המלצות השבוע

PATD

New member
אה כן

ניילס זה גם על האבא וגם על הספר הזה
חח כן אני חייבת לקרוא.. שי מצב שקוריאם לספר צ'ואק

elknetld2kil

New member
חחח מדברים על החמור...

עכשיו ראיתי שדלף לאינטרנט הדיסק החדש של F11. איזה יופי

Fixing My Hair

New member
חוח

לי יש את choke שהזמנתי מאמזון, כן, בגלל שבילד גוד מבוסס עליו P: התחלתי ואף פעם אין לי זמן לקרוא =[ אני צריכה להזכיר לעצמי כשיש לי זמן פנוי להשקיע אותו בקריאה ><

orw93

New member
../images/Emo205.gif

ספר: סרט:לא יודעת..הסיוט שלפני חג המולד?
להקה:boys like girls קליפ:the kill-30stm אלבום:billy talent-billy talent 2 ערוץ:כל הMTVיים למיניהם סדרה:אולי הפעם

orw93

New member
יש אותו מחר ביס2../images/Emo205.gif

במסגרת ימים של זהב ~פרסומת סמויה~

orw93

New member
לא נכון../images/Emo205.gif

אז אני תמיד מפספסת..זה לא פייר
בחיים שלי לא ראיתי את ההתחלה של הסרט הזה0.0

GoldenBabe

New member
ההתחלה הכי שולטת!../images/Emo109.gif

שיש את דיס איז הלאווין [השיר שפאניק! עשו לו קאבר] ומראים איך הם עושים את ההלאווין שלהם וכולם אומרים משהו כמו "אוי ג'ק אתה כזה כוסון אשששששש תעשה אותייייייייי" ואז הוא בורח ליער ורואה את סאלי שרה ואז הוא מתעורר ורואה את העצים האלה ואז הוא נכנס לעיר של הכריסמס ואז יש ת'סצנה הכי יפה בכל הסרט
שהוא שר את וואטס דיס

PATD

New member
../images/Emo163.gifמשעמם. מאוד משעמם.

ספר:אממ אין [איזה הפתעה
] סרט:נערות לוח השנה [סרט חביב+]
להקה:Counting Crows כי הם כ"כ טובים!! קליפ:החדש [וההזוי
] של הקילרז. רק כי השיר ממש יפההה
אלבום:הראשון של מכר
יש בו שירים כאלה טובים ערוץ:מממ MTV2 כי זה בערך הערוץ היחיד שאני רואה
סדרה:theOC , 4400

../images/Emo184.gif

ספר: אם יש גן עדן סרט: - להקה: scorpions קליפ: mudvayne - dig אלבום: - ערוץ: ביפ סדרה: ורוניקה מארס

HarlequinGirl

New member
נמ../images/Emo85.gif

ספר:
סרט:הר ברוקבק להקה:family force 5 קליפ: נדה סרף-פופיולר אלבום:של קלאקסונססססס ערוץ:ביפ סדרה:סאותפארק והאוס

M a a y a n K

New member
עונה

ספר: הספרים היחידים שאני מצליחה לקרוא בלי להירדם באמצע הם הארי פוטר...וכרגע הם גם הספרים היחידים שאני מצליחה לקרוא... סרט: רקוויאם לחלום (ולא רק בגלל ג'ראד לטו!! :) להקה: הממ...השבוע שיהיה ארקטיק מאנקיז קליפ: lying is the most fun a girl can have...של פאניק! , הוא ישן אבל עדיין יפה... אלבום: כרגע יש עיכוב עם האלבומים שאני אמורה לקבל אז נשאיר את זה פתוח ערוץ: MTV2 סדרה: סקראבס...לנצח!! ווהו...חפרתי קצת...

למעלה