שאלון להקות
|פינגווין|

amit1242

New member
my band

שם להקה:rockshock מס' להקה:4308 קטגורית להקה:איך נחשתם? מיקום כללי:53 מיקום ברוק:25 מס' אלבומים:16 8 פלטינה כפולה הדירוג הכי טוב שלי היה 32 וברוק 17 טיפ ללהקות החדשות:מצטער,הפסדתם. אבל לפחות ניסיתם...

MikeY fReAk

New member
^^../images/Emo79.gif

שם הלהקה: פומבה מס' הלהקה: 394 קטגוריית הלהקה: רוק מיקום כללי: 259
מיקום בקטגורייה ___: 118 מס' אלבומים: 16 מס' תקליטי זהב: 1 מס' תקליטי פלטינה: 2 מס' תקליטי פלטינה כפולה: 7 הדירוג הכי נמוך שהייתם בו: 800 ומשהוD: יש לך טיפ ללהקות חדשות? תכתבו הרבה שירים:p[?]

natasha89

New member
:)

שם הלהקה: הלהקה מס' הלהקה: 1792 קטגוריית הלהקה: פופ מיקום כללי: 878 מיקום בקטגורייה 194: מס' אלבומים: 10 מס' תקליטי זהב: 1 מס' תקליטי פלטינה: 0 מס' תקליטי פלטינה כפולה: 2 הדירוג הכי נמוך שהייתם בו: מי זוכר? יש לך טיפ ללהקות חדשות? לכתוב מלא שירים על ההתחלה כשזה ממש זול ולהוציא אלבומים..

שלי

שם הלהקה:שובבי ציון מס' הלהקה:1197 קטגוריית הלהקה:רוק מיקום כללי:297 מיקום בקטגורייה רוק: 133 מס' אלבומים:21 מס' תקליטי זהב:2 מס' תקליטי פלטינה:2 מס' תקליטי פלטינה כפולה:11 הדירוג הכי נמוך שהייתם בו:לא יודע יש לך טיפ ללהקות חדשות?בהצלחה

larulz

New member
הלהקה שלי...

שם הלהקה: GATO NEGRO מס' הלהקה: 3615 קטגוריית הלהקה: רוק. מיקום כללי: 532 מיקום בקטגורייה רוק: 238 מס' תקליטי זהב: 2 מס' תקליטי פלטינה: 0 מס' תקליטי פלטינה כפולה: 8 המיקום הכי נמוך שהייתי בו: אלף ומשהו... בזמנו.... טיפ ללהקות חדשות: תעשו הרבה מעריצים.. ביי... בהצלחה..

מ ו ר י 1

New member
עונה../images/Emo98.gif

שם הלהקה: מס' הלהקה:1749 קטגוריית הלהקה:היפ הופ מיקום כללי:17 מיקום בקטגורייה:1 מס' אלבומים:14 מס' תקליטי זהב:0 מס' תקליטי פלטינה:1 מס' תקליטי פלטינה כפולה:3 הדירוג הכי נמוך שהייתם בו:ממ לא זוכרת זה היה ממזמן בהתחלה בערך 2000 משו כזה יש לך טיפ ללהקות חדשות?:תעשו הרבה הופעות שיתנו מעריצים ואז תוציאו אלבומים כמה שיותר מעריצים ככה יותר כסף נכנס מהאלבום וכמובן שבאלבום יהיה שירים באיכות גבוהה
מורי:][:

Mrs Bloom

New member
../images/Emo153.gif|חמוס| ../images/Emo191.gif

שם הלהקה: מיתר קרוע מס' הלהקה: 879 קטגוריית הלהקה: רוק מיקום כללי: 24 מיקום בקטגורייה רוק: 11 מס' אלבומים: 23 [חבל שאני לא יכולה לראות אותם בגלל התקלה המפגרת
] מס' תקליטי זהב: אחד מס' תקליטי פלטינה: אחד מס' תקליטי פלטינה כפולה: 12 הדירוג הכי נמוך שהייתם בו: 24 יש לך טיפ ללהקות חדשות? לא P: התאמצתי המון בשביל לחשוב על טכניקה ללהקה שלי. שישברו את הראש לבד
http://www.tapuz.co.il/MyBand/bandDisplay/Band.asp?b=879

עונה!

שם הלהקה: מס' הלהקה:4416 קטגוריית הלהקה:רוק מיקום כללי:173 מיקום בקטגורייה ___:85 מס' אלבומים:16 מס' תקליטי זהב:0 מס' תקליטי פלטינה:1 מס' תקליטי פלטינה כפולה:9 ועוד אחת ממש בימים הקרובים הדירוג הכי נמוך שהייתם בו:173 יש לך טיפ ללהקות חדשות?תיצרו כמה שיותר שירים כל עוד המחיר שווה לכם!!!! נ.ב. דיסק זהב זה הכי פחות טוב?

לא שמישהו יקרא את זה....

