הקליפים החדשים של החודש

lestatgirl

New member
ולחשוב שבהתחלה הם סרבו

אפילו אני לא הייתי מסרבת למיוז אפילו עם הייתי על מנת יתר של הרואין או משו.. את הולכת להיות שם?

CitizenErased

New member
הלוואי ../images/Emo10.gif

חח זה מה שאני חשבתי, איך לעזאזל אפשר לסרב לכזה דבר?! חח הצחיק אותי איך שהם אחר כך התבכיינו "לא התכוונו!! לא חשבנו שהם רציניים!!" חח הייתי מתה ללכת - כמעט כל מי שאני מכירה מחו"ל הולך חח. מיוז בוחרים בעצמם את הלהקות המחממות ויש אפילו שמועות על רייג' אגיינסט דה משין.. כן, למרות שזאת להקה שיכולה בעצמה למעלה את איצטדיון וומבלי, מאט פשוט מת להם על התחת ואמרו שהם לא יסרבו אם הוא ישאל אותם אז.. וואו. זה הולך להיות כזה אירוע עצום בעע.

lestatgirl

New member
רייג' לא דיי התפרקו?.

רגע לא הבנתי? את גרה בארץ או בחו"ל ואיך את הולכת לכל ההופעות? המזוודות שלך מסוגלות להכיל אדם בגודל בינוני אולי?..

CitizenErased

New member
אני בארץ.. חח

רייג' חוזרים, לא שמעת??
אני חושבת אבל שהם רק חוזרים להופיע. ואני לא הייתי בכל כך הרבה הופעות.. בדצמבר תכננתי לטוס להופעה של מיוז ובסוף בגלל שבאותו הזמן הם הופיעו בכל צרפת אז הלכתי ל3 הופעות.. ושבוע לפני טסתי ללונדון (שבוע בלונדון ושבוע בצרפת) להופעה של פלסיבו. ועכשיו אני חוסכת בשביל ארה"ב כי חברות שלי הזמינו אותי לישון אצלהן כשמיוז באים לסיבוב הופעות - באפריל..

lestatgirl

New member
אה אני כבר חשבתי

שאת בנאדם מרושע שחי בחו"ל ורואה מלא להקות בלייב אבל את just like the rest of us..

CitizenErased

New member
יאפ ../images/Emo10.gif

חוץ מהלהקות שציינתי ראיתי את הראסמוס לפני שנתיים בסקוטלנד חחחחח וזהו.. טוב נו, גם כמה להקות בנים שאני לא אזכיר את שמם. אני צריכה מנת מיוזזז דחוף.

lestatgirl

New member
חחחחחחחחחחח

להקות בנים שאני לא אזכיר את שמם.. אני מוכנה להתערב איתך שחצי מהפורום פה היה בהופעה של פייב ווסטלייף (ואפילו המורדים..) בדיוק כמונו... מי מאיתנולא?.. מי מאיתנו לא?..

CitizenErased

New member
חח פייב ווסטלייף...

אוי היה מצחיק. אהבתי את פייב, מאוד. לא סבלתי את ווסטלייף חח ואני לא יודעת כמה אשכרה זוכרים כמונו שגם פייב וגם ווסטלייף היו בארץ עוד קודם לכן, כל אחד לחוד. הלכתי להופעות של כל אחת מהלהקות לבד ואז להופעה שלהם ביחד חחחחח ועוד גם הייתי בהופעה אחת של פייב באנגליה וב3 הופעות של בלו!! כמה נורא!! אה וגם הייתי בטקס חלוקת פרסים של מוסיקת פופ באנגליה.. והדבר היחיד שאני זוכרת שם, למרבה הפלא, זה שגם להקת Ash הופיעה שם עם שיר אחד והם היו מצויינים אפילו באוזניי שאהבו פופ בזמנו... ולא נראה לי שהרבה בפורום הלכו להופעה של פייב ווסטלייף, בטח הרבה פה היו צעירים מדי
זה היה ב2002 או משהו, לא? לא זוכרת כבר

lestatgirl

New member
חחחבדיוק כמוני@!

את פייב אפילו פגשתי..אמא שלי אילו קנתה להם מתנות כמו מלח מים המלח ושטויות כאלה.. גמני ואיך לעזאזל הלכת לטקס חלוקת פרסים?!? ההופעה הראשונה הייתה בשנת 2000 לא? הייתי בערך בכיתה ה חברי הפורום לא כאלה קטנים.. מה ממוצע הגילאים פה?.. בכל מקרה עם החזרה של פייב לעולם הפופ הבריטי מי יודע אולי הם יופיעו פה שוב :D

CitizenErased

New member
גם אני פגשתי את פייב חחחחחחח

הייתי קטנה אבל עדיין רדפתי אחריהם ברחבי הארץ!! חחחחחח הלכתי לחלוקת פרסים בלונדון, טסתי עם שתי חברות שהיינו ממש קטנות כי ללאחת מהן יש בית שם חחחחח ואז הלכנו לחלוקת פרסים של המגזין SMASH HITS (ז"ל?! חח)

DesertRose7

New member
../images/Emo2.gif

כל הפופ הבריטי במקום אחד
- חלום חיי היום כבר אין את הטקס הזה.. או את העיתון הזה

sha na na revol

New member
הם היו פופולריים רק ב'סמאש היטס'

וחוץ מזה אף אחד לא שמע אותם... משהו היסטרי
קנית פעם את המגזין שיצא ל- Top Of The Pops?...

DesertRose7

New member
כולם הכירו אותם..

בבריטניה
בארץ כמו כל דבר אחר - פחות אבל הם היו די גדולים בבריטניה בזמנם לא יודעת אם שמעתם על הלהקת בנים שהרכיבו לא מזמן מכמה "בנים" מלהקות בנים שהתפרקו מזמן אחד מהם היה לי מ911

Luna Sphere

New member
יואוווו

אני מכירה את המגזין הזה!! יש לי גיליון ויש שם משהו על cheeky girls או משהו כזה. נוסטלגיה :O

DesertRose7

New member
גם אני פגשתי אותם

רק שאני פגשתי אותם השנה
איכשהו יצא שהם מודיעים על החזרה שלהם 5 שנים אחרי הפירוק, בדיוק כשאני בלונדון. ומעריצה פאנטית שכמוני לא תלך?! גם תלך וגם תעקוב אחריהם
הם אנשים כל כך נחמדים
שגענו להם את השכל על ישראל אז חסר להם שהם לא יבואו לפה שוב
טוב, זה היה הצד הפופיסטי שלי [אני גם מנהלת את פורום פופ למי שרוצה לבוא להציץ - 1380] וההופעה הראשונה שלהם הייתה ב99

sha na na revol

New member
פורום פופ פורום פופ פורום פופ! ../images/Emo23.gif

ו.... ואת אונהבת מק'פלייייייייייייייייי!

DesertRose7

New member
מודה באשמה../images/Emo6.gif

אני מתה על פופ וכמה שיותר מתוק יותר טוב וכמה שיותר להקות בנים יותר טוב אבל מצד שני אני גם מתה על כל האלטרנטיב והבריטרוק ו"אימו" וכל החארטות האלה

למעלה