הקליפים החדשים של החודש

sha na na revol

New member
אפשר להיות ידידים../images/Emo35.gif

תגידי... במקרה שאמרת אימו... את אוהבת ברייט אייז אולי גם

DesertRose7

New member
../images/Emo45.gif

אבל מכירה רק אלבום אחד - I'm Wide Awake, It's Morning אבל אני מניחה שכולם כבר מכירים אותם מ-First Day of My Life

sha na na revol

New member
אני ממליץ על

Lifted or the Story IS In The Soil, Keep Your Head To The Ground, גם האלבום עם השירים הכי נדבקים שלהם... כל אדם לדעתי חייב לשמוע את Lover I Don't Have To Love.

sha na na revol

New member
התכוונתי ללכת לפייב

אבל לא רציתי לעמוד שם עם המעריצות של ווסטלייף! ואני הייתי אפילו במועדון מעריצים של פייב עם העיתון ובסטיקרים! כנראה שכבר אז היה לי משהו נגד פאנס, tho. אני עדיין זוכר די טוב את השירים מהאלבום הראשון של פייב... את השני לא שמעתי ולא שמעתי!

DesertRose7

New member
תכלס השלישי שלהם הכי טוב../images/Emo70.gif

ואני מתה לשמוע את החומר החדש שלהם
נראה לי כבר הגענו לקצת יותק מדי פופ בשביל הפורום הזה
אני לא הלכתי להופעה הראשונה כי אמא לא הרשתה לי כי היא אמרה שאני קטנה מדי. הייתי בכיתה ה

sha na na revol

New member
לא ידעתי שהיו להם שלוש... ../images/Emo6.gif

חחח, אני גרוע. אבל ידעתי שהיה להם דיוידי. ולי לא הרשו ללכת לסווייד ולסופרגראס.... ועוד מיליון פעמים לקרח תשע

new art riot

New member
אני לא ../images/Emo6.gif

אבל אם בריטני הייתה באה אז הייתי הולכת בלי לחשוב פעמיים. גם היום, שזה הרבה יותר חמור

new art riot

New member
ברור, זה חלום ילדות!

אבל לא ניסחף, היום הייתי הולכת לראות אותה רק אם היה מדובר בבריטני לפני-תקופת-קייפד. והבה נעמיד פנים כאילו זה איכשהו יותר טוב.

sha na na revol

New member
הייתי בא,

אם היא הייתה יכולה לעשות הופעה של משהו כמו שלוש שירים, עם צללים מרזים, ואחד מהשירים היה הולך להיות TOXIC. ואח"כ ברט אנדרסון היה עולה לבמה.

DesertRose7

New member
אני הייתי מסתפקת

במרטין אנדרסון אם כבר מדבים על אנדרסונים שקשורים לבריטני ולTOXIC לא שאני יודעת מי זה ברט

new art riot

New member
ברט אנדרסון הוווא...

הסולן לשעבר של סווייד אם את מכירה. אח"כ הוא וברנרד באטלר, הגיטריסט של סווייד, הקימו עוד הרכב אבל רוב הסיכויים שלא שמעת עליו -the tears. היום הוא ממש לקראת אלבום סולו אז בטח עוד תשמעי עליו יותר. אה והוא נראה בסדר. תורך לחשוף מי זה מרטין

למעלה