חיפוש, מסירה ומכירה, ממש כאן.

למכירה - גליונות בלייזר 2005-2007

מוכר גליונות בלייזר משנת 2005 עד 2007 יש בערך כ20-30 גליונות. ימכרו למרבה במחיר עד יום רביעי (27.8.08), ואם לא תתקבל שום הצעה, יזרקו. נ.ב הרוכש מקבל גם אופציה לקנות בהמשך את הגליונות הראשונים של בלייזר (מגליון 4 עד בערך 40) משנים 2003-2005 באותו מחיר. יום מצוין ובהצלחה!

משהשהם

New member
בטיפול + נשיונל

מחפש לקנות את המארז של בטיפול עונה 1 או 2 ו סרטים של נשיונל גאורפיק תודה

מחפש ספרי בישול ללא תמורה עבור מעון לנשים מוכ

עבור מעון לנשים מוכות בצפון. רצוי ספרים במצב סביר ומעלה. תודה

bartholomio

New member
דיסקים וקלטות ישראליים נדירים למכירה

1.אלמנה שחורה - האלבום - חדש בניילון (דיסק) 2.הרידינג ג’ - מנגנת באך - חדש בניילון (דיסק) 3.אלגנט - האלבום - לא חדש ועם שריטה אחת אבל עובר לגמרי לפחות ב-3 מערכות שבדקתי (דיסק) 4.המשאיות - האלבום - חלק לגמרי, סדק קטן ליד החור האמצעי שלא קרוב אפילו לשטח הדיסק שעליו נמצא המידע (דיסק) 5.ההוא (יושי שדה + קובי רכט) - לא חדש אבל במצב מצויין, הדפסה שנייה, בסדרת התפוז של NMC (דיסק) 6.שמוליק קראוס - ידידותי לסביבה - מקורי וחלק לגמרי אך ללא עטיפות (דיסק) 7.שובבי ציון - האלבום - מקורי וחלק לגמרי אך ללא עטיפות (דיסק) 8.רוק ישראלי שנות ה-60 (הד ארצי) - אוסף מצויין של להקות קצב ישראליות הכולל ביצועים של עוזי והסגנונות, הצ’רצ’ילים, הכוכבים הכחולים, הכוכבים החדשים, השמנים והרזים ועוד - חלק לגמרי אך ללא עטיפות (דיסק) 9. להקה רטורית - הופעה רטורית - הודפס בתקליט כפול ובקסטה, לא הודפס על דיסק מעולם - חדש לגמרי ועדיין בניילון (קלטת) 10. אור כשדים - אחד מול אחד - חדש בניילון (קלטת) 11. רונן בן-טל - תיקיות - פתוח אבל במצב מצויין (קלטת) כל הפריטים כוללים עטיפות חוץ מאלה שצויין בהם שלא. איסוף מאיזור המרכז. הצעות רציניות בלבד במסרים. אחלה יום! (סליחה מראש להנהלת הפורום - לא ראיתי פה ת'רד מתאים מהתאריכים היחסית קרובים להיום לפרסום המודעה - מקווה שזה בסיידר)

שלום108

New member
ניקוי מדפים, כל הספרים ב -20 ₪ כולל משלוח:

