שאלון להקות
|פינגווין|

CrazyPenguin

New member
../images/Emo191.gifשאלון להקות../images/Emo191.gif|פינגווין|

שם הלהקה: מס' הלהקה: קטגוריית הלהקה: מיקום כללי: מיקום בקטגורייה ___: מס' אלבומים: מס' תקליטי זהב: מס' תקליטי פלטינה: מס' תקליטי פלטינה כפולה: הדירוג הכי נמוך שהייתם בו: יש לך טיפ ללהקות חדשות?

CrazyPenguin

New member
עונה../images/Emo191.gif|פינגווין|

שם הלהקה: Plastic Fish מס' הלהקה:7925 קטגוריית הלהקה: מטאל מיקום כללי:15 מיקום בקטגורייה מטאל:1 מס' אלבומים:16 מס' תקליטי זהב:0 מס' תקליטי פלטינה:1 מס' תקליטי פלטינה כפולה:8 הדירוג הכי נמוך שהייתם בו:15 יש לך טיפ ללהקות חדשות?עלו והצליחו

re178

New member
עונה../images/Emo202.gif

שם הלהקה:ugly monster מס' הלהקה:6426 קטגוריית הלהקה:מטאל מיקום כללי:592 מיקום בקטגורייה מטאל:43 מס' אלבומים:12 מס' תקליטי זהב:0 :( מס' תקליטי פלטינה:0 מס' תקליטי פלטינה כפולה:4 הדירוג הכי נמוך שהייתם בו:הפעם הראשונה ששיחקתיP: יש לך טיפ ללהקות חדשות?שיתמקדו ברצון שלהם ותמיד יש עליות ונפילות אבל בסוף קמים

../images/Emo41.gifעונה../images/Emo41.gif../images/Emo222.gif

שם הלהקה:$The WinerS$ מס' הלהקה:1040 קטגוריית הלהקה:היפ הופ מיקום כללי:2166 מיקום בקטגורייה __220_: מס' אלבומים:13 מס' תקליטי זהב:1 מס' תקליטי פלטינה:1 מס' תקליטי פלטינה כפולה:4 הדירוג הכי נמוך שהייתם בו:לוזוכרת
בערך ס"מ לפני הסוף..הסוף כאילו
יש לך טיפ ללהקות חדשות? לעשות דברים בעקביות ולא להעמיס הרבה על הלהקה..

I am IRiTooSH

New member
ME ../images/Emo9.gif../images/Emo204.gif

שם הלהקה: תושי מס' הלהקה: 8946 קטגוריית הלהקה: פופ מיקום כללי: 1040 מיקום בקטגורייה פופ: 239
מס' אלבומים: 11 אבל יש עוד שניים שעוד לא שחררתי כי צריך לחכות שלושה ימים
מס' תקליטי זהב: 0 מס' תקליטי פלטינה: 2 מס' תקליטי פלטינה כפולה: 3 הדירוג הכי נמוך שהייתם בו: נמוך זה אומר קרוב ל0? חחח אם כן אז 900 ומשהו...חח יש לך טיפ ללהקות חדשות? לא להתייאש

../images/Emo185.gifהלהקה שלי../images/Emo185.gif

שם הלהקה: אוטופיה מס' הלהקה: 1248 קטגוריית הלהקה: רוק מיקום כללי: 34 (אבל אני יורדת כי אני לא עושה כלום עד שאין לי פחות ממליון מעריצים.. אני מחכה לזה.. ואז מפציצה בהופעות...) מיקום ברוק: 16 מס' אלבומים: 12 מס' תקליטי זהב: 1 מס' תקליטי פלטינה: 1 מס' תקליטי פלטינה כפולה: 3 הדירוג הכי נמוך שהייתם בו: 17 יש לך טיפ ללהקות חדשות? תמיד תאמינו בעצמכם.. =]

fragi2006

New member
S.E.X.Y

שם הלהקה: S.E.X.Y מס' הלהקה: 12237 קטגוריית הלהקה: פופ =] מיקום כללי: 519 :( [ותודה ללהקת שוקו וניל שלא הייתה מוכנה להופעה והורידה לי 100,000 מעריצים] מיקום בקטגורייה פופ: 118 אוףףףףףףףףףףףףף מס' אלבומים: 7 ומחר יוצא השמיני :) יש לי מעט בגלל שהייתי שבוע בחו"ל ולא ייצרתי שירים ו/או אלבומים מס' תקליטי זהב: 1 מס' תקליטי פלטינה: 0 מס' תקליטי פלטינה כפולה: 2 [נכון לעכשיו. האלבום האחרון הביא לי מליון וחצי ביום אז סביר להניח שיהיה לי עוד אחד :) ] הדירוג הכי נמוך שהייתם בו: נמוך מבחינת טוב או רע? :// המקום הכי טוב שלי בכללי הוא 419 [עליתי בדיוק 100 מקומות] ובפופ 97. יש לך טיפ ללהקות חדשות?: אל תעמיסו יותר מדי עבודה. אל תחכו להופעה כדי להשלים אנרגיה ללהקה- אם הם תשושים מאוד הם לא יקבלו הרבה אנרגיה. ותזכרו שהכל זה רק משחק :)

