ברוכים הבאים לפורום בידור אסייתי!!

nurit224

New member
מזל טוב על הפורום החדש ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif !!!!

desire33

New member
מזל"ט

מזל טוב לפורום החדש פה, אני רק מקווה שתמשיכו להיות פעילים גם בקומונה.

Doe7

New member
מזל טוב לפורום האסייתי הדנדש ../images/Emo13.gif))

אלה בהחלט חדשות מרעישות... הקומונה החמה, הנפלאה, המטורללת והמדהימה שלנו עוברת לבית חדש XD אני מאחלת לכולנו שנמשיך להיות קבוצה כזו מקסימה ומיוחדת כמו היום, שיהיו לנו עוד המון דפים פעילים ומלאים בהרבה נושאים אסיתיים ומבטים מלוכסנים. והעיקר שנמשיך להתאהב, להתרגש, להתקשקש בכל הדברים שעושים לנו טוב!! תודה מיוחדת למנהלות הבאמת מדהימות והמיוחדות - קרנית, ג'ני, סיוון, לולי - שעשו את הקומונה (ועכשיו את הפורום) לבית אסייתי כל-כך חם ומזמין. מזל טוב ובהצלחה רבה מכל הלב
איילה

Sivan 85

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo24.gif

תודה בובה על המילים החמות ועל הפרגון והתמיכה!... מבטיחות להמשיך במסורת החמימות והאהבה!

איזה כיףףף../images/Emo70.gif ../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif

איזה כיף שיש
חדש
בית שאני יודעת שיהיה חם, ואוהב
ואיכפתי, וכל מה שצריך מבית טוב
שיהיה בשעה טובה לארבע המלאכיות קרנית, לולי, ג'ני וסיווי, שאני יודעת שרצו את זה כבר הרבה זמן
ושיהיה בהצלחה לכולנו

Sivan 85

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

נעמה מקסימה... המון תודה על המילים החמות והתמיכה! נתת לנו הרבה כוחות ועידוד...!
בת חם ואוהב אכן זה יהיה..

../images/Emo9.gifסיוי חמודההה../images/Emo24.gif

אני ואת עדיין לא עשינו היכרות מעמיקה
עם זאת אני יודעת שאת פשוט בחורה מקסימה, חמה, עוזרת, ולכן זה תמיד כיף לתת בחזרה
אני מחכה בקוצר רוח למפגש שבוע הבא, ומקווה שנוכל לפטפט קצת ולהכיר קצת יותר טוב

mishi 1

New member
נעמונת..../images/Emo23.gif

תודה... חולה עלייך, את מקסימה
ותודה על כל התמיכה ועל הכל...

דונסאנגגגג../images/Emo24.gif

אני חולה עלייך
ואת יודעת שאני תמיד פה לכל מה שתרצי
אתמול ראיתי את פרק 11
אבל לא היית כאן שנבכה ונתעצבן ביחד
אני מקווה שהיום נוכל לעשות זאת

mishi 1

New member
אוננייייייייייי

מבטיחה ללוות אותך בפרקים הבאים

eini3

New member
פורום!! אני לא מאמינה!!!!!! הלב שלי מפרפר לו

איזה מדהים!!! בדיוק היום חשבתי על זה שכמה הקומונה פעילה וענקית, ואולי היא תהפוך לפורום אפילו... והנה זה קורה!!!! מנהלות יקרות- כל הכבוד!! באמת!! אפילו שאני לא אחת שמכירה אותכן טוב והכל, אני ממש מודה לכן על התפעול המדהים של הקומונה המקסימה, שאני מאד מקווה שלא תנטש לאנחות... באמת תודה על כל העזרה והתשובות, ושיתוף הידע!! גם אני מגיעה לפה עם חששות מזה שהעניין האסיאתי שלנו יהפוך למשהו של כולם, אבל נראה לי שאין לי ממש זכות דיבור, בתור מישהי יחסית טרייה : ) ותכלס- יכול להיות שזה רק יגרום לדברים טובים. וכולן- מזל טוב!!!!איזה כיף!!! אני עדיין בשוק חיי.... : ) (סליחה שאין אייקונים נורמאליים- תפוז התחרפן לי) אז שיהיה באמת המון בהצלחה לפורום החדש, ועד 120!!