כל הספרים נקיים ובמצב טוב עד חדש. פניות במסרים בבקשה. רומנים, סיפורים קצרים וביוגרפיה: - - מנוחה נכונה \ עמוס עוז - דבר קטן וטוב \ ריימונד קרבר - גירושים מאוחרים \ א. ב. יהושוע - אמרי שאת אוהבת אותי ג'וני מון \ מרג'ורי קלוג 9 סיפורים \ סאלינג'ר - הגמד \ פר לאגרקויסט - הו, אחי בני התמותה \ אלבר כהן - שנה בין הזמנים \ רוברט מקרם - אני ודודי \ רפי רוזן - הסוכן הבריטי \ סומרסט מוהם - רינגו, נתיב הנקמה \גף מקנמרה - אהבה יומיומית \ יוסי סיאס בהר ובגיא \ משה סמילנסקי ילדים השלישיה במנהרת הזמן \ ג'ון צסקה, איורים ליין סמית (נוער) - איפה פפה? \ צ''''רלס סימיק ויבקה אזר - ציפור הנפש \ מיכל סנונית - ספר הנימוסים \ אלונה פרנקל - סיפור על נסיכה פיל סוס כלב חתול קיפוד ציפור דבורה וזחל \ אלונה פרנקל - סיפורו של לה לה לה \ ריבה רובין , פורמט גדול, כריכה קשה, כחדש. - ממלכת השאריות\אגדה \ לימור פנחסוב בן-יוסף הוצאת קיקרו. איורים ענת שטינדלר - פנקסה של סאבין \ ניק בנטוב. חדש. - גן חיות מפלסטלינה \ רוני אורן - של מי אני? \ יורם זלבסט - סינדרלה \ וולט דיסני, הוצאת יבנה. פורמט גדול כריכה קשה. - איך לעצור את זזה \ רונית חכם, 15 ₪ כולל משלוח - זזה לא זזה \ רונית חכם, 15 ₪ כולל משלוח - לזזה יום הולדת \ רונית חכם, 15 ₪ כולל משלוח - פיתה \ רונית חכם, 15 ₪ כולל משלוח - פוקימון סדרת הרפתקאות מס 1, להתראות בטרפרי \ דיאן מאלדרו - ספר על גמדים פטריות ומה עוד? \ אלונה פרנקל - פעם היה ילד שלא רצה לישון לבדו \ מירה מאיר. ציירה: אלונה פרנקל - בוב הבנאי, סקופ מציל את המצב \ דיאן רדמונד - שלשה שפנפנים \ תלמה אליגון רוז מי כמונו הדובים! \ לוין קיפניס, פורמט גדול, כריכה קשה. צמרמורת – 20 ספרים, מצורפת תמונה מפורטת. שוע הפרוע \ הינריך הופמן, נוסח עברי אוריאל אופק,199, פורמט גדול, כחדש. מעלילות ששי הארנב וישהו שובב \ אולף לופגרן, עברית: תלמה אליגון קספר החתול \ ג'ואן מקניל, כתר. מחזות: חלום ליל קיץ \שיקספיר תרגום ט. כרמי הינשוף \ ניסים אלוני שירה ברזל באה נפשו \ יהודה ניב תכונה \ ארנון לוי לילות בלי גג \ אלכסנדר פן נתן אלתרמן שירים 1931-1935 \ נתן אלתרמן רחוב העצב החד סטרי \ אלכסנדר פן ציוניוני הדרך \ שירים שהיו ועודם תש"ח-תשל"ח \ גיל אלדמע, אלעד בן שך, אמנון שילוני ספרות מתחלים סיפור \ עמוס עוז בקריאה קשובה \ רבכה גריכטר הוצאת מסדה המילים \ ז'אן פול סארטר עיון - שונות מבט על שיטת אבי גרינברג \ אבי גרינברג גלגולי נשמות \ הרב פ. ברג לקראת כלה \ אמונה איילון . - ספר המשא ומתן \ המדריך המפורט שייעץ לך איל לשאת ולתת בכל מקום, בכל זמן, בכל נושא ועם כל אחד \ הרב כהן - מעל לחוק, משבר שלטון החוק בישראל \ משה נגבי - the divided self \ R.D - גן החיות האנושי שם המחבר: דסמונד מוריס - אופטימיות נצחית \ לני רביץ - משמעות האהבה \ ולדימיר סולוביוב, ספר חדש. למה צחקה האדמה: בדווים מספרים, עיונים במציאות יהודית ערבית\ מרדכי יונאי - ישו היהודי נצלב כמורד ברומא \ יהודה אדלר - מדריך לדייג החובב \ מרקו דהאן ספרי מתנה: לחיי החברות \ אקסלי הלן עצות טובות לחיים טובים\511 הצעות, המלצות ותזכורות לחיים של אושר, סיפוק והצלחה \ ג'קסון בראון איך לשפר את מצב הרוח? \ מאמורו איטו

דיסקים למכירה

פרטים במסרים
