"היום יום שלישי.."

../images/Emo185.gif"היום יום שלישי.."../images/Emo42.gif../images/Emo108.gif

בוווווקרר אוררר לכל מי שקםםם
אאאאאאאא אני בהלםםםםםםםם נכון אני ורעות פתחנו קומונת מעריצים לנתיבה?? זוכרים את נתיבה נכון?
כתבו על זה בעיתוןןןןןן במדור של העלוקהההההההההההההה בידיעות אחרונותתתת אני עדיין בהלם מזזזזזההההההההההההה אע כע והיה את הסיכום שנה של גמוש בעיתון "לאישה" אני אנסה לסרוק מחר... אווף היום ישלי יום ארוך :| שיהיה לכם יומדהיים כמוכםם
בהצלחה ורפואה שלמה לכל מי שצריךך אוהבתותכםם

בוקרררררררררר../images/Emo42.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

חחחחחחחחחחחח עינבבב
קראתי אטתזההה
הייתי על הריצפה
אבא צובע לי את החדר היוםםםםםםםםםםםםם
הוא עכשיו ריק
אוף לא יצא לי להיכנס אתמול
היו לי פול עבודות ומבחנים וגם היום אני לא יכנסס כי יש לי עוד למחר

../images/Emo214.gifיא מפורסמות!!!!../images/Emo99.gif

מרגלים אחריכן
יש לי את העיתון של "לאישה" [אני מנויה] ובכלל לא עיינתי בו, אני עוד מעט אלך לקרוא
, טוב שאמרת
יום טוב לכולם

חח מיקקק../images/Emo25.gif../images/Emo205.gif

הכי יופי שמחר אנחנו מקבלות ממנה ד"ש בשידור
חחחחחחחחחחח:]] התקשרנו אליה:p כפרעליהה

צהריייייייים../images/Emo110.gif

היתה שעת 0:p ולא עשינו בה כלום.. סתם באנו:p ועזבו אתזה שבכלל סתם באתי היום לבצפר!! שעה ראשונה זה חינוך [חברה נו לא עושים כלום:p..] ואח"כ הסטוריה [שזה גם בעצם לא עושים משו חוץ מזה שהיא מכתיבה] ואח"כ ביולוגיה שיעור חופשי המורה לא באה [שמעתי ש26 מורים לא הגיעו היום
] ואז אנגלית.. וזה הקבצה ואחת הכתות ביום שדה.. והכתה הזאת היא יותר מחצי הקבצה.. ובכל זאת היה שיעור אבל לא ממש הקשבנוו:p והיא בדקה תמבחנים ושאלנו אותה ואיך הם?? היא אמרה שרובם היו טובים מאוד.. ואני כזה "שלי היה ממש גרוע..?" אז היא כזה חייכה ולא אמרה כלום
[יש לה חיוך מזה ערמומי:p מפחידד] ואאז בסוף השיעור היא אמרה ציונים וקיבלתי 81.. זה מבחן שפשוט לא ידעתי בו כ-ל-ו-ם.. אני חירטטתי הכל.. ממש אבל.. היא לא חלקה אותם כי מישי עוד צכה לעשות תמבחן.. אבל מעניין במה צדקתי
חחחחחחחחחחח כי בחיי שאנלא מבינה כלום מהחומר הזה:p הכל זה חירטוטיםם.. חח הייתי בהלם.. וחמישית המורה חולה... לא היה.. ואז אמרנו שגם בלשון גמככה חצי מהקבוצה לא נמצאת [הכתה שבשלח..] אז נבקש שישחררוו אותנו.. ואז נבקש גם משעה 7-8:p ואז משעה 7-8 אמרנו לה אינלנוווו שעה 5-6 תשחרריי אותנו הביתה וגמככה הכתה ההיא ביום שדה וזה:p [גם שם הם חצי מההקבצה] אז היא הסכימה:] ואז המורהה של שעה 6 לא רצתהה לשחרר אותנוו.. קיצ הלכנו לרכזת שכבה בקשנו וזה.. בסוףףףף אחרי מלא בלבולי שכל אמרו לנוש אנחנו יכולים ללכת הביתה:p ב12 כאילו... כמהההההה התרוצצננווו וחיפשנו כדי להשתחרר
קיצ סתם הלכתי היום:p לא נורא היה נחמד.. מחר מבחן במתמטיקה וזה יהיה 0:p יומטובבב

hadas m

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח../images/Emo204.gif

איזה מאגניב
.