Baby Jane

New member
עונה../images/Emo221.gif

שם הלהקה:THE GIRLS מס' הלהקה:בעע
איך יודעים
קטגוריית הלהקה:
מיקום כללי:לא בדקתי אין לי כח עכשיו..חעחע מיקום בקטגורייה ___:כנ"ללל מס' אלבומים:3 מס' תקליטי זהב:2 מס' תקליטי פלטינה:2 מס' תקליטי פלטינה כפולה:2חעחע הדירוג הכי נמוך שהייתם בו:לא דעת
יש לך טיפ ללהקות חדשות
להוציא מלאאא שירים ולעשות הרבה פירסומות והופעות

I am IRiTooSH

New member
תעתיקי ת'קישור../images/Emo204.gif

תעתיקי את הקישור לשורת הכתובת ותגלי מה המספר שלך
http://users.tapuz.co.il/hashminia/Lucky/YourBandId.asp

Baby Jane

New member
../images/Emo221.gifחעחע../images/Emo6.gif

זה רושם מספר הלהקה שלך הוא: ולא כתוב כלום חיחי לא משנה
תודה בכל מיקרה

I am IRiTooSH

New member
כנראה את לא מחוברת../images/Emo6.gif../images/Emo204.gif

תתחברי ללהקה שלך ואז תכנסי לקישור

CrazyPenguin

New member
כע../images/Emo191.gif|פינגווין|

כשכתבתי "הדירוג הכי נמוך" אז זה המס' הכי נמוך, נו אתם יודעים. הכי טוב שהיה לכם.

אני

שם הלהקה: the arctic barbies מס' הלהקה: 7270 קטגוריית הלהקה: רוק מיקום כללי: 119 מיקום בקטגורייה רוק: 55 מס' אלבומים: 11 מס' תקליטי זהב: 2 מס' תקליטי פלטינה: 0 מס' תקליטי פלטינה כפולה: 3 הדירוג הכי נמוך שהייתם בו (המקום הכי טוב שהגעתי אליו!): 119 כללי 55 רוק יש לך טיפ ללהקות חדשות? תוציאו הרבה שירים ותעשו הרבה הופכות והכי חשוב תהנו!!

bhp

New member
הלהקה שלי...P:

שם הלהקה: Nonsense מס' להקה: 9551 מיקום כללי: 236 מיקום בקטגוריית רוק: 105 מס' אלבומים: 13 מס' תקליטי זהב: 0 מס' תקליטי פלטינה: 0 מס' תקליטי פלטינה כפולה: 7 (כן זה קצת אבסורדי) הדירוג הכי נמוך שהיית בו: 223 טיפ ללהקות- שווה להשקיע קצת יותר בהתחלה כי אחרי ההופעה הראשונה הכל נהיה הרבה יותר קלP: אה ובהצלחה!!=)

minniemouse

New member
אני ../images/Emo179.gif

שם הלהקה: ???? מס' הלהקה: 8505 קטגוריית הלהקה: רוק מיקום כללי: 147 מיקום בקטגורייה רוק: 73 מס' אלבומים: 15 והבא יוצא בקרוב... מס' תקליטי זהב: 0 מס' תקליטי פלטינה: 1 מס' תקליטי פלטינה כפולה: 7 הדירוג הכי נמוך שהייתם בו:1600 בערך אין לי ממש טיפים...

עונה../images/Emo104.gif

שם הלהקה: no problem מס' הלהקה: 6597 קטגוריית הלהקה: רוק מיקום כללי: 90 מיקום בקטגורייה רוק: 41 מס' אלבומים: 18 (והיום יוצא עוד אחד) מס' תקליטי זהב: 1 מס' תקליטי פלטינה: 0 מס' תקליטי פלטינה כפולה: 9 הדירוג הכי נמוך שהייתם בו: ממש נמוך (לא אחרון אבל לא רחוק משם) יש לך טיפ ללהקות חדשות?: תשתדלו

meital f

New member
עונה../images/Emo66.gif

שם הלהקה
מיטל מס' הלהקה
4114 קטגוריית הלהקה
פופ מיקום כללי
2616 מיקום בקטגורייה ___
602 מס' אלבומים
2 מס' תקליטי זהב
אין מס' תקליטי פלטינה
אין מס' תקליטי פלטינה כפולה