2 Pac - Greatest Hits 3 Doors Down - The Better Life Aerosmith - Big Ones Aerosmith - Get A Grip Air - Moon Safari Alice in Chains - Dirt Annie Lennox - Medusa Bjork - Selmasongs Blur - Blur Blur - Parklife Bon Jovi - Keep the Faith Boyz II Men - CooleyHighHarmony Bruce Springsteen - Lucky Town Bush - The Science of Things Catatonia - International Velvet Creed - Human Clay Creed - Weathered David Bowie – Changes Depeche Mode - The Singles 81-85 (old version) Dido - No Angel (special edition) Dire Straits - Money for Nothing Dubstar - Goodbye Elton John - The Very Best Of Enigma3 Fuel - Something like Human (+ Bonus CD) Green Day - Dookie Hootie & The Blowfish - Musical Chairs Incubus - Make Yourself + Bonus CD INXS - The Greatest Hits John Mayer - Any Given Thursday John Mayer - Room For Squares Jon Bon Jovi - Blaze Of Glory Jonny Lang - Lie To Me Kansas - The Best Of K's Choice - Cocoon Crash K's Choice - Paradise in Me Lauryn Hill - The Miseducation of Lauryn Hill Live - Throwing Copper Massive Attack - Protection Matchbox 20 - Mad Season Matchbox 20 - Yourself or Someone like You Melissa Etheridge - Breakdown Melissa Etheridge - Skin Moby - Play My Chemical Romance - I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love New Radicals - Maybe you've Been Brainwashed Too Paula Cole - This Fire Peter Frampton - Greatest Hits Pretenders - The Isle of View Pretenders - The Singles Prince and the Revolution - Parade Paisle Park (Under The Cherry Moon OST) Remy Zero - The Golden Hum Roxette - Tourism Santana - Supernatural Sarah Mclachlan - Solace Scarlet - Naked Semisonic - Great Divide Sixpence None the Richer Skid Row - Subhuman Race Soul Asylum - Black Gold: The Best Of Soul Asylum - Candy from a Stranger (+Bonus CD) Soul Asylum - Let Your Dim Light Shine Staind - Break the Cycle Stone Temple Pilots - Stone Temple Pilots Suede - Suede Supergrass - Supergrass Texas - The Hush Texas - White on Blonde The Lemonheads - Come On Feel The Rapsody - Overture The Smashing Pumpkins - Zero The Thrills - Let's Bottle Bohemia Third Eye Blind - Third Eye Blind Toad the Wet Sprocket - In Light Syrup Tracy Chapman - New Beginning Travis - Good Feeling U2 - Under a Blood Red Sky Vertical Horizon - Everything You Want​
דנה ברגר - פשוט להיות הבליינים - שירים של מלחמות היהודים - LIVE מיכה שטרית - מסמרים ונוצות רוני פיטרסון וחברים שי להב - אדוני הממון שלמה ארצי – ירח אין כמוה - אסף שירי אהבה אוספים Age Of Panic Family Values Tour 2001 The 60's 70's Soft Rock collection מסע מוודסטוק פסקולים Forrest Gump My Best Friend's Wedding Pump Up the Volume Stand By Me Stealing Beauty The Basketball Diaries Trainspotting True Romance סינגלים Vertical Horizon - Everything You Want Bob Seger - Night Moves Dave Matthews Band - I Did It Deus - Sister Dew Gorillaz - Clint Eastwood Stereophonics - Mr. Writer

