המלצות השבוע

chronophobia

New member
../images/Emo187.gifהמלצות השבוע../images/Emo187.gif

ספר:
סרט:
להקה:
קליפ:
אלבום:
ערוץ:
סדרה:

GoldenBabe

New member
../images/Emo109.gif

ספר: ........ סרט: אלפא דוג
עם ג'סטיןןן D: סרט על סוחרי סמים.. והסוף עצוב
גרר ויש שם ת'אימו החמוד והמעצבן הזה DD: להקה: גוד שארלוט שעברו אצלי חרישה רצינית
קליפ: קיפ יור הנדס..+דה ריוור [ג'פריסטאר 3>] אלבום: לא שמעתי אלבומים שלמים ערוץ: אמטיוי2? סדרה: נמלטים עונה 2
, מגרש ביתי עונה 4
חה ס'פרק חמוד 3> צ'ייס+ברוק לנצחחחח DD: [צולם+נערך על ידי |סיבעיגול|]

CitizenErased

New member
../images/Emo13.gif

ספר: אני עדיין עילגת מדי כדי לקרוא סרט: ראיתי אתמול "פוסידון" ולמרות שזה סרט מפגר דווקא דיי נהניתי להקה: נחזור למקור.. מיוז
קליפ: http://youtube.com/watch?v=2VRu6dWYvVE כי אני עושה עליו פארודיה אלבום: קלקסונס החדש
ערוץ: M2 אלא מה? סדרה: איסטאנדרס... אופרת הסבון שאני מכורה אליה

lestatgirl

New member
Mmememe

ספר:
מילון?.. לא סתם אמ.. כל דבר שמכיל את לאסטט
סרט:
200 סיגריות בפעם ה200 עוד עדיין טוב להקה:
סנואו (פ)טרול קליפ:
החדש של השמש המחתרתית אלבום:
עסקי השעשועים של מיוזה נזכרתי מה מצאתי בהם.. במיוחד כשיש חושך מוחלט בחדר.. ערוץ
:מטב 2 וביייייייייייייייפ סדרה:
מייטי בוווווש?..לא סתם אמ.. מ.. בריטניה הקטנה? המופע של קתרין טיין?

CitizenErased

New member
אז איזה לאסטט קולנועי את מעדיפה..

טום קרוז או סטוארט טאונסנד?

lestatgirl

New member
האמת שטום הוא פשוט העביר

את הדמות של לאסטט (בדיוק אתמול דיברתי על זה) בצורה הרבה יותר טובה, את ה"צרפיות" שלו את רקע שלו גם אם המראה שלו היה טיפה יותר זקן וסטו סטו בכלל היה שם עם שיער כהה שאחד מסימני ההיכר הבולטים ביותר של לאסטט זה תלתלי הזהב שלו ואין בו בדרך שהוא מעביר את הדמות את הניצוץ שיש בלאסטט את כל הקיצוניות שבו והכאב שלמרות כל זה יש בו אצילות סטו פשוט עושה אותו מגוחך.. ~מיני חפירה..~

CitizenErased

New member
../images/Emo45.gif

אני לא סובלת את טום, הסרט היחיד שלו שממש אהבתי את המשחק שלו ואת הדמות זה לאסטט בראיון עם ערפד. לא קראתי על לאסטט אבל לדעתי הדמות בראיון עם ערפד הייתה הרבה יותר ארממ.. powerful כזה מאשר סטוארט במלכת הארורים

lestatgirl

New member
את חייבת לקרוא את זה

רציני כאילו..המוח שלי מתחלק ל-2 קבוצות של ה/שפעות וכל מיני דברים וראיון בהחלט נצא בקבוצה של מיוז, ובלי כל קשר זה ספר נהדר.. האמת שלטום קרוז יש קסם משלו (לא, לא סיינתולוגיה
) וברוב התפקידים שהוא מקבל זה דיי מוסתר נראה לי שהוא דיי פרח בראיון אבל רק בראיון.. וסטו ומלכת הארורים בכלל היה סרט אמ..הרבה יותר הווליוודי כזה למרבה ההפתעה דיי מגוחך מה שגם הוא היה מבוסס על 2 ספרים ביחד..זה כמו שהיו לוקחים את האריפוטר הראשון והשני ודוחסים את 2 העלילות שגם היו מתקיימות בזמנים שונים לסרט אחד..העירבוב שהיה שם דיי מזעזע האמת..

