סיכום שבועי

Ayelet 363

New member
חתול מדהים!

ההורים שלי לא מרשים לי, אבל אני גם רוצה חתול או כלב. אומנם די הפסקתי לקרוא את הספרים של הרלן קובן, אבל הם בהחלט מדהימים, ואני מקווה שאמצא זמן להמשיך לקרוא אותם. איך פגשתי את אמא, לגעת ביהלום, התחלה
. ומזל טוב ליום ההולדת, למרות שהוא עוד לא היה.

MY LAMPARD

New member
גם לי בהתחלה לא הרשו...

לקח להם שנה להסכים...הרבה נידנודים ושיגועים מצידי מאחיי....מתישהו הם יסכימו ,פשוט צריך להעלות את היתרונות הרבים באימוץ חיה:) הספרים של קובן בהחלט מדהימים...כל פעם אני נמתחת מחדש..חסר לי רק את האחרון לקרוא. תודה!(עוד ארבעה ימים!!!)

Ayelet 363

New member
נדנדתי יותר מדי

כבר שנים... אבל עכשיו אני מבינה אותם עוד איכשהו, אני אהיה בצבא יחסית בקרוב... ובאמת לא יהיה מי שיטפל בחיה. זה לא עוצר בעדי מלחפור להם על כלבים ועל חתולים (במיוחד החתולים שגרים ממש ליד. כולל אחד שקראתי לו המלט). ברצינות, יש לנו חתולים חמודים ממש ליד הבית... וממש מתחשק לי להביא אותם הביתה. וכשאני רואה כלב ברחוב אני מסתכלת עד שהוא נעלם מטווח הראייה שלי, כי אני כל-כך אוהבת אותם.

../images/Emo60.gifעונה../images/Emo9.gif

יום הכי טוב בשבוע:ראשון? יום הכי פחות טוב בשבוע:חמישי משהו טוב שקרה השבוע: ברית משהו לא טוב שקרה השבוע: הבריזו לי
משהו מעניין/מפחיד/מצחיק/אחר שקרה השבוע:- אמן/להקת השבוע:רד הוט איש השבוע:אמא ספר השבוע:- תוכנית השבוע:יומני הערפד סרט השבוע:יחצן המסיבות מאכל השבוע:קציצות של אמא ציטוט משיר שאפיין את השבוע:את מה שהלב לא יכול להבין,לא יוכלו להסביר גם דמעות... תמונת השבוע: תוכנית לשבוע הבא:מחר בימית 2000 עם חברים ף-) משהו שבא לכם להוסיף:חם ליי יותר מידי

Karma Police3

New member
../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif סיכמוש ../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif

יום הכי טוב בשבוע: היה שבוע טוב חח קשה לי לבחור. אני יילך על יום חמישי בגלל ההופעה של יוני בלוך
יום הכי פחות טוב בשבוע: יום רביעי
משהו טוב שקרה השבוע: כשיוני ירד לרקוד ולשיר עם הקהל בסוף ההופעה ואז הוא הקדיש לי שורה !#$@$%$#@% משהו לא טוב שקרה השבוע: ידיד שלי שהשתכר כמו מטומטם והתנדנד ולא יכל לדבר וזה
וגם- אני וחברות שלנו החלטנו להכין מצגת עם תמונות וסרטונים שלנו מברכות את חברה שלי לכבוד יום ההולדת שלה. אז ניפגשנו לפני חודש וצילמנו הכל בפארק שעשועיםXD חברה אחרת שלי הייתה אחראית לעשות את המצגת והיא דחתה הכל לרגע האחרון. בסוף הסרטונים לא עבדו על המחשב אז לא הוספנו אותם.. אז אמרנו "יאללה נצלם מחדש !" וצילמנו. וזה עוד פעם לא עבד טוב במחשב. בקיצור, קקה. משהו מעניין/מפחיד/מצחיק/אחר שקרה השבוע: אני אמא שלי ואחותי נסענו לישון לילה אחד אצל סבתא שלי בבאר שבע. בדרך לשם אני ואמא העלנו זכרונות מהפעם האחרונה שהיינו שם, ודברנו על הקומפוט של סבתא, שמפורסם בזה... שהוא דוחהXD ואז כשאכלנו אצל סבתא ארוחת ערב, היא שואלת "מי רוצה קומפוט?" ואני ואמא מתפקעות
אמן/להקת השבוע: יוני בלוך אימפריה
איש השבוע: --- ספר השבוע: התפוז המכני- הייתי אצל סבתא בבאר שבע, אז היה לי הרבה זמן פנוי להתקדם איתו
תוכנית השבוע: איך פגשתי את אמא
, על טבעי עונה 3, איש משפחה, האוס
סרט השבוע: דמדומים- היה ביס 2, שאני לא יראה? מאכל השבוע: פיתות קטנות כאלה חחXD ציטוט משיר שאפיין את השבוע: Let Me Entertain You תמונת השבוע: זאת תמונה שלי כדמות אנימהXD תוכנית לשבוע הבא: להתקדם עם השיעורים במתמטיקההההההההההההההההההההההההההההה
, ים, לקבל משכורת, לבזבז את המשכורת. משהו שבא לכם להוסיף: --- הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