טאבית

New member
ספר מיתולוגיה

שלום לכם, אני מעוניינת לרכוש לבעלי ספר על מיתולוגיה(אני חושבת שגם יוונית וגם רומית) זהו ספר שהיה לו בילדותו והוא אבד לו.. הוא זוכר שזאת הייתה מחברת עם שם עברי אם אני לא טועה....וזה ספר שנחשב לסוג של אנציקלופדיה בכל מה שקשור למיתולוגיה הזו... האם מישהו מכיר? מישהו יודע? תודה מראש

Agent Cooper

New member
אממ

בכמה אתה מוכן למכור משהו שתזרוק לפח עוד יומיים? אני אוהב לקרוא בלייזר ואשמח לקבל את הגיליונות [אולי אפילו לתת איזה סכום סימילי] אבל למה להציע משהו למכירה ולהודיע שתזרוק אותו בעוד יומיים? קצת זלזול לדעתי

שלום108

New member
ניקוי מדפים עדכון הרשימה: חלק נמכרו או נוספו

ניקוי מדפים, כל הספרים ב -20 ₪ כולל משלוח: כל הספרים נקיים ובמצב טוב עד חדש. פניות במסרים בבקשה. רומנים, סיפורים קצרים וביוגרפיה: - - מנוחה נכונה \ עמוס עוז - גירושים מאוחרים \ א. ב. יהושוע - אמרי שאת אוהבת אותי ג'וני מון \ מרג'ורי קלוג 9 סיפורים \ סאלינג'ר - הגמד \ פר לאגרקויסט - הו, אחי בני התמותה \ אלבר כהן - שנה בין הזמנים \ רוברט מקרם - אני ודודי \ רפי רוזן - הסוכן הבריטי \ סומרסט מוהם - רינגו, נתיב הנקמה \גף מקנמרה - אהבה יומיומית \ יוסי סיאס בהר ובגיא \ משה סמילנסקי שלש נובלות, רעידת אדמה בצ'ילי \ הנריך פון קלייסט יהודה איש קריות או חטאיו של גריימוס הקדוש סתיו של פטריאך \ גבריאל גרסיה מארקס הקוביוסטוס \ פ.מ. דוסטויבסקי , עם עובד. בבית המרפא \ דוד אחרי 20 שנה \ או. הנרי ילדים השלישיה במנהרת הזמן \ ג'ון צסקה, איורים ליין סמית (נוער) חדש. - איפה פפה? \ צ''''רלס סימיק ויבקה אזר -ציפור הנפש \ מיכל סנונית -ספר הנימוסים \ אלונה פרנקל -סיפור על נסיכה פיל סוס כלב חתול קיפוד ציפור דבורה וזחל \ אלונה פרנקל - סיפורו של לה לה לה \ ריבה רובין , פורמט גדול, כריכה קשה, כחדש. - ממלכת השאריות\אגדה \ לימור פנחסוב בן-יוסף הוצאת קיקרו. איורים ענת שטינדלר - פנקסה של סאבין \ ניק בנטוב. חדש. - גן חיות מפלסטלינה \ רוני אורן - של מי אני? \ יורם זלבסט -סינדרלה \ וולט דיסני, הוצאת יבנה. פורמט גדול כריכה קשה. -איך לעצור את זזה \ רונית חכם, כחדש. -זזה לא זזה \ רונית חכם, כחדש. -לזזה יום הולדת \ רונית חכם. כחדש. -פיתה \ רונית חכם, כחדש. -פוקימון סדרת הרפתקאות מס 1, להתראות בטרפרי \ דיאן מאלדרו -ספר על גמדים פטריות ומה עוד? \ אלונה פרנקל -פעם היה ילד שלא רצה לישון לבדו \ מירה מאיר. ציירה: אלונה פרנקל -בוב הבנאי, סקופ מציל את המצב \ דיאן רדמונד -שלשה שפנפנים \ תלמה אליגון רוז מי כמונו הדובים! \ לוין קיפניס, פורמט גדול, כריכה קשה. והילד הזה הוא אני \ יהודה אטלס צמרמורת – 20 ספרים, מצורפת תמונה מפורטת. - שוע הפרוע \ הינריך הופמן, נוסח עברי אוריאל אופק,199, פורמט גדול, כחדש. - מעלילות ששי הארנב ומישהו שובב \ אולף לופגרן, עברית: תלמה אליגון - קספר החתול \ ג'ואן מקניל, כתר. - מכתבי ילדים לאלהים 1 - מכתבי ילדים לאלהים 2 מחזות: - חלום ליל קיץ \שיקספיר תרגום ט. כרמי - הינשוף \ ניסים אלוני - כפר \ סובול שירה - תכונה \ ארנון לוי - לילות בלי גג \ אלכסנדר פן - נתן אלתרמן שירים 1931-1935 \ נתן אלתרמן - ציוניוני הדרך \ שירים שהיו ועודם תש"ח-תשל"ח \ גיל אלדמע, אלעד בן שך, אמנון שילוני ספרות - מתחלים סיפור \ עמוס עוז - בקריאה קשובה \ רבכה גריכטר הוצאת מסדה - המילים \ ז'אן פול סארטר עיון - שונות - מבט על שיטת אבי גרינברג \ אבי גרינברג - גלגולי נשמות \ הרב פ. ברג - לקראת כלה \ אמונה איילון . - ספר המשא ומתן \ המדריך המפורט שייעץ לך איל לשאת ולתת בכל מקום, בכל זמן, בכל נושא ועם כל אחד \ הרב כהן - מעל לחוק, משבר שלטון החוק בישראל \ משה נגבי - the divided self \ R.D - גן החיות האנושי שם המחבר: דסמונד מוריס - אופטימיות נצחית \ לני רביץ - משמעות האהבה \ ולדימיר סולוביוב. חדש. למה צחקה האדמה: בדווים מספרים, עיונים במציאות יהודית ערבית\ מרדכי יונאי - ישו היהודי נצלב כמורד ברומא \ יהודה אדלר - מדריך לדייג החובב \ מרקו דהאן - הדרך השלישית \ רג'א שחדה, הוצאת אדם. - נשים במילכוד, על מצב האישה בישראל \ דפנה יזרעאלי אריאלה פרידמן רות שריפט , הקיבוץ המאוחד סדרת קו אדום. - דו שיח ישראלי ערבי \ מחמוד חוסיין שאול פרידלנדר , הוצאת דביר. - יש גבול, סיפור הגדה המערבית \ רפיק חלבי , הוצאת כתר. - עדות \ \ עדויות על פגיעות בזכויות האדם בגדה המערבית, מפרש מס' 3 1986 ספרי מתנה: לחיי החברות \ אקסלי הלן עצות טובות לחיים טובים\511 הצעות, המלצות ותזכורות לחיים של אושר, סיפוק והצלחה \ ג'קסון בראון איך לשפר את מצב הרוח? \ מאמורו איטו

