היה מרגש
ניפגשה! שיר

clyps

New member
בעיקר רגליים../images/Emo6.gif

ישבנו לידכם על המדרגות.. עמרי היה עם חולצה אדומה, יש לו שיער שחור קצר, והוא היה עם תיק ובו איכסנו כל מיני חומרים בלתי חוקיים וג'ירפה.. אני הייתי עם ג'ינס,חולצה אפורה ומעל חולצה משובצת.. ויש לי שיער חום בהיר עד הכתפיים.. ואממ... סתם ישבנו, ואחר כך עמדנו נידהמים מאחורה

וואי חח אממ../images/Emo122.gifאת בטוחה../images/Emo85.gif

שישבתם לידנו?
כי מימיני ישבו שתי בנות, ומשמאלנו אחד עם קוקו..

clyps

New member
../images/Emo12.gif

אז אולי לא ישבנו לידכם אחרי הכל?
בכל אופן, למה שלא נעשה מתישהו שירשור תמונות אמיתי, וכך בהופעה הבאה נזהה אחד את השני בקלות
? ממש בא לי מיץ תפוזים... מישהו?

clyps

New member
../images/Emo8.gif חשבתי שתביני את משחק המילים!

הא הא
הממ... "כייייייייי לנו לנו,כי לנו לנו אוהוו לנו לנו לנו לנו לנו לנו לנו לנו.." יא.. ממש נדבקתי לשיר

למעלה