hadas m

New member
דסי חזר:)../images/Emo204.gif

כל הכיתה התפלחה מתנ"ך ואז נתנו לנו עונש לא להיכנס לשיעור מתמטיקה *כן.. זה עונש.. מפסידים חומר.. במיוחד ה5 יחידות* אבל המורה של ה5 יחידות התחשבה בנו ורק עשתה כלשהו תרגיל פיצי כזה:p.. חח היא חמודה
. ואז השתחררנו.. מחר סמינריון.. רביעי חמישי:)..יאן לי כוח אאלייווו אבל לא נורא.. מוואה

hila846

New member
צהריםם../images/Emo80.gif

מחר יש לי מבחן במתמטיקהה ואין לי בעיה עם האלגברה אבל גאומטריה אני לא מבינההה:( ויש לי עוד מעט שיעור פרטייי:p(*שונאת גאומטריהההההההההה
*) ובחמישי מבחן בהיסטוריה ואח"כ עוד שבוע עם 3 מבחנים ו2עבודות אז אני לא יהיה פה כ"כ.. בהצלחה לכל הנבחנים
אם אתם הולכיים לאן שהוא תהנוו:) יאללה יומטובב

שירקי 1

New member
צהריים..:)../images/Emo41.gif

איזה יום מצחיק היה היום...חחחחחחח..התחלנו לעשות בשיעור ספרות בדיחות וזהה...חחחח..אנחנו עושים למורה חידה מה אמרנו לה איך אומרים סיבוב ישר או ישרה?עכשיו המורה חושבת חושבת והיא עושה נראלי ישר אז עושים לה האאא לאאא כי סיבוב הוא לא ישר..חחחחחחחחחחחחחחחח וסיפרנו דברים מצחיקים בקיצ..חחחחחחחחח...ובמורשת ראינו סבא טוביה בדרך לארץ ישראל משו כזה..זה היה קורעעע התפוצצננווו מצאנו את עצמנו רואים אתזה...חחחחחחחחחחח....ואז היא עושה זה ל-100 מושגים במורשת שלא תחשבו..והיה מזה צחוקיםם ילדה אחת מתחילה לשיר "סבא טוביה סבא טוביה" וכולם צוחקים..חחחחחחח..היה כייףף דווקא..=] מחר ישלי מבחן בלשון..קל אבל..רק לחזור..ולעשות שיעורים...:]]שבוע הבא אני עמוסה אני לא יהיה הרבה... המשך יום מדהים..:) זיוושש אהובתיי אני מתגעגעת דבריתי נשמה שליי..אני יתקשר מחר נשמה שליי אוהבתותך מלאנייםם.. שריתוששש מתעלייך יפה שליי דבריתי..=] הילושש מתעלייך דבריתייי אהובתיי מוואהההה -שירק'י-

היללי 2

New member
צההרייםםם../images/Emo23.gif

בעע מבחן מחר בהיסטוריה
ובחמישי במתמטיקההה ואז יש לנו סמנריון חמשישישבת
אין לי כחחח... דסי לאן אתם נוסעים? יומטוובב אה וו.. וחחחחח איזה מאגניב לעינב ורעות
קרועווות.. מה היה כתוב?

hadas m

New member
לרמות שפירא בירושלים:p../images/Emo204.gif

חחח אנאערך
בהצלחה מאמי

למעלה