שלום108

New member
ניקוי מדפים עדכון נוסף: חלק נמכרו או נוספו

ניקוי מדפים, כל הספרים ב -20 ₪ כולל משלוח: כל הספרים נקיים ובמצב טוב עד חדש. פניות במסרים בבקשה. רומנים, סיפורים קצרים וביוגרפיה: - - מנוחה נכונה \ עמוס עוז - גירושים מאוחרים \ א. ב. יהושוע 9 סיפורים \ סאלינג'ר - הגמד \ פר לאגרקויסט כריכה קשה. - הו, אחי בני התמותה \ אלבר כהן - שנה בין הזמנים \ רוברט מקרם - אני ודודי \ רפי רוזן - אהבה יומיומית \ יוסי סיאס בהר ובגיא \ משה סמילנסקי שלש נובלות, רעידת אדמה בצ'ילי \ הנריך פון קלייסט יהודה איש קריות או חטאיו של גריימוס הקדוש סתיו של פטריאך \ גבריאל גרסיה מארקס הקוביוסטוס \ פ.מ. דוסטויבסקי , עם עובד. בבית המרפא \ דוד אחרי 20 שנה \ או. הנרי מתח וריגול שהיד \ דני בר \ הוצאת ירדן, 2003, כחדש. - הסוכן הבריטי \ סומרסט מוהם - רינגו, נתיב הנקמה \ גף מקנמרה - דרך המוות \ רוס מקדונלד, בוסתן, 1975. - העורב \ ג'ורג' מארטון וטיבור מיראיי (ריגול) - המכתב מהקרמלין \ נואך באהן - שעתיים לפני החשיכה \ אנטוני טרו - אהבת הנשר השחור \ אן המפסון \ רמדור, מילס אנד בון 1977 ילדים השלישיה במנהרת הזמן \ ג'ון צסקה, איורים ליין סמית (נוער) חדש. - איפה פפה? \ צ''''רלס סימיק ויבקה אזר - ספר הנימוסים \ אלונה פרנקל - ממלכת השאריות\אגדה \ לימור פנחסוב בן-יוסף הוצאת קיקרו. איורים ענת שטינדלר - פנקסה של סאבין \ ניק בנטוב. חדש. - גן חיות מפלסטלינה \ רוני אורן - של מי אני? \ יורם זלבסט - סינדרלה \ וולט דיסני, הוצאת יבנה. פורמט גדול כריכה קשה. - איך לעצור את זזה \ רונית חכם, כחדש. - זזה לא זזה \ רונית חכם, כחדש. - לזזה יום הולדת \ רונית חכם. כחדש. - פיתה \ רונית חכם, כחדש. - פוקימון סדרת הרפתקאות מס 1, להתראות בטרפרי \ דיאן מאלדרו - ספר על גמדים פטריות ומה עוד? \ אלונה פרנקל - פעם היה ילד שלא רצה לישון לבדו \ מירה מאיר. ציירה: אלונה פרנקל - בוב הבנאי, סקופ מציל את המצב \ דיאן רדמונד מי כמונו הדובים! \ לוין קיפניס, פורמט גדול, כריכה קשה. צמרמורת – 20 ספרים, מצורפת תמונה מפורטת. שוע הפרוע \ הינריך הופמן, נוסח עברי אוריאל אופק,199, פורמט גדול, כחדש. מעלילות ששי הארנב ומישהו שובב \ אולף לופגרן, עברית: תלמה אליגון קספר החתול \ ג'ואן מקניל, כתר. מכתבי ילדים לאלהים 1 מכתבי ילדים לאלהים 2 מחזות: חלום ליל קיץ \שיקספיר תרגום ט. כרמי הינשוף \ ניסים אלוני כפר \ סובול שירה תכונה \ ארנון לוי ציוניוני הדרך \ שירים שהיו ועודם תש"ח-תשל"ח \ גיל אלדמע, אלעד בן שך, אמנון שילוני ספרות מתחלים סיפור \ עמוס עוז בקריאה קשובה \ רבכה גריכטר הוצאת מסדה המילים \ ז'אן פול סארטר עיון - שונות מבט על שיטת אבי גרינברג \ אבי גרינברג גלגולי נשמות \ הרב פ. ברג לקראת כלה \ אמונה איילון . - ספר המשא ומתן \ המדריך המפורט שייעץ לך איל לשאת ולתת בכל מקום, בכל זמן, בכל נושא ועם כל אחד \ הרב כהן - מעל לחוק, משבר שלטון החוק בישראל \ משה נגבי - the divided self \ R.D - גן החיות האנושי שם המחבר: דסמונד מוריס - אופטימיות נצחית \ לני רביץ - משמעות האהבה \ ולדימיר סולוביוב. חדש. למה צחקה האדמה: בדווים מספרים, עיונים במציאות יהודית ערבית\ מרדכי יונאי - ישו היהודי נצלב כמורד ברומא \ יהודה אדלר - מדריך לדייג החובב \ מרקו דהאן - הדרך השלישית \ רג'א שחדה, הוצאת אדם. - נשים במילכוד, על מצב האישה בישראל \ דפנה יזרעאלי אריאלה פרידמן רות שריפט , הקיבוץ המאוחד סדרת קו אדום. - דו שיח ישראלי ערבי \ מחמוד חוסיין שאול פרידלנדר , הוצאת דביר. - יש גבול, סיפור הגדה המערבית \ רפיק חלבי , הוצאת כתר. - עדות \ \ עדויות על פגיעות בזכויות האדם בגדה המערבית, מפרש מס' 3 1986 ספרי מתנה: לחיי החברות \ אקסלי הלן עצות טובות לחיים טובים\511 הצעות, המלצות ותזכורות לחיים של אושר, סיפוק והצלחה \ ג'קסון בראון איך לשפר את מצב הרוח? \ מאמורו איטו

לא זלזול,

אני עוזב את באר שבע והגליונות כאן, אם אין אף אחד שיקנה, אני זורק, כי אני לא רוצה להיסחב עם זה.

Boone

New member
../images/Emo22.gif חיפוש, מסירה ומכירה, ממש כאן.

עכשיו, נגיד שיש לכם כמה ספרים, סרטים, דיסקים, משחקים ועוד דברים שאתם לא ממש רוצים בבית, ואתם רוצים לקבל כמה שקלים עבורם, מה עושים? מגיבים ל...
ומפרטים את תוכן המכירה, עכשיו ממתינים בסבלנות עד שמישהו יבקש ממכם את הפריט. לא ביקשו וההודעה עברה לדף הבא? פרסמו שוב, מי יודע אולי הפעם יקרה משהו טוב. רק אנא, נסו לשרשר כל הודעה למקום הנכון כדיי ששום הודעה לא תלך לאיבוד. לידיעתכם: כל עוד קיים שרשור חיפוש/מכירות בדף הראשי, לא יפתח אחד חדש. הודעות פרסום שיפורסמו מחוץ לשרשור ימחקו. תודה ובהצלחה.

