משחק אסוציאציות

../images/Emo204.gif משחק אסוציאציות ../images/Emo40.gif

יהיה נחמד להשתעשע בדימיון
אז לפניכם רשימת מילים כתבו ליד כל מילה את הדבר הראשון שעולה לכם בראש,בלי לחשוב,מה שמייד עולה בראש-רשמו אהבה : משפחה: אבא: אמא: חופש: עצב: סיפוק: חלום: אומץ: עצמאות: כסף: יופי: חיבוק: כעס: הצלחה: פחד: שמחה: בטחון: אושר: חיוך: מילים: זמן: ילדים: שקט: חברים: תקווה: בית: מתנה: תודה: סליחה: ציפור: חיים: תודה לכל המשתתפים

משתתפת ../images/Emo13.gif

|אהבה - נמצאת בכל משפחה - כח אבא - שומר אמא- מלטפת חופש - טבע עצב - דמעות סיפוק - אושר חלום - התגשמות אומץ - הצלחה עצמאות - כח רצון והתמדה כסף - חיים טובים יופי - סובב הכל חיבוק - חמימות כעס - סליחה הצלחה - פסגה פחד - התכווצות שמחה - ריקוד בטחון - שלווה אושר - שמחה חיוך - צחוק מילים - כח לשנות זמן - בלתי מוגבל ילדים - שובבות שקט - התכנסות חברים - הקשבה תקווה - אופטימיות בית - שמירה והגנה מתנה - הפתעה תודה - נימוסים סליחה - התחשבות ציפור - שירה חיים - מתנה ותודה .......... עזר כנגדו

seaגל

New member
../images/Emo122.gif

אהבה : ואהבת לרעך כמוך משפחה:אהבה ללא תנאי אבא:בורא עולם אמא:אדמה חופש:מעוף עצב:נגיעה סיפוק:הצלחה חלום:כנפיים אומץ:עשייה עצמאות:שלמות פנימית כסף:נוחות יופי:טבע חיבוק:חיבור כעס:כאב הצלחה:סיפוק פחד:חוסר אמון שמחה:רגעים קטנים שנשארים בטחון:אמונה אושר:הודיה-היכולת להודות חיוך:יום לא מבוזבז מילים:כוח זמן:המצאה מיותרת ילדים:תמימות שקט:התבוננות והקשבה חברים:נתינה וקבלה תקווה:אור בלב בית:צמיחה מתנה:רגש תודה:תפילה סליחה:חמלה ציפור:דרור חיים:מסע

...

אהבה :חופש. משפחה:- אבא:- אמא:- חופש:מהות. עצב:לא קיים. סיפוק:- חלום:- אומץ:להיות אני. עצמאות:להיות אמיתי. כסף:- יופי:- חיבוק:פתיחות. כעס:היקשרות לעבר. הצלחה:אשליה. פחד:מחשבה. שמחה:צחוק. בטחון:כלא. אושר:יש. חיוך:דמעות. מילים:מיותר. זמן:תמיד. ילדים:חמודים. שקט:שלווה. חברים:מורים שלי. תקווה:מושג. בית:חיבור. מתנה:חיים. תודה:- סליחה:- ציפור:- חיים:- יש כמה מילים שלא הגבתי כי שום אסוציאציות לא עלו לראשי.לא אוהבת דמיון.

לנושנוש

New member
גמני המורה!

אהבה : חובקת כל משפחה: שלי אבא: שמיים אמא: אדמה חופש: ציפור עצב: מים סיפוק: חמלה חלום: לבן אומץ: לשנות עצמאות: המחשבה כסף: זורם יופי: בכל חיבוק: חם כעס: אוצר הצלחה: שימחה פחד: חסימה שמחה: בלב בטחון: בשינוי אושר: בלי סיבה חיוך: בלב מילים: יוצרות זמן: לא קיים ילדים: אור שקט: עמוק חברים: טובים תקווה: תמיד בית: נוח מתנה: מקבלים תודה: אומרים סליחה: מבקשים ציפור: הנפש חיים: ארוכים

לנושנוש

New member
טוב, טוב נידמה לי

שנופל לי העסימון. אם כי בשירשור הזה זה פחות חשוב? על מה אני מדברת? ששששששש, זה סוד!

tomash1985

New member
מעניין מאוד

אהבה : לתת הכול לבת זוג!!! משפחה: לשבת יום שישי ארוחת ערב אבא: לעשות הכול בשבילו אמא: עובדת קשה בשבילנו חופש: שישי שבת עצב: אהבה נכזבת סיפוק: הצלחה חלום: אישה ילד בית כלב אומץ: לקפוץ בנג' עצמאות: מגיל 15 כבר כסף: לכלוך יופי: לא הכול בחיים חיבוק: הדבר הכי חם שיש כעס: להתאפק איתו הצלחה: כמו בסיפוק פחד: מוות שמחה: אירוע משפחתי בטחון: צה"ל אושר: ילדים חיוך: כמו מיליון דולר מילים: עדיף שתיקה זמן: חבל שאוזל ילדים: אושר שקט: אוהב את זה לפעמים חברים: להזהר מהם תקווה: שיהיה בסדר בית: מקלט בכל זמן בחיים מתנה: נשיקה תודה: מעריך בן אדם הרבה יותר סליחה: גדולה ציפור: חופש חיים: חבל שרק פעם אחת ...

