הקליפים החדשים של החודש

Ellabll

New member
ברט אנדרסון ../images/Emo3.gif

מה זה בסדר?! את ממעיטה בערכו של הבחור הטירז גרועים, או יותר נכון מתסכלים שלא נדבר על הסולו שלו, שמה שיצא עד עכשיו היה קטסטרופה

sha na na revol

New member
האמת...

השירים של סווייד נשמעים לי קרים וחסרי רגש לעומת הטירז, אבל זו רק דעתי.

Ellabll

New member
הטירז,

מאכזבים. כמו הקריירת סולו של ברנרד באטלר וברט אנדרסון שני אנשים עם כישרון בעודף משקל, והם לא מצליחים להרים כלום היום, מאכזב, היו כל כך הרבה ציפיות, ופשוט אלבום חלש, לא שיר אחד שעומד בכוחות עצמו, הקול של ברט נשמע שחוט, אולי יש רגש, אבל המילים לא תומכות ורדודות (במיוחד לאומת ימי הזוהר של ברט בסוויד), פשוט חבל, ברט הוא סוג של גאון לירי מודרני, וברנארד, טוב, זה ברנארד, הוא גיטריסט מטורף, מוכשר ברמות, אבל אף אחד מהם היום לא עומד לבדו כיוצר איכותי, עם כל הצער. וסוויד היא אחת מהלהקות האהבות עליי, אפילו יש לי ביוגרפיה קצרה מוכנה להעלות למחר עליהם...

sha na na revol

New member
הממ...

כנראה שאני לא כזה אוברייטינג את סווייד מלכתכילה. הכי נצמדתי לאלבום הראשון ול sci-fi lullabies, השאר זה קניות של נאמנות, חוץ מזה שאני אוהב פה ושם....

new art riot

New member
טוב, אולי טיפה המעטתי...../images/Emo6.gif

את הטירז דווקא אהבתי יותר מהדברים המאוחרים של סווייד, אבל בגדול העדפתי את סווייד... זה טיפטיפה מתסכל כי היו לי ציפיות ענקיות מהם. הסולו של ברט, מהיוטיובים לא התלהבתי אבל את הגירסאות סטודיו שיצא לי לשמוע כמה פעמים ל-love is dead וsong for my father דווקא אהבתי מאוד, ממנו גם יש לי ציפיות אבל למדתי להנמיך

Ellabll

New member
מכחישה גם את A new Morning

וגם את Here Come The Tears שני אלבומים ברמה ירודה שHCTT יותר טוב מ ANM

new art riot

New member
a new morning...

היה בהחלט נפילה, שלא נדבר על הקול של ברט באותה תקופה (שלמזלו כבר חזר למוטב פחות או יותר), אבל לא יודעת, אתHCCT דווקא אהבתי. בהתחלה בגלל האכזבה ממש לא התלהבתי אבל דווקא מדובר באלבום נחמד ביותר. בכל אופן "אנדרסון+באטלר=משהולאטוב" זה משהו שלא נקלט במוח שלי, אז אני אבודה.

new art riot

New member
טוב תראה.

אם הייתי יודעת שברט עולה אני בספק אם הייתי שמה לב לכך שבריטני על הבמה -_-

Luna Sphere

New member
ברור שזה טוב

ודווקא לשיכור נותנים את ההחלטה האם לחמם את מיוז בוומבלי או לא....?

למעלה