Boone

New member
../images/Emo63.gif ספרים לכאן

קחו למשל: ספר משומש, אנציקלופדיה עברית, חוברת, עיתון, מגזין, כתב עת. אם אין לכם מה לקרוא אתם מוזמנים לחפש כאן מה שרק תרצו. וגם לקנות, למכור, למסור, להחליף, לשאול, להשאיל, לחלק, לחבר, לחסר לכל המטרות הטובות האלה נועד שרשור זה. את בקשותכם ואת מרכולותיכם אתם מוזמנים לפרסם כאן בתגובה להודעה הזו (הודעות שכבר קיימות בעמוד הנוכחי ויעלו שוב - תיאלצנה להמחק)

Boone

New member
7 ספרים ב 100 ש"ח

עקב מעבר דירה, אני מוצא למכירה מאות ספרי המחשבים, צמחים, בעלי חיים, מין, זוגיות, משפחה וגם ספרי הפסיכולוגיה כל הספרים ימכרו לפי, 7 ספרים ב 100 ש"ח בגלל גודל הרשימה, אני אשלח במסר או מייל את הרשימה. כל הקודם זוכה

Boone

New member
5 ספרים ב 100 ש"ח

בנוסף גם הרשימה הזו לפי 5 ספרים ב 100 ש"ח ניתן לפנות אליי במסר ולקבל פרטים נוספים. ספרות מקור: הדים ורוחות / א. דורית משפט פקטיבי / א. רוזין מלאכים שחורים / אבי ולנטין שקרים שסיפרתי לעצמי / אבי ולנטין כובע הצילינדר הישן / אביגדור דגן כולם היו דודי / אביגדור דגן מר אספרסו ואיש הסנדלים / אביעד שַיֶיביצ טל פְלָם ספר המפורש / אברהם הפנר נשים שקופות / אדיבה גפן היום שבו מתה האהבה / אדיבה גפן אילת רדין המושבה שלי / אהוד בן עזר יוגים, מלכים ונשים שמימיות / אופירה גמליאל ארבע חצרות מהבית / אור-לי רובינשטיין עד החתונה זה יעבור / אורית אילן אי הבנות קטנות / אורית הראל נשיקה צרפתית / אורית הראל שם זמני / אורית הראל התרוממות / אורלי קראוס-וינר פרס ראשון / אילן אסיה חוות מרפא / איריס לעאל אהוב יקר / איריס מיטלמן טרמפ לחיים / איתן אטינגר הנקמה של מאריצ'יקה / אלון אלטרס הפֶסטוֹ של השכן ירוק יותר / אמנון דנקנר הקייץ של רינה אוסטר / אמנון דנקנר רקדנית שחורה בלהקת יחיד / אסתי ג. חיים ילדה אהובה / אסתר אליצור גיגית מלאה מים / ארז ארליכמן ללא כיסוי / אריאל שץ טליה מירון-שץ עפר וחולות / אריה טבקאי איש עם דלת / אשר רייך רוב הלילות / בני מר מוות בחוג לספרות / בתיה גור עד כאן / גידי נבו קיטש / גיל חובב נישואים חורגים / גלילה רון-פדר-עמית זמן-אלול / דב אלבוים חלום ליל תמוז / דוד שחר נינגל / דוד שחר העשב והחול / דוד שיץ עד עולם אחכה / דוד שיץ אחד מרעננה / דורון נשר נוגה, קומי דורית זילברמן סמטת השקדיות בעומריג'אן / דורית רביניאן משחק ההישרדות / דידי גריצהנדלר מישאל / דן-בניה סרי אנה ואני / דן שביט הפותחת בקלפים / דני וינשטיין עצירת פתע / דני כספי סיפורי עץ הדעת / הלנה יגב-מור ימי הפקר / ורדה רזיאל מישהו נפל / חגי ליניק מכתב לעריץ / חיים אסא פשע הכתיבה / חיים לפיד לקרוא לעטלפים / חנה בת שחר באמצע הרומן / חנוך ברטוב גבר גרוש / טוביה מנדלסון רעידת אדמה / יגאל חסון לב העיתון / יגאל לב בשלוש דרכים... / יהושוע בר-יוסף הדג והיונה / יהושוע בר-יוסף סיפורו של אדם רעב / יהושוע בר-יוסף אחרי החגים / יהושע קנז ציפור ישֵׁנה / יוכבד רייזמן זינוק הקונדור / יומי עיני אל תקרא לי איוב / יוסל בירשטיין פנים בענן / יוסל בירשטיין יש לי חבר / יורם אפק פרופסור ליאונארדו / יעקב חורגין לקט סיפורים / יעקב שטיינברג עמליה כהנא-כרמון אהרון אפלפלד העלם / יצחק