Sivan 85

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif

קטן עלינו 120! אנחנו נהיה פה עד אחרית הימים..
תודה על המילים החמות.. זה הכל בזכות חברי הקומונה המדהימים... אל תדאגי לקומונה היא תשאר חוף המבטחים הקטן שלנו ואנחנו לעולם לא נזניח את הבית האהוב שלנו..!

eini3

New member
*תדמייני חיבוק בחזרה*

איישש תפוז הזה שנדפק בזמנים לא טובים... אמן עד אחרית הימים!!!! בשמחה ובששון!! : ) ואיזה כיף שעוד תשאר קומונה... רק מקווה שהיא אכן תחיה ותבעט *קריצה*

mishi 1

New member
כמו שקיוי אמרה - אנחנו פה וגם

בקומונה שהיא באמת בית מדהים. בעזרתכם אני מקווה שנוכל לפתח את המקום ושיהיו לנו פה הרבה ימים יפים!

yaelsn

New member
פשששש../images/Emo47.gif

היה די ברור שזה יקרה יום אחד. בכל זאת, הקומונה שלנו היא אחת הקומונות הכי פעילות שיש ואם יש קומונה שמגיע לה להפוך לפורום, זו הקומונה הזו
אבל בכל זאת, כמו שספיר אמרה, יש בזה גם משהו קצת עצוב כי שם היה אינטימי כזה ועכשיו זה קצת כמו להתחיל הכל מחדש... בכל מקרה, אני מאוד בעד המעבר כי הממשק בפורומים מכיל הרבה יותר אפשרויות נוחות ומגוונות מבחינת מאמרים, אלבומים, חיפוש וכו'... ניתי, אני רוצה לומר לך שבלעדייך שום דבר מזה לא היה קורה
את הקמת את הקומונה והתחלת עם התרגומים ועכשיו גם הצלחת סוף סוף להפוך אותה לפורום כמו שרצית וכמו שמגיע לנו
ג'ני וסיווי - המלאכיות (או שעכשיו זה הפך למכשפות?) של הקומונה - אני שולחת לכל אחת מכן חיבוק חם ואוהב
באמת שאתן מדהימות. יצא לי לראות פרקים מ"השטן לצידך" בתרגומים שלכן ובאמת שאתן עושות עבודה נפלאה
אני רואה כמה אתן משקיעות וכמה חשוב לכן שהתרגומים ייצאו מושלמים לטובת כל ה"קליינטים" שלכן ואת כל זה אתן עושות ללא כל תמורה ועל חשבון זמנכן החופשי... בזכותכן הגיעו לארץ סדרות כמו "מאיזה כוכב את?" ו"זמן בין כלב לזאב" והתרומה שלכן בתור מתרגמות היא עצומה כי עזרתן להגדיל את הפופולריות של הסדרות האלה ברגע שהפכתן אותן לנגישות יותר גם לאנשים שפחות מסתדרים עם תרגומים באנגלית. לולי היקרה מפז, את אחד האנשים הבודדים שבאמת יכולים להביא אותי להתקפי צחוק מטורפים בכל שעה של היום. אני ידועה בכך שאני צוחקת מכל שטות ונמצאת בסוג של "מצב כפית" תמידי אבל באמת שאיתך זה כבר ברמות אחרות. את שנונה ומדהימה ואת נכס לקהילה הזו
שושקה, אדווה, דניאל, נועמ, חלי, איילה, מוריה, ניר, פיצ'י, אליס, נורית, נעמה, מרימו, לי, ענבר, לינה, מעיין וכל מי ששכחתי - למרות שההיכרות בינינו היא רק וירטואלית, היה לי העונג להכיר את כולכם
יצאה לי הודעה "קצת" חופרת ומשתפכת. לא יודעת למה זה.. סתם כתבתי מה שהתחשק לי לכתוב.. בכל מקרה, אני אומר שוב למקרה שלא אמרתי כבר: שיהיה לנו המון המון בהצלחה בבית החדש!!
יהיה קצת קשה להתרגל בהתחלה אבל אני בטוחה שכולנו נצליח להסתגל מהר מאוד למצב החדש כי אחרי הכל, אלה האנשים שעושים את המקום ולא הממשק

למעלה