נו ספרו כבררררררררר !!!!!!!!!!!!!!!!!!

go goldi

New member
היה נחמד../images/Emo12.gif

המחנך שלי זה המורה לתנ"ך של שנה שעבה (כבר חפרתי על זה שהוא צעיר ונראה טוב.) המחנך של שנה שעברה לא מלמד אותנו
יותר מדי אנשים ביקשו ממני צמידים
כאילו לכו לקנות!!!!!!!!!! כולה 15 ש"ח!!! מחר אני צריכה לבחור מגמה... יש אלקטרוניקה(שזה ללמוד איך מכשירים כמו מחשב, פלאפון בנויים וגם לבנות דברים דומים
) סוציולוגיה(פסיכולגיה ודברים כאלו) ביולוגיה וספרות... נראה לי אני הולכת על אלקטרוניקה... למרות שזה נשמע קשה, אני אשקיע.... וכמובן הספקתי לצעוק על ילדים מעצבנים באוטובוס שלא נתנו למבוגרים לשבת
וזהו

../images/Emo126.gif היה סביר בהחלט.

סופסוף אין מדרגות!!!!! קומת קרקע על יד היב'ניקים!!!!! היה טקס עלוב במיוחד בבוקר, אבל ישבתי על יד חברה שהיא קורעת אז היה סבבה המע' נחמדה. אין לי עד 3 וחצי! הכי הרבה זה 2 וחצי המורה לתולדות נשארה, ואני שונאת אותה.. יש לי 6 שעות איתה בשבוע
המחנכת אותה מחנכת כפרה עליה. למרות שהיא חופרת היא מדהימה המורה לתנ"ך משנה שעברה ממשיכה ללמד וזה מעולה כי יש השנה בגרות והיא מורה מצוינת! זהו בעיקרון.... בהצלחה לכולם =] הלכתי להתארגן למחר

היה חראאאאאאאאאא

מצטערת שאין לי זמן להגיב לכולכם למרות שקראתי,היום שלי היה גרוע מאוד

Damn Regret

New member
היה..סביר?../images/Emo153.gif

דיי רע, לא יודע. תקראו XD נתחיל את המסע של אריאל בזה שהוא הלך לישון ב12 וחצי וקם ב6. אוקיי התארגני והכל, התקלחתי אכלתי ויצאתי לחכות להסעה. השעה? 7:10. אני מחכה לאוטבוס. מחכה ומחכה. השעה כבר 7:25 וזה השעה שהאוטבוס אמור להגיע. מחכה, הוא לא מגיע. השעה כבר 7:35. האוטבוס? לא כאן. הוא הגיע ב 7:42 [בערך] שאני כבר על סף צרחות באמצע הרחוב XDDD אח"כ ראיתי שהאוטבוס מלא [היינו שנה שעברה 20 אבל מלא זייניקים ועוד כלמני, אז עכשיו אנחנו 40 לדעתי]. דיברתי עם חברים שלא ראיתי הרבה זמן, ואז גיליתי שהשעה כבר 7:59 ואני כולי ~ שיט, מאחרים? ואז הנהג המשיך לנסוע ולנסוע ולנסוע והיה כבר 8:12 דקות והוא מוצף טלפונים וכל חדרה עמוסה. הגענו לביתספר ב 8:22 בערך, דאמט איחור של 22 דקות [נו זה כייף כי אין את הסבב היכרות עם המורה (יש מורה מחליפה) אבל זה עיצבן אותי כי לא היה לי כוח להיכנס ולראות את כולם יושבים ולא להגיד שלום כמו שצריך]. ואז שנכנסתי לכיתה [אחרי שניסיתי לעזור לחברים למצוא תכיתהXD] גיליתי שכולם בדרך החוצה. פגשתי תמורה, היא בת 26 עם עגיל בגבה |גבות| [סטגדיש זה קשור.] והיא נראית דיי אחלה. הלכנו לטקס וכולם חפרו לי על החולצה של HTF, וכאילו פאק תהיו בשקט XD ואז היה ממש חם וסופסוף נגמר הטקס. חזרנו לכיתות וזה. המ דיברנו קצת עוד, ואז היה שיעור ספורט. וכולם לבשו ג'ינסים ולא באו מתאים, ואמרו לנו שזה שיעור של הסברים. אז דיברנו עם המורה [ישלנו מחר מבחן בספורט, כזה לבדיקה וזה
אבל אני לא אמור לעשות אותו]. ואז גילתי שאנחנו נשארים שביעית שמינית פעמיים בשבוע! ג'יזס!@ צריך גם זמן לדברים אחרים, חוגים או משהו. אח"כ למדנו ערבית [דיי גרוע] ~ טוב [מאוד גרוע] ואז גילתי שהמורה מאוד נחמדה וקוראים לה חניפה. סידרנו גם מקומות ישיבה. אח"כ אחרי שהיא אמרה כלמני דברים שלא הכי הקשבתי, היה שיעור היסטוריה. המורה ממש הלחיצה ואמרה שלומדים 3 שעות + 2 שעות שביעית שמינית שזה דיי הרבה להיסטוריה. ואז כתבנו כלמני דברים. ואז הייתה הפסקה, הסתובבתי קצת, הייתי בכיתה וזה. היה איזה ריב מוזר בין 2 ילדים וזה היה ממש מוזר כאילו הם ממש רבו וזה, לאמשנה לא לכאן. [
] אח"כ היה שיעור [אחרי ההפסקה] של לשון, חצי כיתה איחרהXDD באמת, 15 ילדים בערך. [שזה כמעט חצי]. אז המורה דיברה איתנו, אמרה כלמני חוקים וזה .. [ישלנו השנה המוןן מורים חדשים, אם לא כולם, יש אולי אחד או שניים שהם עדיין מלמדים אותנו]. הקיצור פתאום היא אומרת - שיעורי בית. WTWTQWERTQWER ? פאק יומראשון וכבר שיעורי בית? תני לי להתרגל עלייך [נו לא במובן הזהXDDD] מזל שהכנתי כבר, משהו ממש מהיר, כתבה על משהו וזה, הכנו את זה גם שנה שעברהXDD ואז זהו חזרתי הביתה וזה. בכללי יום חביב, השכבה דיי מעפנה, לקחנו גם בין לבין דברים כמו מחברות וזה. זהו, נמ. אתם לא חייבים לקרוא, רק אם משעמם לכם מאודXDD

Yu vi

New member
קראתי הכל../images/Emo6.gif../images/Emo98.gif../images/Emo85.gif

נמ, נשמע דווקא שהיה דיי נחמד :] [יותר מהיום שלי זה בטוח
]

go goldi

New member
קראתי../images/Emo69.gif

בא לי
סתם שאלה לא קשורה, מתי קרה האירוע החשוב הזה שהחלפת בו ניק?

למעלה