אורפז אחרי הגשם / יצחק בן-נר חדר מלחמה / יצחק בר-יוסף לא ביום ולא בלילה / יצחק בר-יוסף הדבר האחרון שאבא שלי הבין / ישי אורן ליל זכרון / ישראל המאירי אשתורת / לאה אֵיני ילדי הירקון / מנחם תלמי את אמא של אילן? / מניה הלוי הינומת הכלה / משה שמיר על גדות הביב / נתן זהבי מכתב בדרך / נתן שחם ספר חתום / נתן שחם צִלו של רוזנדורף / נתן שחם אין בעולם אהבה כמו / סמדר שיר חצוצרה בואדי / סמי מיכאל אושר / עוזי וייל אל תגידי לילה / עמוס עוז מנזר השתקנים / עמוס עוז פה ושם בארץ-ישראל בסתיו 1982 / עמוס עוז את והב בסופה / עמוס קינן הדרך לעין חרוד / עמוס קינן היתר לשגעון / עפר גרוזברד אין פטור מזכרונות / צבי הרמן לחיות בתוך חלום / צילה דגון כל שבילי המשי / רוני שריג סיפורים רעים לפני השינה / רונית גלעד פרפרי כאוס / רונן אלטמן תנינים לא בוכים / רונן רז מחוק / רות פלד-נאי לב / רם אורן פיתוי / רם אורן חוט הרימה / רן אדליסט כּחרס הנשבר / שולמית לפיד בקשה מאשה אהובה / שמואל ואקנין איך מכניסים שש ג'ירפות למטוס? / תומר פורת ספרות מתורגמת: קן אצילים / א.ס. טורגניב סולל / אלבר כהן לעת דמדומים / אליס אליט דארק אגף הסרטן / אלכסנדר סולז'ניצין הנסיך של שדרות וסט אנד / אלן איסלר שורשים / אלקס היילי סיפורי ויומינג / אני פּרוּ הרים מאפילים / אַנְיילָה יַשִינְסְקָה הרווקים / אנרי דה מונתרלאן כשהנשיא רוצה / אריק טארלוף הסופה של אייזק / אריק לרסון עבר בדוי / ארנולד לזר גן-עדן בוער / בלווה פליין העוזר / ברנרד מלמוד תכשיטיה של טסה קנט / ג'ודית קרנץ משיכה גורלית / ג'וזפין הארט מסע סנטימנטלי / ג'ולייט מיד הבעל המסוכן / ג'יין שפירו הדרך הביתה / ג'ים הריסון רוחות של תשוקה / ג'ים הריסון ציפור האש / ג'ניס גרהם השחקנים / גריהם גרין קונסול של כבוד / גריהם גרין השועל / ד. ה. לורנס אררט / ד. מ. תומס בלזק והתופת הסינית הקטנה / דאי סיג'י מזוית עינו / דין קונץ הרפתקאות ג'וזף אנדרוז / הנרי פילדינג הממזר של אדי / ויליאם קובלסקי פרידה משום מקום / ולאדימיר מקסימוב קאראנטין / ולאדימיר מקסימוב אני הולך מפה / ז'אן אֶשׁנוֹז לויתן / ז'וליין גרין ארמון הקרח / טאיי וסוס צעדים / יזי' קושינסקי אי הקיץ / כריסטין האנה שיברון לב / לינדה הווארד מסר כפול / לינדה לילי מילר הנסיכה דה קליו / מדאם דה לה פיט עט אוהבים - מכתבים לאשה אלמונית / מיגל דליבס פני המזל שלי / מיי-לי צ'אי ג'ניס ג'נטל ודרכה אל המין / מייביס צ'יק קליניקה לבובות / מלגוז'טה הולנדר אם הפנינה / מלינדה היינס המדריך לנערות לציד ולדיג / מליסה בנק אוּראנוּס / מרסל אמה אורח כבוד / נדין גורדימר בתו של בורגר / נדין גורדימר ליידי מקבת ממחוז מצנסק / ניקולאי לסקוב זאבל / ננסי קריקוריאן חוזה העתידות / סוזן פרי מלכודת אדומה / סטיב פצ'יניק כמה טוב להיות פרח קיר / סטיבן צ'בוסקי מותק הקטנה / פטריק מודיאנו מלאך כחול / פרנסין פרוז ציפור כלא / קורט וונגוט 4 בלונדיניות / קנדס בושנל סקס והעיר הגדולה / קנדס בושנל דודי אוסוולד / רואלד דאל ואלס איטי בסידר-בנד / רוברט ג'יימס וולר עוזר לכל עת / רוברט ואלזר חזית הירי / ריצ'רד סטארק מלכת הלילה / פורחת שאני מוטו

thinlizzy

New member
../images/Emo141.gifספרים למכירה!

