היכרות: ינואר 2008

Gal El

New member
תודה. ../images/Emo9.gif וראה הודעה בשירשור למטה. ../images/Emo8.gif

לולה2007

New member
מזל"ט ליומולדת אבל למה ../images/Emo16.gif ולא ../images/Emo213.gif? חחח

-> עצוב מדיי...

Confide In Adam

New member
שלום שלום

שם: אדם גיל:23 מגורים: חולון פייבוריט מ"הישרדות ישראל": דן פייבוריטית מ"הישרדות ישראל": נעמה וסיון שבט מועדף (ג'יבארו או סוואנה): ג'יבארו

Jen74

New member
../images/Emo140.gif

שם: ג'ן גיל: 33 מגורים: אזור השפלה פייבוריט מ"הישרדות ישראל": נועם
פייבוריטית מ"הישרדות ישראל": זה כל פעם משתנה קצת, כרגע יעל מג'יברו וליה מסבאנה שבט מועדף (ג'יבארו או סוואנה): סבאנה.

מימימי

שם: טל גיל: 16 מגורים: נשר פייבוריט מ"הישרדות ישראל": נועם פייבוריטית מ"הישרדות ישראל": אין ממש... אולי סיוון O_O שבט מועדף (ג'יבארו או סוואנה): ג'יבארו

עונה ^^

שם: מאור. גיל: 14.10 מגורים: סודי
פייבוריט מ"הישרדות ישראל": נועם
פייבוריטית מ"הישרדות ישראל": סיון
שבט מועדף (ג'יבארו או סוואנה): הכחולים
תמונה (אם בא לכם): לא בא לי D:

הי! הי! למה נמחקו הודעות? ><

זה בציניות, היא אהבת חיי. והיא הבינה שזה בציניות 3>.

aok

New member
גם אני

שם: אורי גיל: 28 מגורים: ת"א פייבוריט: עידן התותח מסבאנה שלדעתי הולך להיות המנהיג הבלתי מעורער (ואולי גם השורד?!... אינשאללה) פייבוריטית: משה שבט מועדף: סבאנה לגמרי. לפעמים חשוב להיות בני אדם. תמונה: לא

אוהד 49

New member
צודק לגמרי!! יופי, עוד אחד עם היגיון הצטרף../images/Emo13.gif

קודם כל, גם אני תמיד אמרתי שעידן תותח (אני חולה עליו!!) ואמן יהיה אחד האחרונים שמה.
חח הצחקת אותי.."פייבוריטית- משה" חחח ענק..למרות שאני אוהב אותו, הוא אחלה בחור
וכן, רק סבאנה!! באמת מה שאמרת זה נכון..

aok

New member
לדעתי אנשים לא קולטים שזה עידן VS דן בסוף

וזה מה שנראה לי שהולך לקרות. מי שישים לב טוב טוב, יבין שיש שלא סתם בפוסט-פרודקשן בונים את עידן כצ'ילבה של דן בכל הזדמנות. עידן הוא המנהיג של סבאנה. דן המנהיג של ג'יבארו (לטוב ולרע). קרב הטיטאנים. מקווה שעידן לוקח!

RageBot

New member
בדיוק

נראה לי שדווקא עידן ינצח. עידן מוצג בתור המנהיג האסטרטגי הטוב. דן מוצג בתור המנהיג האסטרטגי הרע. וגם הם האנשים שבקטע פתיחה נמצאים ליד הכי הרבה אש --> אש מייצגת חיים --> נמצאים הכי הרבה זמן במשחק.

LiRs Lullaby

New member
אתה לוקח את הקטע המטאפורי קצת יותר מדי קשה,

לא?
ברצינות, לא נראה לי שהעורכים עושים כאלה הקבלות.... נראה לך שלאנשים שקשה להם להפוך תכנית+מועצת שבט לתכנית אחת יש מחשבות מזן "היי, אולי נשים אותם ליד האש כי היא מסמלת חיים?"
אם כבר, אז הדבר היחיד שיכול להוות סוג של ספוילר, היא העובדה שלדן ולעידן יש דפי תמיכה בפייסבוק.....לא שיש בעיה עם זה, אבל.... נראה לי שהמקורבים שלהם יודעים משהו והביאו את שלב התמיכה ההמונית קצת *יותר מדי* מוקדם..... למה אין לאחרים דפי תמיכה? האם זה בגלל שהם יודעים שהם כבר מחוץ לתחרות ואין טעם לזה?

RageBot

New member
לא אני לא ../images/Emo8.gif

במשך שלושת העונות האחרונות של הישרדות האמריקאי הצלחתי לנחש מי הולך לזכות מהפרק הראשון (ובעונה האחרונה הצלחתי לנחש עוד לפני שהעונה התחילה, בגלל ראיונות שלפני התוכנית), אז כן, אני סומך על האינטואיציה שלי

למעלה