נו ספרו כבררררררררר !!!!!!!!!!!!!!!!!!

go goldi

New member
../images/Emo201.gif../images/Emo12.gif

מסכנה דווקא לרחובות
זה כזה חור!!!את יודעת באיזה בית ספר היא? ובאיזה כיתה?

slee4

New member
היום היה יותר גרוע מאתמול:(

ישלי ביום ראשון כבר מבחן בתנ"ך ליום חמישי אני צריכה להגיש חוברת שלמה באנגלית אני צריכה לעשות עבודת כתיבה לתחילת שנה(עד יום שני) באומנות ולקרוא 4 ספרים עד לאחרי סוכות... אני מתהההה כבר לחץ:( אבל לעומת זאת...ישלי 90 בבגרות בטימטומטיקההההה!!! :)
אתכם מאוד מאוד מאוד

slee4

New member
../images/Emo11.gif אז זה מה שנעשה עוד שנתיים

נסיים בצפר,נשכור דירה בת"א,נעבוד כדי לממן את הדירה,נתנחל לאורי בבית לפעמים בשביל המחשב עד שיהיה לנו כסף לקנות מחשב(חמו וכל מי שגר בת"א,גם עליכם אנחנו בונות...יותר נכון על המחשבים שלכם),נוציא רישיון כדי שאחרים לא יגידו שאין להם איך להגיע למפגשים,נעשה מופעי רחוב בשינקין כדי להרוויח עוד כסף(שקלים ואגורות לאוטובוסים),אולי גם נעבוד בעזריאלי כדי שלא יעיפו אותנו משם

go goldi

New member
../images/Emo99.gif

שכחת שנקים להקה!! את על השירה, אני ואורי על הכתיבה, יובלקרלו על הקלידים, עומר וחמו על הגיטרות, בריל על התופים, חמו על הקטע האומנותי(מה צריך גם ריקוד
) ונרוויח מזה כמה שקלים בשביל אוכל שלא נמות מרעב

../images/Emo126.gif גם לי יש מבחן בתנ"ך יומראשון...

על 9 פרקים......
ושבוע הבא אני מתחילה פרויקט באנגלית. ופאקינג כופים עלינו לעשות אתזה על נושא "60 שנה למדינת ישראל" וגם במחשב גרפי אנחנו צריכים לעצב כרזה בנושא הזה... מעניין מה עוד יקשרו לחרא הזה.... כולה ישראל. חרא מדינה. שארון, יהיה בסדר. אני איתך
וכל הכבוד על הבגרות!!

נהדר../images/Emo70.gif../images/Emo99.gif../images/Emo210.gif../images/Emo103.gif

מורים חדשים, שיעורים חדשים, אין עבודות או שיעורי בית, וגם יש מעקה שאפשר להחליק עליו

למעלה