היכרות: ינואר 2008

XshironetX

New member
במה שיקרה בפרק הבא

המנחה גיא אמר - "את בטוחה שאת רוצה לפרוש?" או משהו כזה

BrokenDream103

New member
עונה../images/Emo151.gif../images/Emo27.gif

שם: אביתר גיל: 18.5 מגורים: -חסוי- אני מפחד שמשיהו יזהה אותי
, פאדיחה
. פייבוריט מ"הישרדות ישראל": נעם
. למרות שדי מוזר לי שהוא הצביע לעומר. הוא לא אחד שיהיה שפוט של מישהו. פייבוריטית מ"הישרדות ישראל": הבנות היחידות שהן לא רעות הן ויקה
או סיון הסטלנית
. אני בעדן כי הן לא רעות ומטומטמות כמו כל הבנות בתוכנית. (יעל גם לא נחש, אבל לא יודע, לא אוהב אותה.). שבט מועדף (ג'יבארו או סוואנה): NONE. אין שבט שאני אוהב. בכל שבט יש מתמודדים שאני לא סובל. תמונה (אם בא לכם): --- אין לי על המחשב

אנושש17

New member
../images/Emo13.gifאני

שם: אנה גיל: 17 מגורים: באר שבע פייבוריטים מהישרדות: דן,עומר,נועם,מולי,מושיק. פייבוריטיות מהישרדות:ליה,נעמה,מרינה. שבט מועדף: ג'יבארו!!!!

Princess110

New member
היי אני חדשה../images/Emo70.gif ועונה../images/Emo13.gif

שם:שרה גיל:16 מגורים:צפון
פייבוריט מ"הישרדות ישראל":עומר פייבוריטית מ"הישרדות ישראל":נעמה שבט מועדף (ג'יבארו או סוואנה):ג'יבארו תמונה (אם בא לכם):בהזדמנות.. אממ..אני רואה הישרדות מההתחלה וממש אוהבת. והאמת לא ידעתי [או לא חיפשתי]שיש פורום כזה פעיל אחרת מזמן הייתי כאן, אני "חברה" בפורום הישרדות אז כנראה זה כמעט אותו דבר[או אותו מנהלת בכל אופן
] טוב זהו

adidusg

New member
אני גם פעע

שם: עדי גיל: 14.5 מגורים -_-_-_- פייבוריט מהישרדות הישראלי: נועם פיהוריטית מהישרגות הישראלי: וורה שבט מועדף: גיבארוו תמונה:: אין ^__^

StartSomething

New member
אניי =]

שם: מתן גיל: 15 מגורים: מודיעין פייבוריט מ"הישרדות ישראל": עומר פייבוריטית מ"הישרדות ישראל": ליה שבט מועדף (ג'יבארו או סוואנה): סבאנה

אליההה

New member
היי :)

שם: אליה גיל: 16 מגורים: מרכז.. פייבוריט מ"הישרדות ישראל": מושיק ונועם פייבוריטית מ"הישרדות ישראל": ליה (?) ויעל שבט מועדף (ג'יבארו או סוואנה): סוונה מאז שעומר עף !..

יובלוש26

New member
אני D:

שם: יובל גיל: כמעט 15. מגורים: מושב כזה.. פייבוריט מ"הישרדות ישראל": נעם, דפנטלי. פייבוריטית מ"הישרדות ישראל": נעמה? נגיד ש.. שבט מועדף (ג'יבארו או סוואנה): נחכה למיזוג אני חושבת.. תמונה (אם בא לכם): לא, לא בא לי:)

אוהד 49

New member
../images/Emo207.gif מה זה מיזוג??

לא פעם ראשונה שאני רואה פה את המילה "מיזוג" כאילו שמחכים לזה, ורק אז "יחליטו מי השבט המועדף".. מה זה אומר מיזוג? שאחרי שיש מספר מינימום של משתתפים אז הם ניהיים שבט אחד ומשחקים אחד נגד השני? (הלכתי לפי ההיגיון של זה..
) תודה:)

תשובה

כאשר מגיעים ל9 מתמודדים סה"כ משני השבטים ממזגים אותם, ומצרפים גם את המנצח מאי המתים ככה שבסהכ יש 10 מתמודדים, והפעם ההתמודדות כמו שאמרת, היא אחד נגד השני ולא שבט נגד שבט.

Black Stain

New member
אעאני

שם: דנע גיל: 18 מגורים: דרום פייבוריט מ"הישרדות ישראל": נועם וגיא פייבוריטית מ"הישרדות ישראל": ליה (לא אכפת לי מה אתם חושבים;[ היא גאון) שבט מועדף (ג'יבארו או סוואנה): סוואנה תמונה (אם בא לכם): אני אוותר

מז"ט...אי ןלי מושג על מה../images/Emo112.gif../images/Emo65.gif

שם: איל גיל:33 מגורים: מושבה שהפכה לעיר +2 פייבוריט מ"הישרדות ישראל": עומר...ולו בגלל הדפרים שעשו מה שעשו ומשימת הדו קרב הוא מדהים פייבוריטית מ"הישרדות ישראל": ליה שבט מועדף (ג'יבארו או סוואנה):סוואנה... תמונה (אם בא לכם): אם הייתי שם אני לא אחראי למה שהיה עלול לקרות ועוד דבר...משה המלצר יצאת קטן...אפס...תבחר מה שבא לך...להתחלק עם אנשים אחרים במצוות השבת זה מעל משחק כזה או אחר. בגלל שאתה קטנטן כנראה תשרוד עוד כמה שלבים.

עונההההההההההההההההההה

שם: רביד בחורה גיל: 30+ מגורים: סביבות ב"ש פייבוריט: עומר פייבוריטית: נעמה שבט מועדף: סבאנה!. תמונה: נו ויי

windsurfer1

New member
עונה :)

שם:שירה גיל:13 ו8 חודשים מגורים: חו"ל פייבוריט מ"הישרדות ישראל":עומר פייבוריטית מ"הישרדות ישראל": ליה שבט מועדף (ג'יבארו או סוואנה): סבאנה (בגלל מה שהיה עם עומר זה היה ממש מגעיל)

ממ

שם:רועי גיל:25 מגורים:שפלה פייבוריט מ"הישרדות ישראל":----- פייבוריטית מ"הישרדות ישראל":----- שבט מועדף (ג'יבארו או סוואנה) ג'יבארו תמונה (אם בא לכם):אין

עונה

שם: ירדן גיל: 14 מגורים: איזור ת"א פייבוריט מ"הישרדות ישראל": נעם ומשה פייבוריטית מ"הישרדות ישראל": אין שבט מועדף (ג'יבארו או סוואנה): ג'יבארו תמונה (אם בא לכם): אין לי כוח :)

למעלה