שרשור ליום שני

einatit4

New member
../images/Emo187.gifשרשור ליום שני../images/Emo187.gif

אנחנו מתחילים מחר ב10:30 בגלל הסילבסטר
שיהיה לכם לילה טוב

מגנייב:]../images/Emo205.gif

לי יש התנדבות
ואני לא עושה ת'מבחן בביולוגיה:]] וכולם עושות
חחחחחחחחחחחחח:p בגלל שרק היום ידעתי שהקדימו את המבחן למחר..:p בקיצור, אני עושה אותו יום רביעי.. אוף=// אני משתעלת:(

einatit4

New member
../images/Emo187.gifזה בזכות מועצת תלמידים../images/Emo47.gif

וגם בבית ספר של חברות שלי שהוא גם בית ספר קיבוצניקי יש את זה

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifהודעה מפטרי!../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo110.gif

היא התקשרה לפני חצי שעה:] היא חוזרת ביום רביעי ב5.. והיא תכתוב כאן ברביעי בערב ב"ה:) והיא אמרה שהיא אוהבת אתכם מלאאאאאאאאא ומתגעגעת אל כולכם המממממון:) ונשיקות וחיבוקים לכולם

hadas m

New member
כפרעליייייה../images/Emo204.gif

מתגעגעת מלאאןן.. יאללה שתחזור כבר

יעל 13

New member
לילההההההההההה

חזרתי מהבצפר ב3... כוס אמא של הנהג המזדיין הזה!! הוא איחר ברבע שעה אז חיכינו לו בגשם וכולם חזרו הביתה רטובים!
ב4 חברה של אמא שלי באה שאני אעזור לה עם מצגת... עבדנו על המצגת המזדיינת הזאת 5 וחצי שעות!! ובסוף היא מתקשרת שהמצגת ערה והשירים לא! חשבתי אני יורה במישהו!!!!!!!!! עפתי לישון אני גמורה...! שהשנה החדשה תהיה הכי מקסימה שיש

../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

וואי שנים לא הייתי פהה
היינו היום בסיור ללחומי הגטאותתת היה כל כך מצחיקקקקקקקק
אני כזה באה הביית אמא עושה לי "שיר איך היה?
אני כזה "וואי אמא היה מזה דאחקות"
אז היא עושה ליי "מה דאחקות?? זה על השואה"!!
חחחחח וסיימתי פול עבודות שהיו לייייייייי
יש לי מבחן יום שלישי מחר אני חורשתתתתתתתתתתתתתתתתתת ויש לי להגיש עבודת חקר ענקיתתתתתתת יום שלישי אז מחר אני מסיימת אותה בע"ה!!!
אז אני לא יכתוב מחר כנראה
אני יתגעגע

XkookiX

New member
נוטשת לכמה ימים.

עד יום חמישי בערב אני לא אגיב כאן. אחותי מתגייסת ביום רביעי ועד אז הבטחנו אחת לשניה ליהיות כמה שיותר הרבה אחת עים השניה לפני הגיוס שלה. אני אחזור בערך ביום חמישי בערב כי יש לי מחול עד ממש מאוחר... ביי אני אתגעגע.

יעל 13

New member
בוקר מעצבןןןןןןןןןן

כבר עיצבנו אותי היום!
ההסעה אמורה לבוא ב7 וחצי! והייתי למטה ב7:25!!!!! אני מחכה למטה רבע שעה ואז מתקשרת לחברה שלי והיא אומרת שהם ביציאה מכפר סבא!!!!!!!!! חשבתי אני הורגת מישהו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אבא שלי יביא אותי לבצפר
והבצפר בכלל לא בכפר סבא... זה חצי שעה נסיעה מפה... אבל זה קרוב לעבודה של אבא שלי
איזה עצבים אוף!! השנה התחילה מעצבן!!

../images/Emo214.gifבוקרע.מאוד רע ../images/Emo101.gif

התעוררתי כצפוי .... חולה. וגם אחי חולה. כולנו נדבקנו מאמא שלנו ש....חולה. ועכשיו אני מרגישה בדיוק מה שאמא מרגישה
ידעתי שזה יקרה!! אתמול כשאמא שלי הייתה אצל הרופאה, אז מה היא [הרופאה] אמרה לה?! "יש סיכוי גדול שהילדים שלך ידבקו, תפתחי את החלונות ושיהיו לידך כמה שפחות" אז אמא שלי אמרה שאי אפשר לפתוח את החלונות כשיורד גשם בחוץ. והרופאה אמרה שהיא צודקת. $@%$#^@$ ויש לי חום. וזה לא כיף להיות חולה כשיש מחר מבחן באנגלית, נכון?
חזרתי לישון
חולה.

למעלה