CitizenErased

New member
חח אגב...

אם את בקטע, ניל ג'ורדן שביים את ראיון עם ערפד שהוא אחלה במאי שבעולם, הסרט האחרון שלו "ארוחת בוקר על פלוטו" עם קיליאן מארפי האירי הסקסי (גם בתור טרנסווסטייט...) זה סרט מגניב ביותר ומומלץ

lestatgirl

New member
אני דיי מטורפת על קיליאן מרפי

וזה באמת סרט ענק ועוד נק' מדשותפת לו ולריון עם הרפד זה ששניהם גרמו לי לשנוא את סטפן ריאה בצורה מטורפת.. בראיון עם הערפד הוא משחק את סנטיגו וא.בוקר הוא משחק את המהפנט ההוא.. בד"כ אני עושה הפרדה בין השחקן לדמות אבל הפנים שלו פשוט מעוררות בי חלחלה.. וכן ניל ג'ורדן שליטע..

CitizenErased

New member
חח אני דווקא מחבבת את סטיבן ריאה

למרות שהוא לא בן אדם נחמד במציאות
אבל הדמויות שלו חמודות כאלה.. גם בV for Vendetta הוא חמוד

lestatgirl

New member
חחח גם אותו פגשת?

והצלחת לא לבעוט פה? הפעם אני גאה בך
רגע הוא ההוא בוי פור ונדטה באמת?.. וואי אני צריכה לעשות כמה שיקולים מחדש.. אבל חוצמזה הוא הרג את קלאודיה עם כמה שאני שונאת את קלאודיה, קלאודיה מתה עושה לואיס עצוב ולואיס עצוב הוא לואיס מתבכיין ולאסטט לא אוהב לואיס מתבכיין
ולמרות שבד"כ אנ יודעת להפריד בין דמו לשחקן, הפרצוף שלו עושה לי חלחלה..הוא גם מזכיר לי טיפה מטריד מינית..

D:

ספר: "אני כריסטיאנה פ." סרט: אנערף -__- להקה: Billy Talent קליפ: הממ. Fallen Leaves אלבום: Sam's Town ערוץ: MTV2 ? XD סדרה: נמלטים והאנטומיה של גרייD:

GoldenBabe

New member
האנטומיה../images/Emo99.gif../images/Emo109.gif

את מורידה? נתקעתי איפשהו בפרק 6 או 7 ולא עקבתי יותר חח מי יודע מתי זה מגיע ספ"ס לארץ?

LIly845

Well-known member
../images/Emo187.gif

ספר:וידוי גורלי סרט:לא ראיתי סרט לאחרונה
להקה:stone temple pilots קליפ:- אלבום:- ערוץ:bbc prime סדרה:4400

yaelrs

New member
../images/Emo192.gif

ספר: 1984. ספר מדהים וחזק. מומלץ בחום
סרט: הארי פוטר? חח הסרט היחידי שראיתי להקה: MCR. כלכך הרבה זמן עבר ואני עדיין חורשת.. קליפ: אין. אלבום: Bullets של MCR ערוץ: Yes Stars
סדרה: העונה הרביעית של The O.C. רק עוד 2 פרקים

yaelrs

New member
כן, שמעתי על זה ממזמן...../images/Emo192.gif

אבל חוץ מהשם של השיר, זה לא ממש מתאים..

CitizenErased

New member
למה...?

זה יכול להתאים בכלל לשיר... שהם אומרים תלמדו אותנו לשקר ולהסתיר והאמת לא יוצאת לאור ואז בפזמון הוא אומר לאנשים לעמוד על שלהם וחופש ואנערף

למעלה