ההכנות למשחק הדמויות

liaush

New member
אוקי ../images/Emo13.gif התפקיד שלך.

כל אחד שיש לו תפקיד יכול לקחת לעצמו עוד תפקיד אורח קטן שמופיע בפרק 1.

2 סצנות במקום ה-1 הקודמת:

- השיחה של ענבל עם אירנה בביה"ח משתתפים: LIAUSH - אירנה \ שתיקה ראשונה - ענבל -השיחה בסוף פרק ה-3 של אבי וענבל משתתפים: שתיקה ראשונה - ענבל אסולין \ מוגלי7 - אבי אסולין

liaush

New member
אוקי.. אבל

כבר הכנסתי לרשימה את הסצנה שאבי מסלק את קוקי. אבל גם 2 הסצנות שלך יכנסו אבל לפרק ה3. המשחק צריך להיות בהדרגתיות קודם הקטעים מהפרק הראשון (בנפרד) ואז הקטעים מהפרק השני והשלישי. אבל אין דאגה גם הסצנות האלה יכנסו לרשימה

linooy

New member
../images/Emo105.gif 2 הסצנות שלי

1. מפרק 3: שאבי מודיע לקוקי שהוא עוזב אותה ונשאר עם אישתו. משתתפים: linnoy, מוגלי 7. 2. מפרק 1: כשאבי מגלה שמשה ג'יפה מכר לקוקי סמים משתתפים: linnoy, מוגלי 7,s t n u u e r .

liaush

New member
אחלה סצנות..

רק שקצת הצפתם פה את מוגלי7 חח. צריך לשאול אותו אם זה בסדר מבחינתו לגלם את כל הסצנות האלה כי הוא דיי מוצף 3 סצנות ביום זה דיי הרבה. כי כל סצנה לוקחת מינימום חצי שעה (ועוד יכול להיות שיוספו עוד כמה סצנות מתוך הפרק הראשון). אז נחכה שהוא יחזיר לי תשובה במקרה והתשובה חיובית אני מוסיפה את הסצנות שלך לרשימה

liaush

New member
מה פתאום, הבנת מצויין ../images/Emo13.gif

המשחק הוא קל. את פשוט מגלמת את הדמות שאת בוחרת זו מין סימולציה וירטואלית כזו D: (מפתח את כישרון המשחק) חחD: את מוזמנת לקרוא עוד הסברים שכתבתי אני בטוחה שזה יגרום לך להבין יותר טוב
הסצנה שלך נכנסה לרשימה אבל רצוי שתבחרי סצנה מועדפת מפרק 1 ולא מפרק 2 בגלל שהמשחק מתחיל מסצנות של הפרק הראשון בהדרגתיות. היום לקראת 9 בערב אני סוגרת את רשימת הסצנות לפרק הראשון אז מי שעוד לא בחר את הסצנות רצוי להזדרז כי אם לא תבחרו את הסצנה עם הדמות שלכן אז לא תוכלו להשתתף וחבל..

lol280791

New member
אני אהיה גילה אסולין.

אם עדיין לא מצאתם מישהי לתפקיד אז אני רוצה אותה. כל הכבוד על הרעיון.

s t n u u e r

New member
יש לי רעיון

אפשר לעשות קטע שלא היה בפרק גיד הסצינה שמשה ג'יפה בא למכור את הסמים לקוקי

אושRתי

New member
../images/Emo219.gifההכנות למשחק הדמויות../images/Emo103.gif

אני משרשרת לכאן את כל ההכנות למשחק. לא להגיב עד שאני מסיימת לשרשר הכל. תודה.

אושRתי

New member
../images/Emo223.gif

אין להגיב לשרשור זה, שירשור זה מכיל הכנות ישנות למשחק. תודה.

למעלה