שרשור ליום שני

צהריייםםם../images/Emo110.gif

היה יום פסדר:p קיבלתי 90 בספרות.. אני מרוצה מעצמי [לשם שינוי
] כי היה לי כ"כ קשה ללמוד למבחן הזה.. לא הקשבתי לה בשיעורים וכשהתכוננו יום לפני המבחן לא הבנתי ולא קלטתי כלום:p אז אני שמחה שזה מה שיצא:) ונממ במתמטיקה ברביעי אני אכשל בדוק
מחר שעת אפס.. ויש עבודה למחר אינלי כחח לזה:p יומטובב:]

chagiti

New member
צהריים רעיםם....

היום הזה התחיל בזה שרק ישנתי 4 שעות.... מ- 4 וחצי בבוקר אני ערה...אבא התקשר ולכן קמתי..ואז לא יכולתי להירדם בחזרה..
הלכתי לבצפר במצב רוח רע..לא רציתי ללכת בכלל אבל אמא אמרה שאני חייבת ..
התקשרתי אליה ב-10 כי רציתי להשתחרר כי לא יכולתי להיות שם יותר..היא לא נתנה לי..כי אתמול השתחררתי מוקדם... וכל היום כמעט רק בכיתי...
קיבלתי בחזרה אנסין בתנ"ך שעברתי בנקודה אחת ומבחן בתושב"ע שלא כ"כ הצלחתי...
מחר מבחן בתנ"ך ועדיין לא התחלתי ללמוד...אני לא מסוגלת לשבת וללמוד..כל מה שעובר לי בראש זה סבתא..ואבא...
אני נמצאת בתהליכי שיכנועים אם ללכת מחר או לא....

יעל 13

New member
סעמקקקקקקקקק!!!!!!!!!!!!!11

היום הזה רק נהיה יותר ויותר גרוע!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני יהרוג אותה!!!!!!

einatit4

New member
../images/Emo187.gifצהריים..

היה נחמד בבית ספר.. לא משהו אבל בסדר....... יש לי טונות של שיעורי בית.. עפתי להכין
להת'

../images/Emo10.gif../images/Emo201.gif

כמה עבודותתתתתתתתתת
בוחניםםםםםםם
אני עוד מעט מסיימת את העבודה הזאת בתכנון עריםםםםםםםםםםםםםםםםםם
אני עובדת עליהה חודשיים וחצי
ומחר צריך להגיש
ומחר יש לי להגיש עבודה בלשון שלא הגשתי היום
ומחר יש לי מבחן בגיאוגרפיהההההההההההההההההההההההה יואוווווווו אני לא זזה היום מהביתתתתתתת לא הלכתי לקיקבוס גם
וחברה שלי באה לישון אצלי ואני לומדת ביחד איתה גם
עפתי ללמודדדדד

hadas m

New member
צהרייםםם:)../images/Emo204.gif

היה בסדר, חברה שלי שואלת אותי : "איפה היית בסילבסטר?!" אני : "במיטה" חח זה לא נשמע טוב
. המשך שבוע ויום טוב לכולם

2ניצי

New member
חזרתי ../images/Emo203.gif

היי חזרתי לא מזמן מmeat me אכלנו ארחות ערב לכבוד היום הולדת של אחי אכלתי שרימפס (אני חולה על שרימפס) מחר יש לי מבחן בתנך ביום חמישי יש לי בדיקות לפני ניתוח(הסברים במסן ) שיהיה ביום שני אחר כך אני נוסעת עם סבתא שלי לראות סרט ביום שישי אני נוסעת לפסטיגל איזה שבוע יש לי אוהבת אותכםםםםםםםםםםםםםם ניצי

שירקי 1

New member
שרימפס זה לא סרטנים?והאמ../images/Emo41.gif

ושיהיה לך המוןן בהצלחה בניתוח!!:) ותהניי עם סבתא שלך..=] מזל-טוב לאחיך ושמחה שנהנת...אבל שרימפס זה לא כשר לא?וזה סרטנים לא?? -שירק'י-

einatit4

New member
../images/Emo187.gifחח גם אמא שלי מתה על שרימפס

שמחה שנהנת ובהצלחה במבחן ובבדיקות

היללי 2

New member
ערבב...../images/Emo9.gif../images/Emo23.gif

אני עמוסה במבחניים... חברה שלי ישנה אצלי אתמול וישנו מאוחר ממש ולא למדנו למבחן שהיה היום בביולגיה... היה לה היום ממולדת... הגענו ב10 לבצפר.. המבחן היה חצי מוקרץ..
חחח.. מחר מבחן באנגלית... ומחרתים היסטוריה.. ואחרי מחרתים מתמטיקהה... בעעע.. ראיתם הש"ש?
אגמי היתה
ערב טווב לכולם...

hadas m

New member
לילה../images/Emo29.gif../images/Emo204.gif

קינתי חולצה חצאית וחברה שלי קנתה חצאית
. אע וקניתי לאחותי אגם הבירבורים
.. היא שיגעה אותי.. מההצגה שלגיה היא תהחילה להעריץ את אגם.. היא משחקת עם בת דודה שלי באגם ושלגיה:|.. וואאטאבר. לילה טוב

למעלה