סיכום שבועי

../images/Emo209.gifסיכום שבועי../images/Emo209.gif

יום הכי טוב בשבוע: יום הכי פחות טוב בשבוע: משהו טוב שקרה השבוע: משהו לא טוב שקרה השבוע: משהו מעניין/מפחיד/מצחיק/אחר שקרה השבוע: אמן/להקת השבוע: איש השבוע: ספר השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: מאכל השבוע: ציטוט משיר שאפיין את השבוע: תמונת השבוע: תוכנית לשבוע הבא: משהו שבא לכם להוסיף: סופ"ש נעים

shaharEB

New member
מסכמש"ת ../images/Emo13.gif

יום הכי טוב בשבוע: יום רביעי\שלישי -היה עמוס..אבל קניתי ספר חברים באו היה מצחיק =] יום הכי פחות טוב בשבוע: |x| משהו טוב שקרה השבוע:אני קוראת את גן הקיץ
,הרווחתי 50 שקל
משהו לא טוב שקרה השבוע: שוב..חם ! משהו מעניין/מפחיד/מצחיק/אחר שקרה השבוע: אמ..לפני יומיים חברים באו אליי והיה מצחיק ביותר
אמן/להקת השבוע:אמ... מיוז,קולדפליי,פאמור,אבריל לאבין,אראווי =] איש השבוע: היילי ווילאמס הייתה מאגניבה השבוע =] ספר השבוע: גן הקיץ
תוכנית השבוע: שנות ה70 סרט השבוע: דייט לילי =] מאכל השבוע: דים-סאם
ציטוט משיר שאפיין את השבוע: |x| תמונת השבוע: => תוכנית לשבוע הבא: לעשות יותר ספורט ומתמטיקה,כמו תמיד
משהו שבא לכם להוסיף: לא ממש =] או הנה :

lilith93

New member
סכמ"ש שלי

יום הכי טוב בשבוע:היום.. הלכתי לקניון אם אמא ואחותי והיה ממש כיף יום הכי פחות טוב בשבוע:אין משהו טוב שקרה השבוע:נסיעה לת"א משהו לא טוב שקרה השבוע:שיעמום משהו מעניין/מפחיד/מצחיק/אחר שקרה השבוע:קיבלתי מתנה מחברה ליומולדת שיהיה עוד שבוע.. היא קנתה לי מחזיק מפתחות של אקליפס מגרמניה.. של טים אדוארד:)אמן/להקת השבוע:-- איש השבוע:רוברט פטינסון ספר השבוע:אין תוכנית השבוע:csi ויומני הערפד סרט השבוע:לא ראיתי סרט מאכל השבוע:נודלס ציטוט משיר שאפיין את השבוע:.... תמונת השבוע:אבא אחותי ואחי מלפני איזה 5 שנים ככה.. תוכנית לשבוע הבא:יום ראשון ת"א אם חברה ואחרי זה לא ידוע משהו שבא לכם להוסיף:אוקי אז אני משפצרת ג'ינס ואין לי רעיון מה לעשות עליו ,יש לי טושים מיוחדים לבד ואני ממש רוצה לצייר משהו עליו. יש רעיונות???

hodaya96

New member
תציירי ניביםXDDD

את יכולה להעלות תמונה של המחזיק מפתחות? נשמע נגניב...

hodaya96

New member
מסכמת../images/Emo70.gif

יום הכי טוב בשבוע:ראשון! יום הכי פחות טוב בשבוע:שלישי משהו טוב שקרה השבוע:הרווחתי קצת כסף בבייביסיטר משהו לא טוב שקרה השבוע:עצבנו אותי הילדים בבייביסיטר משהו מעניין/מפחיד/מצחיק/אחר שקרה השבוע:יום ראשון היה לי פעילות בסניף... אני והחברות שלי היינו צריכות לצבוע קיר במקום את הקיר צבענו את המדריכות
אמן/להקת השבוע:לינקין פארק ומיוז:) וקצת אדם למברט... איש השבוע:זכרי לוי
ספר השבוע:- תוכנית השבוע:צ'אק סרט השבוע:vampires suck מאכל השבוע:פיצה ציטוט משיר שאפיין את השבוע:and i'm feeling good! תמונת השבוע:אין... תוכנית לשבוע הבא:לראות אקליפס עם הכרטיסים שזכיתי:) משהו שבא לכם להוסיף:שיהיה שבוע טובב

Karma Police3

New member
../images/Emo79.gif לייק על הציטוט../images/Emo3.gif

וזה החלום שלי לצבוע קיר! אין לי מושג למה זה נראה לי כל כך כיף.

hodaya96

New member
חחח זה כיף../images/Emo6.gif

אחרי שצבענו מה שהיינו צריכים עשינו סמני ידיים ברקע

MY LAMPARD

New member
סיכומיישן

יום הכי טוב בשבוע:שני יום הכי פחות טוב בשבוע:חמישי משהו טוב שקרה השבוע:אכלתי גלידה שלמה!!אני כ"כ גאה בעצמי!!!ממ וחזרתי להתאמן... משהו לא טוב שקרה השבוע:בעעע משהו מעניין/מפחיד/מצחיק/אחר שקרה השבוע: אמן/להקת השבוע:בויזון...אני אוהב אותם לנצח... איש השבוע:ניל פטריק האריס!!!!!!!!!!!!!!!
ספר השבוע:דם חם-הרלן קובן - ספר מדהים...בכלל כל הספרים של קובן מדהימים! תוכנית השבוע:איך פגשתי את אימא סרט השבוע:לגעת ביהלום ,עימות חזיתי ,התחלה מאכל השבוע:
ציטוט משיר שאפיין את השבוע: תמונת השבוע:
החתול המהמם שלי!!נכון שהוא מדהים??!??!!?
תוכנית לשבוע הבא:יומהולדתתתתת ולנסות לדעת מה הקב"א שלי!!! משהו שבא לכם להוסיף:מתי יפסיק להיות חם?????????

hodaya96

New member
איזה חתול יפה!!

אני לא אוהבת כל כך חתולים אבל הוא ממש יפה
ומזל טוב

MY LAMPARD

New member
תודה !!!!

אני חייבת לשים עוד תמונה כדי שתראו איזה חתיך למפארד :)

למעלה