המלצות השבוע

elknetld2kil

New member
Madina Lek אחלה. רק שלא יתקלקלו

ויהפכו ללהקת TRL כמו גוד שארלוט ופולאאוטבוי.

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gif מקווה שלא חח

אמ. בכלל הכרתי אותם מהקליפ האחרון שלהם בMTV2.. ואז גם היה אותו בMTV

Height Down

New member
../images/Emo3.gif

ספר: צלה של הרוח - קרלוס רואיס סאפון סרט: peter's friends להקה: הקייזר צ'יפס, הביטלס קליפ: אלבום: ערוץ: סדרה: האוס, זיווגים, סליידרס, לויס וקלארק, אה ביט אוף פריי אנד לורי, הקרקס המעופף של מונטי פיית'ון, הרקיע השביעי

Moldy Peach

New member
../images/Emo205.gif

ספר: Gone For Good סרט: C.R.A.Z.Y ו- Half Nelson להקה: Tokyo Police Club קליפ: Scissors For Lefty - Ghetto Ways אלבום: Bloc Party - A Weekend In The City סדרה: The Office

milkofamnesia

New member
דוחף מזרק מלא בפאנק לתוך אבי העורקי

ם ספר: אני צריך לסיים את אלים אמריקאים של ניל גיימן >< סרט: -------- להקה: פי אר טרופרז, ליברטינס, בלוק פארטי קליפ: פרברים רפיוג'יז - כיכר פארטי אלבום: מתוך הזוהמה - פי אר טרופרז, אפ דה בראקט ערוץ: 10 (זה מה שהיה בטיול ><) סדרה: פריזן ברייק והירוז

itzikch

New member
המלצות שלי :

ספר : מי קורא ? , קורא פסיכומטרי הרבה :O סרט : הסרט האחרון שראיתי היה step up להקה: The Used , אחלה די וי די קליפ: Korn Feat. Corey Taylor - Freak On A Leash זה לא קליפ, זה מההופעה מתוך Family Values 2006 אלבום: Fall Out Boy - Infinity On High אחד האלבומים הטובים ששמעתי ערוץ: בקושי רואה טלוויזיה.... אבל אם כבר MTV סדרה: מגרש ביתי עונה רביעית פרק 13 , פרק מעולה למי שבבית ספר... !

Musedol

New member
טרלהלה

ספר: חמשת האנשים שתפגוש בגן עדן/ מיץ' אלבום סרט: דז'ה וו להקה: Muse, Porcupine Tree קליפ: - אלבום: Absolution של Muse ערוץ: יס 13, אבל לא ראיתי כבר שבוע טלויזיה.. סדרה: נמלטים והאנטומיה של גריי, אבל גם את זה לא ראיתי מיליון שנה

elknetld2kil

New member
ההמלצות שלי

ספר: אני מחכה לתחילת הסמסטר כדי להתחיל את Invisible Monsters של פאלאניוק (מעריצי PATD בטח מרטיבים עכשיו...) סרט: ראיתי ביום שבת את Art School Confidential. סרט סאטריה על עולם האומנות במסווה של נעורון סטייל "אמריקן פאי". להקה: נראה ש Sick Puppies הולכים להיות גדולים בקרוב. Remember the name... קליפ: כבר הרבה זמן שלא ראיתי קליפ טוב (אני כמעט לא רואה MTV/M2). אלבום: חרשתי השבוע על הדיסקים הישנים של Chevelle, Finger Eleven וStrata כהכנה לדיסקים החדשים שהולכים לצאת להם. ערוץ: אצלי בדירה יש ערוצים 1/2/10. כל השאר זה תכניות שאני מוריד. אם הייתי צריך לבחור מתוך אלה אז ערוץ 2 (מתוך שיטת האלימינציה). סדרה: לוסט חזר סוף סוף וגם Heroes הולך לעלות בקרוב ב-יס.

Musedol

New member
לא בקטע של להעליב או משהו בסגנון,

אבל לאנשים לא נמאס כבר מ Chevelle? סליחה אם פגעתי או אמרתי משהו שלא מצא חן בעיניי מישהו

elknetld2kil

New member
אין מה לעשות...

יש הרבה להקות (או חהברות תקליטים שלהם) שמחליטות לקחת כיוונים חדשים. הסינגלים החדשים של Finger Eleven וStrata (2 להקות בWind-Up שידועים כחקייני טרנדים ידועים) נשמעים כמו שילוב של PATD ופראנז פרדיננד. אחת הלהקות היחידות שנשארת נאמנה לסאונד הייחודי שלה (כן, לדעתי לChevelle יש סאונד די ייחודי, בהשוואה לשאר הלהקות בסצינה) ואפילו מפתחת אותו היא Chevelle. תיראו מה קרה ללהקות כמו Papa Roach, Hoobastank ואפילו סינרגיה ש80% מהדיסק הבא שלהם יהיה בלדות מתקתקות.

Musedol

New member
אפעם לא החשבתי את הלקות שהזכרת פה

ללהקות טובות, או לפחות ללהקות שנשארות נאמנות למוזיקה ולסאונד הייחודי שלהן. אבל פשוט רק ציינתי שלדעתי לשבל [אין לי כוח לאנגלית ואין לי מושג איך רושמים אותם בעברית] יש סאונד מאוד משעמם. ואין מה לומר על PATD, כי הם נשמעים אותו דבר בהכל וזה הכי משעמם בעולם. הם לא יותר מלהקה נחמדה לשיפור המצברוח בגלל הקפיציות של השירים שלהם.

GoldenBabe

New member
ווא ישלך את אינויזבול מאנסטרס../images/Emo109.gif

[חח איזה עילג זה יצא] לא קשור לפאניק!, המליצו לי [כאילו, תמר המליצה לי] עליו ואני רוצה לקרוא;;

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gif אוי נכון! פאק.

ואבא שלי טס לפני שעה לחו"ל ובבוקר שאל אותי מה אני רוצה ואמרתי לו שכלום.. הייתי אומרת לו לחפש בדיוטי פרי את הספר >; בוהו.

GoldenBabe

New member
אני יודעת XD../images/Emo109.gif

וגם עוד ציטוט מהשיר קמיסדו זה מספר של אותו סופר שברח לי השם.. צ'אק משו נראה לי חח

PATD

New member
camisado זה לא על

אבא של ראיין? אני חושבת שאת מתכוונת לניילס פור בראקפסט, לא?

GoldenBabe

New member
אהה חח לא זוכרת../images/Emo109.gif

גם ניילס זה על אבא שלו ז"ל. התכוונתי ללונדון בקונד.. >,< הציטוט "ג'סט פור דה רקורד דה וודר טודיי בלהבלהלבהל"

למעלה