משחק אסוציאציות

יעל :-)

New member
גם אני מצטרפת

אהבה: לב מתרחב משפחה: לא תמיד קל אבא: אאוצ' אמא: אוהבת חופש: להיות אני, שחרור עצב: כאב סיפוק: הגשמה חלום: להגיע רחוק אומץ: להתגבר על הפחד עצמאות: להיות בזכות עצמי כסף: אמצעי לממש דברים יופי: כל מה שאנו מתבוננים בו באהבה חיבוק: אחד הדברים הנפלאים שיש, ניתן באהבה כעס: התנגדות הצלחה: מימוש, אושר פחד: מניע או מונע שמחה: חיוך בטחון: הערכה, שלמות אושר: תחושה מלאה מבפנים חיוך: תוצר לוואי חיובי של שמחה/אושר/אהבה מילים: יכולות להרוס ויכולות לבנות. (יותר מדי מתרוצצות לי בראש) זמן: אפשרות ילדים: שמחה, תמימות שקט: שלווה חברים: אנשים בדרך/במסע תקווה: מאפשרת שינוי בית: המקום בו מרגישים הכי טוב מתנה: זכות תודה: התחושה שעולה מהמתנות שבדרך סליחה: אחד הדברים שאני שואפת להגיע אליו בכל מיני תחומים ושמביא לשחרור ציפור: מעוף, חופש חיים: מתנה שניתנה לנו וכדאי לנצל עד תום את האמת, לא האמנתי שאני אענה על זה. אבל הגיעה מוזה חיובית ואפילו נהניתי :) תודה

ה מוזה

New member
יעלי

אני שמחה הגיעה מוזה חיובית
ומקווה שהיא נשארת לתמיד האמת שהדבר הראשון שזינק לו מתוך כל האסוציאציות היה זה " חלום: להגיע רחוק ורציתי לשאול,למה רחוק? למה לא להגיע קרוב.? ולהתפלסף איתך פה על לגעת בשמיים ועל ללכת רחוק בכדי להגיע הכי קרוב לחלום ............... אבל במקום זה אני רוצה לתת לך סיפור

יעל :-)

New member
חלום...

את יודעת.. גם אני חשבתי על זה. אמרת אסוציאציה ראשונה, אז השתדלתי באמת לכתוב את מה שעולה בלי ממש לצנזר. וכשחשבתי על "חלום: להגיע רחוק", חשבתי לעצמי שבעצם לא חייבים להגיע רחוק. יש גם מלא חלומות שהם קרובים או קטנים או כל מיני. חלום מבחינתי יכול להיות גם משהו שהוא מאוד קרוב, אבל זו היתה האסוציאציה. יכול להיות שלהגיע רחוק זה בתחושה. זה להגיע גבוה, זה לגדול. כי כשיש חלום שמתגשם/מגשימים אותו, התחושה היא ענקית. בנוסף, אני גם מדברת על חלומות שאנחנו חולמים על עצמנו/לעצמנו: לאן אנחנו רוצים להגיע, מה/איך אנחנו שואפים להיות. ומבחינתי זה לשאוף תמיד למשהו גדול יותר ממה שאנחנו עכשיו. ומבחינת הדרך זה כביכול לשאוף כל פעם להגיע רחוק יותר. (ו.. זה לא אומר לא להיות מסופק מהעכשיו, אלא זה לשאוף תמיד להתפתח ולהיות בגדילה) (אז אני לא ויתרתי על תגובה
ובין הסיום לבין ה"שלח", קראתי את הסיפור והוא מקסים. אגב, הוא מעלה הרבה דברים ואפשר להתפלסף עליהם הרבה, אבל אני אשתוק
)

froggirl

New member
גם אני חדשה ומשתתפת :)

