היכרות: ינואר 2008

אניאניאניאניאני ../images/Emo11.gif

שם: תמיר גיל: 16.5 מגורים: אזור הצפון פייבוריט מ"הישרדות ישראל": נמ.. אין בנתיים.. אולי.. לא יודע ההההה פייבוריטית מ"הישרדות ישראל": ליה!!!!!
שבט מועדף (ג'יבארו או סוואנה): בהתחלה היה ג'יברו, אחרי התרגיל המזוהם על עומר, עברתי לסבאנה! תמונה (אם בא לכם): שמתי ההה

אוהד 49

New member
תורי

שם: ייתן לכם לנחש
גיל: 17 וחצי פייבוריט: וואו יש כמה.. אוהב מאוד את עידן(!), מושיק, עומר, ועוד איזה 2 (לא זוכר את כולם
) פייבוריטית: נעמה, ורה (שמתם לב שורה היא אולי היחידה מסבאנה שלא מתלוננת?? ואולי גם טינה) שבט מועדף: השבט החזק זה ג'יבארו, אבל המועדף סבאנה! לפי דעתי ג'יבארו יותר חזקים, אבל שם זה הכל תככים ומזימות וקומבינות ומגעיל. אצל סאנה זה יותר כיף, חוויה, מצחיק ומהנה לראות אותם. לכן אני אומר שאולי ג'יבארו ייקחו- אבל אני יותר אוהב את סאנה..הם יותר מצחיקים גם!!!
סליחה על החפירה...

אוהד 49

New member
אוואה..כמה תיקונים../images/Emo67.gif

סאנה= סבאנה כמובן. בסוגריים - "שמתם לב ש- ורה..."

אוהד 49

New member
לא שאני זוכר אותה מתלוננת לפחות

או שאולי התבלבלת עם ליה כי היא מקטרת הרבה. ודגש על הרבה!

RageBot

New member
היי

שם: דניאל ישוב: ירושלים גיל: 17 פייבוריט: עידן פייבוריטית: מרינה

Fairywitch

New member
אני../images/Emo9.gif

שם: חנה גיל: 31 מגורים: חיפה פייבוריט מ"הישרדות ישראל": נועם פייבוריטית מ"הישרדות ישראל": ליה ויעל שבט מועדף (ג'יבארו או סוואנה): לא משנה לי, יש כמה שאני אוהבת בכל קבוצה. תמונה (אם בא לכם):

סאמוואן

New member
עונה

שם: כרמית (אני חדשה פה..) גיל: 17 וחצי מגורים: לא משנה... פייבוריט מ"הישרדות ישראל": מולי ועומר פייבוריטית מ"הישרדות ישראל": אין כזאת...לא סובלת את כל הבנות...חוץ מאולי את סיוון שהיא היחדיה המציאותית שם.. שבט מועדף: סאבנה תמונה:..עזבו..

turgmana

New member
תוריי אז ככה

שם: רועי גיל: 21 מגורים: קריות !!! פייבוריט מ"הישרדות ישראל": עומר פייבוריטית מ"הישרדות ישראל": סיון הכוסית! כמו שאחד מכם כתב...(אני יודע שיש כאלה ששונאים אותה אבל היא אחלה) שבט מועדף : סוואנה כי ג'יבארו עם דן הערמומי הזה (אני אישית רוצה שהוא יעוף!!) וקבלו תמונות

לולה2007

New member
מה לכתוב " אני" בנאלי כמו כולם??!! ../images/Emo6.gif

שם: הילה (יעקב) גיל: 17 וקצת... מגורים: תל אביב פייבוריט מ"הישרדות ישראל": נעם
פייבוריטית מ"הישרדות ישראל": אמ.. נראלי שבנתיים יעל
שבט מועדף (ג'יבארו או סוואנה): סבאנה שליטה!!! תמונה (אם בא לכם): בחיפושים

turgmana

New member
חבר'ה תגידו לי מזל טוב

מחר אני משתחרר מצה"ללללללללללללללל
אךךךךךךךךךך אין כמו לשוב להיות אזרח אחרי 3 שנים שטחנתי בצבא איזה כיףףףף קבלו עוד תמונה של הישרדות

שובי דובי

שם: חזקוש ישורון גיל: 17.75 מגורים: תל אביב פייבוריט מ"הישרדות ישראל": נועם פייבוריטית מ"הישרדות ישראל": ליה שבט מועדף (ג'יבארו או סוואנה): קשה לבחור, וזה לא משנה לי.. נראה לי שגי'בארו (רק כדי לראות את עומר נוקם בהם על אי המתים
) תמונה (אם בא לכם): בא לי

Gal El

New member
דן תעשה לי שבט. ../images/Emo47.gif

שם: גל. גיל: 20 ביום שני הקרוב.
מגורים: חיפה.
פייבוריט מ"הישרדות ישראל": דן.
פייבוריטית מ"הישרדות ישראל": לא'דע, אולי יעל או אחת מהבנות האחרות של שבט ג'יבארו, לא ממש קלטתי את השמות שלהן.
הבלונדה חמודה.
שבט מועדף (ג'יבארו או סוואנה): ג'בארו, לייק, דה. תמונה (אם בא לכם): ביום חמישי בא לי!

למעלה