"היום יום שלישי.."

יעל 13

New member
צהרייםםםםםםםםם

לא למדתי כל היום
היה אמור להיות לנו 4 שעות מתמטיקה ושעתיים היסטוריה... ב4 שעות מתמטיקה שיחקנו ארץ עיר עם המורה חחחחחחחחחחחחחח הגענו למצב לא טוב
הוא עושה לנו "נו מתי הפסקה?! אני מת לצאת כברר!" חח אמרנו לו "שתוק אנחנו רוצים להישאר" הגענו למצב שהתלמידים רוצים להישאר בשיעור והמורה רוצה לברוח!!!! אוי ואבוי
אחר כך הלכתי איתו מכות
לקחתי לו את הפלאפון את המפתחות אזס הוא רדף אחריי בכל הבצפר
הוא כזה דפוקקקקקקקקק הוא התלבש מזה מוזר היום
אמרתי לו "אבנר חזרנו למראה אלג'אזירה?" יש בכיתה 2 לוחות צמודים... אז כתבתי "אבנר אנחנו כל כך לא" ואז בלוח השני כתבתי "אוהבים אותך" יענו "אבנר אנחנו כל כך לא אוהבים אותך" אז הוא מחק את ה"לא" ורשם "יעל ואליה אתן זוג סתומות" חחחחחחחחחחחחחחחחח דפוק
הוא עושה לכיתה "יש לי רעיון... כל אחד יתרום קצת כסף ונשלם ליעל על טיפול פסיכיאטרי" אני כזה "שאמא שלך תלך לטיפול פסיכיאטרי מפגר!" חח רצות שם קללות ומכות חבל על הזמן
אחר כך אמרו שיש סרט כי המורה לא הגיע... אז אמרתי שאני אלך הביתה... אז פתאום באה מורה ואומרת "לומדים היסטוריה בסוף.." אני כזה "חח היית מתה. לא נכנסת" אז היא אמרה "נו יעל תעשי מאמץ ותיכנסי...שעתיים אחרונות סוף היום יאללה בואי" אני כזה "אמרו סרט!! מה היסטוריה עכשיו?! לא רוצה!" בסוף היא נתנה לנו שיעור חופשי אז שיחקתי רמי עם חברים
אנחנו קונים למחנכת שלנו ליומולדת חוטיני מסוכריות
אמרתי לחברים שלי שזה מוגזם ולא עושים דברים כאלה... הם אמרו שזה בצחוק והיא תבין... זה יהיה מצחיק אבל זה מוגזם. איזו חמודה סבתא שלי
לימדתי אותה לשלוח אס אמ אס חחחח אז היא שלחה לי באמצע השיעור "מה שלומך? יש לי פתאום געגוע בלב. נשיקה מסבתא" כפרעליהההה
נלך לבקר אותם היום

אחר הצהרייםם../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

וואי איזו שינה דפקתי עכשיו
היה מבחן בגואגרפיהההההה היה כל כך קללללללללללללללללל
קיבלתיייייייייייייייי...... באלגברה............. 57 מתוך 60!!!!!!!!!!!!!!! גאומטריה עוד לא החזירו לנוו אבל לא האמנתיי שאני יקבל 57 מתוך 60 אמאאאאאאא איך צרחתי שםםםםםםם

עינבבבבבבבבבבבבב

ממההה? ייאאאא תביאי מחר לצפער לראותתתתתת!!! תביאיייייי!!! תביאיייייי!!!!! תביאיייי!!
חח מה?! תנו קצת להתלהב..

שירקי 1

New member
ערב טוב...:)../images/Emo41.gif

סיימתי שיעורים במתמטיקה...ררר..ועשיתי בלשון חזרה...אני יודעת את הכללים בע"פ בעזרת השם אני יצליח וגמככה היא עושה חוזר לכל הכיתה היא מפגרת ויש כאלה שקיבלו טוב קיבלתי 86 אבל אולי אני יקבל יותר..היא לוקחת גמככה ת'גבוה יותר..חחח..הלוואי 90 ככה 95..טפו טפו טפו..חחח אני יתחיל לסכם כבר להיסטוריה..בעעע..ולעשות שיעורים באנגלית המורה השתגעהה נתנה מלאא..לא אוהבתותהה..בעעעעע!!! נזכרתי בעוד משו מצחיק שסיפרו בכיתה..חחחח..איך אומרים אח שלי?אחי איך אומרים אבא שלי?אבי איך אומרים אנס שלי?אנסי..אבל קראו אתזה ותראו כאילו אנסי זה הנשיא כאילו..חחחחח..תקראו ותבינו..חחחח.. ערב מקסים..=] -שירק'י-

שירקי 1

New member
יאיי..חזרתי מהרופא שיניים ו...:)../images/Emo41.gif

הוא אמר ששמים גשרררר...יייייאאאאאאייייי.. אבל זה 2 בשורות אחת טובה ואחת רעה...!!:// הרעה שעוקרים לי 2 שיניים כי הרסן לא עזר לייי...אז אין מה לעשות אלא לעקור! והטובה שעוד 3 שבועות ישלי גשרר...:) ובדיוק אמרתי לאבא שליי באוטו אם אני יתחיל באוגוסט זה בחיים לא יהיה טוב עד שזה ייתישר וכו'..ואז הוא אמר לי כלום לא זז לא שמת אז אמרתי לו שמתי ולא שמתי כי היה לי קשה נורא אז הוא אמר ואת רוצה שנעקור אמרתי לו פסדר כאילו כבר לא נראלי שיעזור משו אז הוא עושה לי ודיברת עם אבא?אמרתי לו האממ לא כאילו אמרתי לו שישלי שתי חברות שכבר עקרו ככה ולא קורה כלום ולא רואים חיסרון והכול כי זה מצטמצם הכול אז הוא אמר טוב נעקור..נתן לי הפניה והכול...ואני ילך לעקור ב"ה השבוע...ונעבור אתזה...:]]אבל העיקר שאני שמה ת'גשר חיכיתי המוןן המוןן המוןן לזה ולא רואים ת'הבדל בלי שן אחת אז זה סבבה לא אכפת ליי..חשבתי שן שחשובה ובסוף גיליתי שאחת שלא ממש נראית עוקרים לי..אז פסיידר..בסוף יהיה יפהה...:)עוד מישהו כאן עקר בשביל הגשר?(שאני ירגע כבר..חחח) יאללה עפתי לקרוא פעם אחרונה בלשון ולישון...חח...חרוזזז..חחחחחחח שריתוש אני אוהבתותך המוןןן המוןן דבריתי אהובתיי מוואאההה.. -שירק'י-

hadas m

New member
סיימתי לארגן את התיק../images/Emo204.gif

אני נוסעת לירושלים לסימנר ליומיים.. אני אתגעגע

למעלה