אהבה : נפש משפחה:בית אבא: דאגה אמא: חום חופש: לבלות עם עצמי עצב: עמוק בפנים סיפוק: הצלחה חלום: הגשמה אומץ: פחד עצמאות: אוטו כסף: יציבות יופי: פנימי חיבוק: אמת שלא מועברת במילים כעס: להוציא הצלחה: גאווה פחד: להתגבר שמחה: חיוך בטחון: בית אושר: חופש, שמש חיוך: מדבק מילים: שתיקה זמן: חולף ילדים: צחוק שקט: רוגע חברים: הקשבה תקווה: עתיד בית: בטחון מתנה: בשבילי? תודה: מעומק הלב סליחה: אמיתית ציפור: נדידה חיים: תקופה

ה מוזה

New member
../images/Emo24.gif זה מקסים

"חיבוק: אמת שלא מועברת במילים" ובכלל החתימה שלך עשתה לי לחשוב
ברוכה הבאה

../images/Emo140.gif

אהבה:יהודית יונה משפחה:שומרים אבא:? אמא:אין תחליף חופש:אין כמו עצב:כואב סיפוק: חלום:תמיד לחלום אומץ:אני עצמאות:בונים כסף:אין יופי:למסתכל חיבוק:צורך כעס:למה? הצלחה:הילדים שלי פחד:מרטיט שמחה:סם החיים בטחון:צורך אושר:יהודית יונה חיוך:אור מילים:בונות והורסות זמן: ילדים:הצלחה שקט:לפעמים צריך חברים:איזה כיף שיש תקווה:לשלום בית:ביטחון מתנה:כיף תודה: סליחה: ציפור:חופש חיים:איזה יפים

אסוציאציות

אהבה - לב פתוח משפחה - הבסיס אבא - שיחיה עד 120 אמא - שתזכה לגן עדן חופש - יולי אוגוסט עצב - לא יותר משעה ביום סיפוק - הגשמת מטרות חלום - רק בלילה ולא תמיד זוכרת אומץ - מגיע עם הרבה פחדים עצמאות - התבגרות כסף - חסר משמעות יופי - בעיני המתבונן חיבוק - הרבה זה טוב כעס - לכעוס עד שנגמר הצלחה - כל אחד מתרגם אחרת פחד - קיים שמחה - דרך חיים בטחון - בקב"ה אושר - רגעים חיוך - נעים לראות מילים - אי אפשר בלי זמן - כל דבר בעיתו ילדים - תקווה שקט - מה זה? חברים - תודה לאל שהם קיימים תקווה - אמונה בית - גמרתי לצבוע מתנה - נתינה שהיא מהלב תודה - לבורא עולם סליחה - יום כיפור ציפור - שיר חיים - "אלוקיי נשמה שנתת בי טהורה היא, אתה בראתה אתה יצרתה אתה נפחת בי ואתה משמרה בקרבי ואתה עתיד ליטלה ממני.."

ה מוזה

New member
אי"ב

שמתי לב רק עכשיו כשכתבת "מתנה - נתינה" שיש הרבה דימיון בין שתי המילים [ובטח זה לא במקרה] תתחדשי על הצבע

שיריה

New member
...

אהבה : אדום משפחה: שלמה אבא: חוזק אמא: רכות חופש: מרחב, שלווה עצב: שלמות סיפוק: אנחת רווחה חלום: תקווה, אמונה אומץ: חוזק עצמאות: בסיס כסף: אפשרויות יופי: חן חיבוק: התרחבות כעס: לא נעים הצלחה: כיף פחד: התכווצות ומצד שני גם תבונה שמחה: צהוב, שמש בטחון: גבולות אושר: צריך לפעמים :) חיוך: הערכה מילים: תקשורת .... (וגם," מילים מילים ואת משמעותם יבוא לו גל ישתוף אותם" ) זמן: חופש ילדים:אמהות, הגשמה שקט: מוות, או שלווה חברים: שמחה תקווה: אור בית: בטחון מתנה: תודה תודה: הערכה סליחה: הבנה ציפור: מרחק, גבהים חיים: רגעים תודה לכל המשתתפים- תודה גם לך :)

למעלה