חדשה ומשתתפת גם

אהבה : אחת משפחה: נישואים אבא: גדול אמא: שומרת חופש: פרפר עצב: דמעות סיפוק: אוכל חלום: מתוק אומץ: מלחמה עצמאות: מדינה כסף: בית יופי:מראה חיבוק: בן זוג כעס: בוס הצלחה: מזל פחד: לא מודע חושך שמחה: אוצר בטחון: החבר אושר: סרטים חיוך: סמילינג מילים: דיבורים זמן: שעון ילדים: 4 שקט: ים חברים: מסיבה תקווה: אושר בית: ענק מתנה: טבעת תודה: כלב סליחה: פגיעה ציפור: חופש חיים: אושר זהו....

schlomitsmile

Member
מנהל
אכן נחמד ../images/Emo13.gif אהבה : דופק (של הלב) משפחה: חיים אבא: גבוה אמא: חם חופש: פרפר עצב: דמעה סיפוק: שובע חלום: חיוך אומץ: כח עצמאות: גאוה כסף: ארנק יופי: אור חיבוק: זרימה כעס: אדום הצלחה: פתיחה פחד: קור שמחה: ריקוד בטחון: שקט אושר: מלאך חיוך: ילד מילים: רסיסים זמן: לא עוצר ילדים: פלא שקט: שמיכה חברים: יד ביד תקווה: קרן שמש בית: שורשים מתנה: התרגשות תודה: מבט סליחה: נקיון ציפור: כנף חיים: משה אני חושבת לעיתים קרובות בתמונות ולא במילים, אז בחלק מהמושגים היה לי קצת קשה לתרגם את האסוציאציה הראשונה למילה, אבל ניסיתי... ועכשיו מעניין מה אחרים כתבו ../images/Emo13.gif

ה מוזה

New member
עשית לי ../images/Emo13.gif

שמת לב למעגל? ילדים=פלא=חיוך [ובהחלט מעניין כל מה שכולם כתבו ]

ה מוזה

New member
גמני ../images/Emo13.gif

אהבה : חיים משפחה: עוגן אבא: געגוע אמא: בעע
חופש: כנפיים עצב: דמעות סיפוק:חיוך פנימי חלום:[לא מצליחה לתאר במילים] אומץ: צעד עצמאות: בטחון כסף: צריך
יופי: נפש חיבוק:אהבה כעס: אמא הצלחה: הגשמה פחד: חושך שמחה:חיים בטחון:פנימי אושר: רגעים חיוך: שמש מאירה מילים:נשימה זמן: מלחיץ ילדים:אושר שקט:הרמוניה חברים:אמת תקווה:כנפיים בית: אני מתנה: ספר
תודה: ברכה סליחה: מתנה ציפור: חופש חיים: קסם

יעל :-)

New member
מוזה ../images/Emo24.gif

הייתי חייבת לציין שלראות בהקשר שלך מילים מסויימות, עשה לי לחייך :) יש הרבה, אבל אלו המיוחדות... יופי:נפש חיוך: שמש מאירה מילים: נשימה תקווה:כנפיים קסם (בין אם בהקשר של חיים או עוד דברים) תודה.. עשית לי
ב
...

RReuTT

New member
יאללה גמני...

אהבה : רגש משפחה: אחדות אבא: פינוק אמא: פינוק כפייתי חופש: רוגע עצב: בכי סיפוק: הצלחה חלום: מטרה אומץ: נועזות עצמאות: חופש כסף: דאגות יופי: שלמות פנימית חיבוק: הערצה כעס: שנאה הצלחה: סיפוק פחד: עצב שמחה: אושר רגעי בטחון: חברה אושר: הצלחה חיוך: שיניים מילים: החיים והמוות ביד הלשון זמן: ההפך מאושר ילדים: רעש שקט: שלווה חברים: כיף תקווה: תמימות בית: מקום סגור מתנה: נתינה תודה: בבקשה סליחה: תודה ציפור: שריקות חיים: הרבה

טלי2006

New member
טוב יצא לי דיי דבילי אבל ככה יצא..

אהבה :אני משפחה:אתה אבא:אמא אמא:אבא חופש:שלי עצב:שלך סיפוק:שלי חלום:שלי אומץ:שלי עצמאות:שלנו כסף:הרבה יופי:שלי חיבוק:שלי כעס:שלי (??) הצלחה:שלי פחד:שלי שמחה:של אמאשך בטחון:שלי אושר:שלי חיוך:שלנו מילים:שלנו זמן:שלי ילדים:של כולם שקט:שלנו חברים:שלנו תקווה:של שמחה בית:שלי מתנה:שלי תודה:סליחה סליחה:תודה ציפור:דרור חיים:שלי

למעלה