היכרות: ינואר 2008

Volldemort

New member
../images/Emo20.gif היכרות: ינואר 2008 ../images/Emo20.gif

שם: גיל: מגורים: פייבוריט מ"הישרדות ישראל": פייבוריטית מ"הישרדות ישראל": שבט מועדף (ג'יבארו או סוואנה): תמונה (אם בא לכם):

אני

שם: אודי גיל: 15 מגורים: מגדל העמק פייבוריט מ"הישרדות ישראל": דדדדןןןן פייבוריטית מ"הישרדות ישראל": דדדןןןן שבט מועדף (ג'יבארו או סוואנה): ג'בארו

שם: מירי

גיל: 26 מגורים: אשדוד פייבוריט מהישרדות ישראל: עומר וגיא פייבוריטית מהישרדות בישראל: ליה שבט מועדף: ללא ספק סבאנה רק צריכים להעיף את טינה

JoNy Boi

New member
וולקאם וולדמורט

שם: ג'וני גיל: 15 מגורים: הרצליה פייבוריט מ"הישרדות ישראל": עוד לא סגור.. גיא או עומר..אולי בהתרשמות של המשימות הבאות יהיה לי דיעה.. פייבוריטית מ"הישרדות ישראל": נעמה (שנורא איכזבה אותי בפרק האחרון
) ומיהה השורדת האמיתית
שבט מועדף (ג'יבארו או סוואנה): סבאנה, מההתחלה היה לי ברור שהגיבוש של ג'יבארו הוא כי לא היו הדחות. תמונה (אם בא לכם)- D:

dacou194

New member
גמאני ../images/Emo3.gif

שם: דנה גיל:14 (טוב נוו עוד מעט =\ ) פייבוריט מ"הישרדות ישראל"- נועם (הוא שקט כזה...) פייבוריטית מ"הישרדות ישראל"- אממ אין לי ממש... אבל אני שונאת את ליה אם זה עוזר.... שבט: ג'יברו יותר מעניין שם לפי דעתי... תמונה... : אין לי ממש מחשב חדש, אין כלום...

אני גן שונאת אותה... חתיכת קרציה מעצבנת../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

תעזבי אותם במנוחה..!!! גברים.. גברים.. גברים.. תעשו זה.. זה וזה... לא מתאים לגברים.. לא ככה וכן ככה דיייייייייייייייי תעזבי אותם במנוחה. תני להם לנוח קצת... זכו בפרס.. וגם אם לא - שיהנו קצת ויחיו. קרציה

dacou194

New member
נכון!!! "גבר לא גבר אם הוא לא מנסה."

מי את שתגידי מה זה גבר את רוצה משהו תשיגי אותו רוצה אש תבעירי אל תגידי לגברים לעשות את זה!

../images/Emo45.gif זה ברור שבנות ישנאו אותה

אבל דעו לכן שהיא צודקת בדבהרים שהיא אומרת, והיא בדוגרי הכי חכמה ותורמת הרבה לשבט

Confide In Adam

New member
חח, אני גם לא אוהב אותה ואני בן

כל הכבוד לה שהיא עושה דברים במחנה, אבל שתפסיק להתלונן ולהגיד שהגברים צריכים לעשות את זה ולא היא..

BrokenDream103

New member
גם אני לא סובל אותה../images/Emo4.gif

גברים בשבילה הם אשכרה עבדים... נבראו בשביל לשרת את הנשים. Well, יש לי חדשות בשבילך, ליה, הם לא.

RageBot

New member
../images/Emo45.gif

זה בגלל שנשים נועדו לשרת את הגברים
(אני לא רציני, לנטולי הציניות)

LiRs Lullaby

New member
למה? אני בת

ואני חושבת שאם כל הקיטורים האלה, היא עדיין עושה יותר מהכוסיות הקרויות מולי וגיא, שמשתעשעים להם בצד ומשחקים דוקים. טוב, לא דוקים, דמקה, אבל דוקים נשמע יותר טוב, לא?

היי ../images/Emo9.gif ../images/Emo20.gif

שם: ליהי גיל: 16 מגורים: איזור השרון פייבוריט מ"הישרדות ישראל": אממ יש כמה: מושיק מסבאנה [[אהבתי את נועם אבל הוא קצת הרס לי שהצביע לעומר בעקבות דן (או שמא לא בעקבותו)] פייבוריטית מ"הישרדות ישראל": יש משהו בטינה (כל שאר הבנות- שנואת אותן
). טינה בעיני ממש טובה וחבררי קבוצתה לא מעריכים אותה כראוי (חוץ ממושיק). למשל באתגר האחרון של השיווי משקל על הקורה- היא הייתה מעולה והיה לה יתרון מכיוון שהיא קטנה ורזה ויש לה שיווי משקל... קיצר יש לה דברים לתץת וכוח זה לא הדבר הכי חשוב. שבט מועדף (ג'יבארו או סוואנה): אין כרגע אבל נאי די מעדיפה את סבאנה...

idanoosh17

New member
אאאאאאאאאאאאאאאאאני

שם:עידן (לא ממש הצלחתי להסתיר את זה בכינוי... :) גיל:20 מגורים:מודיעין אבל כרגע בבסיס....! פייבוריט מ"הישרדות ישראל":נועם פייבוריטית מ"הישרדות ישראל":טוב...אומנם המון שונאים אותה אבל היא ממש חמודה!!-ס י ו ן ! שבט מועדף (ג'יבארו או סוואנה):ג'יבארו למרות שאני מתחיל להצטער על זה אבל זה לא יפה להחליף באמצע! תמונה (אם בא לכם): בהזדמנות, עד אז תסתפקו בזב ->

סיוון אחהל בעיני..../images/Emo70.gif

כולם כאלה צדיקים ועוזרים... :-| סתם קרציות קנאים. מי שלא ידאג לעצמו ימצא את עצמו בחוץ

Paranoid Eyes

New member
אהממ לגבי סיון

יש לה שם יפה, והיא בחורה נאה. אבל כל פעם שמראיינים אותה היא רק אומרת דברים כמו :" כל הזמן אומרים מה לעשות .. מה יש?? תרגעו.. תחייכו קצת". תשמע, אני חושבת שנדמה לה שהיא באה לחופשה. היא לא באה לחופשה. יעיפו אותה מהר מאוד, ולו רק בגלל שהיא לא תורמת שום דבר. ובלי שום קשר , היא מדברת כמו פרחה,ומתבטאת כמו טיפשה.

למעלה