נו ספרו כבררררררררר !!!!!!!!!!!!!!!!!!

slee4

New member
היה נוראאאא:(

הורידו לי מגמה אחת,לא יהיה לי אתכם,השעות מאוחרות,בקושי נתראה:( (למרות שהיום ראיתי את אורי וחמו
),ולאדעת..שונאת בצפררררררר!!!

איזה יום עצוב ;[

היה לי סבבהה בבית ספרר הכרתי ילדים חדשים וזה.. היה כיף.. היה טקס כזה למעבר של כתות ז'... התבשלנו בחום!1 יוואוו וחפרו לנו בשכלל01 ואז למדנו רגיל... אני בא' מתקדמים לא אני לא אחד כזהה
ומשום מה הדגישו אותי באיזה דף אחד ואמרו שאני ועוד ילדה אחת ממש טובים במתמטקיה ואמו לנו שפעם בשבוע יוציאו אותנו להעשרה... בקיצור הבית ספר חלף די מהר.. אחר כך הלכתי לבריכה עם כמה חברים... וואז לשיעור תאטרון ועכשיו אני כותב לכם... אני מתוסכל
לא יודע למה:/ זו פשוט הרגשה כזו.. ;[

אמממ...היה פסדרר..

אותה מחנכת והיא ממש חמודה.. מורה חדשה למתמטיקה(תודה לאל!!!) קומה שנייה..:( רררר..:mad: הייתי קומה ראשונה!!!! והכי טוב?? הכי מאוחר שלי השנה זה חמישה לאחד..P: יאיייי שנה שעבר זה היה שלושש..:)

אתם לא מאמינים!!

יש מישהו חדש בכיתה שלי שהגיע מירושלים
הוא רואה הפיג'מות!!!11אחתשתייםשלוש אתם מאמיניםם?? פעם 5 שאני פוגש מישהו לא מהפורום שאוהב הפיג'מות.. כולם בכיתה שלי שונאים אותם אבל הם מטומטמים והוא לא! הילד הזה אמר לי שכל החברים שלו רואים הפיג'מות!!1אלפשמונימושתיים מעניין בגלל מי.. *אהםרחלאהם*

דנה 74

New member
אסון

החברה הכי טובה שלי עזבה לרחובות=[ יש לי חברה גם כן... עדיף לבד... ומצאתי חברה חדשה ממש מאגניבה אבל עדיין לא הכי טוב גם היום לא שיא...

למעלה