ההכנות למשחק הדמויות

שלי../images/Emo9.gif../images/Emo66.gif

1.עידן משתין על הספות. 2.הסצנה שנדב מדבר אם אמא שלו איך להעניש אתת "אבאשלו" תגידו מי משתצתף בסצינה ואני לא הבנתי מה אני אמורה כאילו שוטאלים שאלות על הדמות.?.

liaush

New member
לא

את פשוט מדקלמת את הטקסטים באותה הסצנה. נכנסת לסיטואציה. זו מין סימולציה כזו כאילו את בתוך הסצנה. (לא חייבים דיבוב מילה במילה) העיקר תוסיפי כמה שיותר משפטים של נדב =]

liaush

New member
חח למרות שהסצנות שלך קצת בעייתיות

כי כל סצנה שבחרת דורשת תפקיד אורח. (מה שאין לנו ממש כרגע). הסצנה של העידן משתין על ספות לא הייתי רוצה לוותר על זה
אני אפילו מסכימה לפתוח עוד משתמש לתפקיד של עידן חח אני זוכרת את הטקסט שלו בעל פה:p אבל נצטרך לבקש מעוד מישהו בפורום שיפתח עוד משתמש על שם האב. אבל בקשר לסצנה השניה אין מי שיגלם את גילה, אני גם לא חושבת שיהיה. במקרה שיהיה אז נוכל להוסיף את הסצנה הזו לרשימה. אבל אם לא אז נסתפק רק בבחירה הראשונה.

Red Daniel

New member
הסצנה שלי

הסצנה בה ניקולה בא לבקש מברוך סליחה ובסוף פבל חוטף מעדר בראש... משתתפים: אני, מי שמשחק את:בולדוג,אבי,פבל,ניקולה. זאת בהחלט סצנה נחמדה

liaush

New member
סצנה נחמדה מאוד D:

כמה צחקתי D: משהו שם הצחיק אותי למרות שזה היה דרמטי אולי בגלל שפבל חטף שם חחחחחחחחח. סצנה גדולה! עמרם- almogmeir11 ניקולה- ליאון הסוסון ופבל- 7liel7 התכוננו!.

liaush

New member
רצוי לבחור סצנה גם מהפרק ה1

ממ תראה. המשחק מתחיל מהפרק ה1. ואם לא בחרת שום סצנה מהפרק הראשון אז סביר להניח שתוכל להשתתף רק בפרק השני (כי הסצנה שבחרת היא מתוך הפרק השני). ואנחנו עולים להדרגתיות במשחק מהפרק הראשון עד לאחרון.. יש לך עוד זמן לבחור עד 9 בערב. כי ב9 אני סוגרת את רשימת הסצנות המובחרות של הפרק הראשון. בהצלחה=]

Red Daniel

New member
סצנה מהפרק הראשון

הבוררות בין האחים קובלובה לשימי אנג'ל.

הסצנה המובחרה שלי:

בפרק הראשון שאבי "מסלק" לעיני ענבל את קוקי משתתפים: מוגלי7, שתיקה ראשונה, linnoy

s t n u u e r

New member
שאלה

במשחק אני משחק את רון הפרסי בינתיים הוא לא הופיע בסנצות אז מה אני עושה מחכה עד שיופיע???

liaush

New member
אם אתה רוצה אתה יכול לבחור תפקיד אורח כלשהו

שיהיה לבינתיים. בין הסצנות הראשונות שנדלם תהיה זו הסצנה של "עידן משתין על ספות." ולשם דרוש תפקיד אורח. מאי אנג'ל תשחק את נדב. אני הסכמתי לקחת את התפקיד של הילד עידן ואחנו צריכים את דמות האב. אז אני אשמח אם תקח את הדמות שלו (רק לסצנה אחת). כי רון חשביאן לא יופיע בפרקים הקרובים.. אבל אם תרצה לבחור דמות נוספת אחרת לבינתיים אתה בהחלט מוזמן=]

liaush

New member
קדימה למה אתם מחכים? להתחיל לבחור!

בקרוב רשימת הסצנות המובחרות תיסגר ואם לא תבחרו אז סביר להניח שהדמות שלכם לא תוכל להופיע אז קדימה הזדרזו !

liaush

New member
מישהו מוכן לבחור את סצנת הקבורה הצ'יצ'נית?

לדעתי היא אחת הסצנות הטובות
. ובהם משתתפים: אבי התחול- מוגלי 7 ניקולה קובלובה: ליאון הסוסון פבל קובלובה: ליאל. ודרוש תפקיד אורח של משה ג'יפה. מישהו מעוניין לגלם אותו? (גם למי שיש תפקיד מוזמן לקחת על עצמו תפקיד אורח נוסף).

s t n u u e r

New member
אני מוכן לגלם את משה ג'יפה

אבל בלי קשר לתפקיד שלי כרון הפרסי

למעלה