Ayelet 363

New member
מסכמת

יום הכי טוב בשבוע: לא יודעת. יום הכי פחות טוב בשבוע: לא יודעת. משהו טוב שקרה השבוע: ראיתי המון סדרות טובות. משהו לא טוב שקרה השבוע: שיעורי נהיגה גרועים. משהו מעניין/מפחיד/מצחיק/אחר שקרה השבוע: סתם... הצעתי לאמא שלי שנקנה ליום ההולדת של אחותי, שממש רוצה (כולם ממש רוצים כסא מיוחד למחשב, אבל אמא מתנגדת), כסא למחשב. רק מהתגובה שלה נזכרתי שיש גם לי יום הולדת. שכחתי את זה שאנחנו תאומות XD. אבל אני לא בטוחה אם אמא שלי מאמינה שבאמת שכחתי. אני חוששת שיכול להיות שהיא חושבת שבכוונה השמטתי את זה, כאמצעי שכנוע או משהו כזה. אמן/להקת השבוע: Glee. איש השבוע: אין. ספר השבוע: Dragon Keeper של רובין הוב. תוכנית השבוע: חברים, קוגר טאון, אחים ואחיות, אחת שיודעת, בנות גילמור ויומני הערפד. סרט השבוע: אין. מאכל השבוע: ענבים. ציטוט משיר שאפיין את השבוע: סורי... שוב אין. תמונת השבוע: כנ"ל... תוכנית לשבוע הבא: אין משהו ממש ספציפי. משהו שבא לכם להוסיף: אין.

פנדורה5

New member
מסכמת

יום הכי טוב בשבוע: יום שלישי ראיתי פרק שלם של יומני הערפדים בשקט בלי הערות של אח שלי. יום הכי פחות טוב בשבוע: אין. משהו טוב שקרה השבוע: אין. משהו לא טוב שקרה השבוע: אין. משהו מעניין/מפחיד/מצחיק/אחר שקרה השבוע: לימדתי את החתולה שלי לא לעלות על הספות כאשר אבא שלי בבית. אמן/להקת השבוע: בנות נחמה. איש השבוע: לואיס דה פונט דו לאק. ספר השבוע: "מריק". תוכנית השבוע: האוס, יומני הערפד. סרט השבוע: "מלכת הארורים". מאכל השבוע: סלמון של סבתא. ציטוט משיר שאפיין את השבוע: אין. תמונת השבוע:אין. תוכנית לשבוע הבא: אין עדיין. משהו שבא לכם להוסיף: אין.

Karma Police3

New member
../images/Emo79.gif אוחח כל כך שונאת כשמצטרפים אליי

ורואים איתי תכנית מסוימת ולא מפסיקים לדבר

פנדורה5

New member
אל תדאגי אני לא אדבר על האוס.

אני צופה בזה מהעונה הראשונה כשהייתי בערך היסודי, סתם ציינתי את זה.

Karma Police3

New member
../images/Emo79.gif חח לא.. XD

התכוונתי שאני שונאת כשאני יושבת ורואה תכנית מסוימת בסלון, ואז נגיד אמא שלה מתיישבת ורואה איתי את התכנית בצירוף הפרשנות שלה

למעלה