המלצות השבוע

yaelrs

New member
אוי, כן חח את צודקת D:../images/Emo192.gif

באמת יש שמה קטעים שמתאימים לספר
ראית פעם ניתוח שמישהו עשה למילים? או משהו שמאט אמר עליו?

Chemical Venom

New member
אמממממ

ספר: אין סרט: אלכסנדר שאיפות שר המלחמה הניצוץ וסינדרה מן להקה: אמממ נו באמת יש המון MCR לוסטפרופס 30 STM .... קליפ: פאיימוס לאסט וורדס של MCR אלבום: כל האלבומים של הלהקות שאמרתי למעלה ערוץ: יס סטארס סדרה נמלטים 24 ואבודים

../images/Emo219.gif

ספר:"הארי פוטר והאסיר מאזקבאן"
[אבל באנגלית,אחרת זה לא שווה. אני בעמוד 213 כבר באנגלית D:] סרט:לא יצא לי לראות המון סרטים לאחרונה
. אבל אני תמיד אומרת "ג'ומנג'י" כי יש לי אובססיה לסרט הזה להקה:MCR,P!ATD,Muse,Lostprophets,KH,BMTH ואלו הלהקות שאני זוכרת בנתיים והן מומלצות
קליפ:BT-FL [גם ישנים יותר נחשבים? אם כן-MCR-GOY] אלבום:MCR-בוליטס ערוץ:MTV2,כאילו דהא P: [אבל גם הוט 3 וערוץ 8 XD. יש בערוץ 8 תוכניות ממש מעניינות P:] סדרה:השמיניה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111.11 [אני עדיין בוכה מהפרק האחרון,אבל למי אכפת >.>]

Rose131

New member
^^

ספר:ה"פ השישי סרט: 13 להקה: מאן אלייב. סתם כי הייתה להם הופעה ממש מגניבה ביום חמישי בצוללת
קליפ: This ain't a scene בלה בלה של FOB אלבום: The Open Door- Evanescence כי אני חורשת עליו בזמן האחרון ערוץ: AXN סדרה:סמולוויל

chronophobia

New member
איים ברינגינג סקסיבאק../images/Emo101.gif

ספר: - סרט: משחקים נסתרים להקה: לא ממש להקה...Justin Timberlake קליפ: Hadouken! - that boy that girl אלבום: Justin Timberlake - FutureSex/Lovesounds ערוץ: יס+ סדרה: "הפמלייה"

GoldenBabe

New member
אעהעא ג'סטין ../images/Emo99.gif../images/Emo109.gif

|צרחות של פקאצה אמריקקית ממוצעת| האלבום טוב D:

לא נכון P: ../images/Emo219.gif

לקרובת משפחה שלי יש את האלבום,שמעתי ולא התלהבתי ממנו בכלל [נו,להתלהב מג'סטין?! איכ] בכלל,הוא מעצבן >.>

נעלבתי ;[ ../images/Emo219.gif

מזה שקראת לי אתה P:. מילא יש לי שם דפוק,אבל אני נקבה
נמ. שיהיה,טעם אישי.

chronophobia

New member
אהא D: ../images/Emo23.gif../images/Emo101.gif

אני חורשת על Summer Love כבר יומיים ברצף ס_ס

MirrorGirl

New member
../images/Emo28.gif

ספר: סרט: רקוויאם לחלום ושר המלחמה [ג'ארד
] להקה: פאניק ו30STM קליפ: לאיודעת אלבום: 30STM - A Beautiful Lie ערוץ: יס סטארס
סדרה: על טבעי , נמלטים וheroes

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gif

ספר: חייבת להתחיל לקרוא ספרים.. סרט: אלפא דוג.. למרות שדיי הייתי עסוקה בזמן הסרט אבל הוא יפה XD להקה: מדינה לאיק. Madina Lake קליפ: מדינה לאיק. אלבום: מדינה לאיק. חחחחח ערוץ: MTV2 ולא יודעת. ממש לא ראיתי טלויזיה השבוע. סדרה: מה עובר על בריאן? שבכלל שכחתי לראות אתמול :O פעם ראשונה שאני לא רואה!!!!! חח

למעלה