היכרות: ינואר 2008

LiRs Lullaby

New member
סחטין על האינטואיציה והגילוי הנאות ../images/Emo3.gif

אבל מה לדעתך הולך לקרות כשהשבט ירצה לאכול מהקוריצה השמורה היטב במחוזות עידן קפון והנ"ל יסרב "לתת להם לעבור דרכו"?? ליה דורכת עליו, תוך שנייה הוא מתקפל. בדוק. אני חוזה שהרעב יגרום לה להיטרף על דעתה
.

RageBot

New member
יכול להיות שהוא יוותר?

יכול להיות שהוא יבריח אותה חזרה לרומניה
בכל מקרה, הוא בן אדם חכם, הוא לא יוותר על הניצחון בשביל התרנגולת.

LiRs Lullaby

New member
*לוקח לאסימון זמן ליפול*

......נפל. אה, כן, קוריצה זה מהרומנים מ"ארץ נהדרת"....לשנייה תהיתי אם התרנגולת אשכרה רומניה!
האמת, מלכתחילה תהיתי למה כל כך חשוב לו לשמור על התרנגולת בחיים. הוא הרי לא צמחוני/טבעוני (הרי ראינו אותו אוכל חילזון), הוא גם לא דתי במיוחד (הרי ראינו אותו אוכל חילזון# 2), הוא לא נראה לי כמו מישהו שעושה את זה מטעמי מוסר (הרי ראינו אותו אוכל חילזון חי!! # 3), הוא גם לא שמר אותה לתקופה של רעב או משהו, כי היה להם קצת התקף רעבתני והוא הציל אותה..... אז למה הוא עושה את זה?

אוהד 49

New member
הוא סיפר על זה באחד הפרקים לא זוכר בדיוק איזה

הוא אמר שהוא וקוריצה זה סיפור אהבה, ומי שירצה לאכול אותה יצטרך לעבור דרכו. והוא אמר שזה התחיל עוד ביום הראשון כשהם בכלל עוד היו על היאכטה ואז כשהם היו במים ונלחמו על הדברים שלהם (שייקחו אותם לאי) הוא רק רצה להציל אותה כי הוא ריחם עליה. בנאדם תתוותחחח!!!! אמן שיגיע לשלבים המאוחרים

LiRs Lullaby

New member
ריחם עליה???

היא ה"חברה שלו"?? לא כדאי לו להתחבר קודם לצוות האנושי של המשחק במקום לשחק עם התרנגולת החביבה אך הלא מושכת בעליל?

אוהד 49

New member
כניראה שלא הבנת אותי...

אמרתי שזה היה עוד ביום הראשון (עוד לפני שהם בכלל הגיעו לאי) כשהם היו על היאכטה(!) וחילקו אותם לקבוצות. אמרו להם להשאיר את כל המזוודות והדברים שלהם על היאכטה כי הם לא לוקחים את זה על האי, ואז הם היו צריכים לקפוץ למים, ולשחות איזה כמה מטרים למקום שבו היו המון דברים ששמו ההפקה, והמתמודדים היו צריכים לקחת כל מה שיכלו, והיה שם גם בין כל הדברים 2 תרנגולות. ואז, הוא אמר אחר כך את מה שאמר.. לגביי זה שהוא ריחם עליה ורצה להציל אותה. אם יש לך טענות תשאל אותו לא אותי, אני רק אמרתי מה היה(!!)

LiRs Lullaby

New member
אין לי טענות כלפיך, למה שיהיו לי? ../images/Emo6.gif

אתה לא זה שמתחבר בצורה מוזרה אל תרנגולת שהצלת
שוב, לא נראה לך הזוי שהוא ממבט ראשון החליט שהוא מגן עליה, בלי להתחשב במה שיש לשבט לומר על זה?

אוהד 49

New member
הוא אוהב בעלי חיים../images/Emo13.gif

והוא לא יכול היה 'לדסקס' על זה עם השבט כי.........עזבי, פשוט תיראי את הפרק הראשון (או השני) בואי פשוט נגיד ככה, הוא לא יכול היה לדבר על זה עם השבט ולשאול אותם מה דעתם על זה
.. פשוט תיראי את הפרק הראשון
ואז תביני הכלללל

LiRs Lullaby

New member
ראיתי את הפרק הראשון והכפול

ואני ממש לא זכרתי שהייתה לו איזו סיבה מיוחדת להתחבר לתרנגולת הזו יותר מליה למשל.

סאמוואן

New member
חחחחח ממש אהבתי..

" היי אולי נשים אותם ליד האש כי היא מסמלת חיים?" חחח קרעת אותי אבל בקשר לקטע הזה בפייסבוק....אני מצאתי גם את של עומר...ככה שלא נראה לי שזה הכי קשור...אלא אם כן גם הוא הגיע לשלבים האחרונים או משהו...

BrokenDream103

New member
איזה חרא../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

"פייבוריטית - משה"
....... לא יפה

borogon

New member
מצטרף לשבט עידן (עם תמונת סקופ!)

אבל זה לא פייר כי עידן הוא אח שלי מהילדות ועד עצם היום הזה. יכול להבטיח לכם שמדובר באדם מקסים ומיוחד במינו. שם: רביב גיל: 31 מגורים: חיפה פייבוריט: אמרתי פייבוריטית: עדיין אין לי תמונה: מימין: אני. במרכז: עידן. משמאל: גודזילה (כשאספנו את עידן מנתב"ג כשהוא חזר מהקריביים)

Li r a N

New member
../images/Emo26.gif עכשיו אני...

לירן בן 23 עוד 10 ימים ( ב- 13.1 )
חיפאי פייבוריט: עומר פייבוריטית: יעל ( רק בגלל שהיא אמיתית ! )

Volldemort

New member
אוי תסלחו לי אבל הפיצה הזאת הגיעה באיחור

שם: רון גיל: 15 מגורים: המרכז
פייבוריט מ"הישרדות ישראל": גיא פייבוריטית מ"הישרדות ישראל": ליה שבט מועדף (ג'יבארו או סבאנה): סבאנה תמונה (אם בא לכם):

XshironetX

New member
=]

שם: שיר גיל: 14 מגורים: מרכז פייבוריט מ"הישרדות ישראל": מושיק פייבוריטית מ"הישרדות ישראל": וורה שבט מועדף (ג'יבארו או סוואנה): סוואנה

XshironetX

New member
אה אני גם אוהבת את טינה ואת נועם

למרות שלא נראה לי שטינה תגיעה רחוק כ"כ.

XshironetX

New member
אבל לא אמרו שמישהי פורשת?

זה ממש לא נראה כאילו טינה הולכת לפרוש

למעלה