שם הלהקה: coke&roll מס' הלהקה: 10205 [מספר קל
] קטגוריית הלהקה: רוק. מיקום כללי: 642. מיקום בקטגורייה רוק: 286 מס' אלבומים: 11. מס' תקליטי זהב: 0. ^___^ מס' תקליטי פלטינה: 2. מס' תקליטי פלטינה כפולה: 3. הדירוג הכי נמוך שהייתם בו: מממ... 5000 ומשהו ממש בהתחלה. יש לך טיפ ללהקות חדשות? עשו כמה שיותר שירים בהתחלה כשיש לכם עלויות נמוכות אתם תודו לעצמם אחר כך כשכל שיר יעלה לכם כמה אלפי שקלים...

../images/Emo47.gifהלהקה שלי (מקום 26)../images/Emo47.gif

שם הלהקה: "הקבוקים וזיגי הכחול" מס' הלהקה: 949 קטגוריית הלהקה: פופ מיקום כללי: 26 מיקום בקטגוריית פופ: 6 מס' אלבומים: 20 מס' תקליטי זהב: 1 מס' תקליטי פלטינה: 3 מס' תקליטי פלטינה כפולה: 9 הדירוג הכי נמוך שהייתם בו: (לא זוכר) יש לך טיפ ללהקות חדשות? צריך להתמיד ולא להתייאש על ההתחלה

Unaffected

New member
_.;

שם הלהקה:זונקו מס' הלהקה:2212 קטגוריית הלהקה:רוק מיקום כללי:12
מיקום בקטגורייה ___: 6? נראהלי. מס' אלבומים:19 אני חושבת XD מס' תקליטי זהב:1 מס' תקליטי פלטינה:1 מס' תקליטי פלטינה כפולה:8-9 או משו. הדירוג הכי נמוך שהייתם בו:1000 ומשו? יש לך טיפ ללהקות חדשות?לא XD

ה ב ו ב ה

New member
הלהקה שלי

שם הלהקה: מס' הלהקה: 5659 קטגוריית הלהקה: ישראלי מיקום כללי: 41 מיקום בקטגורייה: 6 מס' אלבומים: 20 מס' תקליטי זהב: 0 מס' תקליטי פלטינה: 2 מס' תקליטי פלטינה כפולה: 8 הדירוג הכי נמוך שהייתם בו: לא זוכרת.. אבל בערך 300 יש לך טיפ ללהקות חדשות? סבלנות ולהתמקח בהופעות משותפות. דאוג למספיק שעות חזרה ואלבומים.. המון בהצלחה.

שאניה

New member
הלהקה שלי - AMUTUY

שם הלהקה:
AMUTUY מס' הלהקה:
4832 קטגוריית הלהקה:
פופ מיקום כללי:
95 מיקום בקטגורייה:
22 מס' אלבומים:
18 מס' תקליטי זהב:
1 מס' תקליטי פלטינה:
1 מס' תקליטי פלטינה כפולה:
8 הדירוג הכי נמוך שהייתם בו:
הו. מאוד נמוך. לא זוכרת חח יש לך טיפ ללהקות חדשות?
הרבה בהצלחה. ואל ייאוש!

THE ILLEGAL ONE

New member
עונההה

שם הלהקה:דםדם מס' הלהקה:814 קטגוריית הלהקה:פופ מיקום כללי:247 מיקום בקטגורייה פופ:54 מס' אלבומים:16 מס' תקליטי זהב:0 מס' תקליטי פלטינה:0 מס' תקליטי פלטינה כפולה:8 הדירוג הכי נמוך שהייתם בו:לא יודעת כאילו הכי טוב? זה עכשיו..247 יש לך טיפ ללהקות חדשות?לא

inbari67

New member
עונה..

שם הלהקה: all the people מס' הלהקה: 6176 קטגוריית הלהקה: היפ-הופ מיקום כללי: 20 מיקום בקטגורייה ___: 2 מס' אלבומים: 18 מס' תקליטי זהב: 1 מס' תקליטי פלטינה: -0- מס' תקליטי פלטינה כפולה: 9 הדירוג הכי נמוך שהייתם בו: 6000 ומשו חח בהתחלהה יש לך טיפ ללהקות חדשות? לא שווה להתחיל כבר חח

דינדש

New member
הלהקה שלי!

שם הלהקה: העולם עפ"י יחזקאל מס' הלהקה: 966 קטגוריית הלהקה: רוק מיקום כללי: 253 מיקום בקטגורייה ___: לא יכולה לראות... המחשב התחרפן... מס' אלבומים: 12 מס' תקליטי זהב: 0 מס' תקליטי פלטינה: 0 מס' תקליטי פלטינה כפולה: 7 הדירוג הכי נמוך שהייתם בו: 1028 יש לך טיפ ללהקות חדשות? תשקיעו בלהקות שלכם.

eliayanko

New member
הלהקה שלי- אולסטאר

שם הלהקה: אולסטאר מס' הלהקה: 8828 קטגוריית הלהקה: רוק מיקום כללי: 765 מיקום בקטגורייה רוק: 337 מס' אלבומים: 8 מס' תקליטי זהב: 1 מס' תקליטי פלטינה: 2 מס' תקליטי פלטינה כפולה: 3 הדירוג הכי נמוך שהייתם בו: נראה לי כשנשרמתי... חיחי... יש לך טיפ ללהקות חדשות? אמממ... תעשו הופעות בירקון בלי יחסי ציבור... מרוויחים מזה מלא!

למעלה