אהבתי כל כך- יהודית רותם- 30 ש"ח אוטובוס 9 לגן עדן- ליאו בוסקאליה- 40 ש"ח אוצר הבדיחה הפוליטית- אורי סלע ושרגא הר-גיל- 35 ש"ח אורות בערפל- אורי שגיא – 30 ש"ח אחרון המאהבים החכמים- אמנון ז'קונט- 25 ש"ח איאקוקה- לי איאקוקה- 20 ש"ח איך הם עושים זאת?- קרוליין סוטון- 30 ש"ח איך לנקות הכל- מדריך שימושי לניקוי- אלמה מור- 45 ש"ח אי ציות ודמוקרטיה- יהושע ויינשטיין (עורך) 35 ש"ח אישה בחולות- אבה קובו- 40 ש"ח אל דאגה- דייל קארנגי- 25 ש"ח ארבעה בתים וגעגוע- אשכול נבו- 30 ש"ח ארבעה גברים ואישה- שולמית גלבוע- 30 ש"ח אתה עומד למות- לי צ'יילד- 35 ש"ח ברשת האמונה- י"ל תלו- 25 ש"ח גולד שווה זהב- ג'וזף הלר- 25 ש"ח גירושים מאוחרים- אברהם ב. יהושע 30 ש"ח גם בחורף פורחת אהבה- ליית מייקלס- 15 ש"ח גרעינים לבנים – יוכי ברנדס 25 ש"ח האור השחור- איל מגד- 30 ש"ח הבטחות- קטרין גסקין- 30 ש"ח הגר- יוכי ברנדס- 30 ש"ח הזימון- ג´ון גרישם – 30 ש"ח המחדל- ישעיהו בן פורת, יהונתן גפן,אורי דן, איתן הבר, חזי כרמל, אלי לנדאו, אלי תבור- 30 ש"ח המקום שבו נמצא הלב- בילי לטס- 35 ש"ח הנעלמים- הרלן קובן- 35 ש"ח הסנדלרית- עירית לינור- 30 ש"ח הספינקס- אחמדינג'אד והמפתח לפצצה האיראנית- יוסי מילמן ומאיר ג'בדנפר- 45 ש"ח העשירים ובעלי העצמה- ורה קאווי - 45 ש"ח הפירמה- ג'ון גרישם- 20 ₪ הפיתוי של איילין יוז- בראיין מור- 30 ש"ח הקרב האחרון של יוני- עידו נתניהו- 35 ש"ח הקרב על המצודה- ישראל לרמן- 30 ש"ח הקרב על השלום- עזר ויצמן- 40 ש"ח הר הבית בידינו- מוטה גור- 45 ש"ח השב"כ בעקבות קפוצ'י- רוני שקד ושלמה הררי- 40 ש"ח השואה בתיעוד- יד ושם- 40 ש"ח השותף- ג'ון גרישם 25 ש"ח השיבה מהודו- אברהם ב. יהושע- 20 ₪ התעשייה העברית שורשים- יוסי ביילין- 30 ש"ח זה יגמר בבכי- אהד אשרי 25 ₪ חמסין וציפורים משוגעות- גבריאלה אביגור-רותם- 30 ₪ חקירה בשני- ארתור קונן-דויל- 20 ש"ח טעם של פעם- מרדכי נאור- 35 ש"ח כדור של"ג סודות מלחמת לבנון- 30 ש"ח כימים אחדים- מאיר שלו 30 ₪ לדעת אישה- עמוס עוז- 25 ש"ח לוויתן- פול אוסטר- 25 ש"ח לכבות את האהבה- יוכי ברנדס – 25 ש"ח לנצח נבנו- ג'יימס קולינס וג'רי פוראס- 45 ש"ח לרשת את המאפיה- זאב חפץ- 30 ש"ח מוות בגשם- רות אלמוג- 20 ש"ח מלחמת שולל- זאב שיף ואהוד יערי- 25 ש"ח משבר באהאמה- דזמונד באגלי- 20 ש"ח נ.ב אני אוהב אותך- ססיליה אהרן 30 ש"ח נער קריאה- ברנהארד שלינק- 25 ש"ח סופת קרח- ריק מודי- 30 ש"ח עב"מים- ריצ'ארד הול - 40 ש"ח עז 77- אביגדור קהלני- 30 ש"ח על כלבים ואנשים- דסמונד מוריס- 30 ש"ח עשו- מאיר שלו- 30 ש"ח פרקליט רחוב- ג'ון גרישם- 25 ₪ רביעית רוזנדורף- נתן שחם- 25 ש"ח רומן אמיתי- סמדר שיר- 25 ש"ח רצח ארלוזורוב- שבתי טבת- 30 ש"ח רשת זורגה- פ. דיקטין וג. סטורי- 40 ש"ח שבבים של תקווה- עמוס לבב- 35 ש"ח שווים ושווים יותר- סמי מיכאל- 25 ש"ח שיווק הלכה למעשה- דב יזרעאלי- 30 ש"ח שער העקרב- ריצ'רד קלארק- 40 ש"ח תמוז בלהבות- שלמה נקדימון- 40 ש"ח תעלומת עמק בסקומב- סר ארתור קונן-דויל- 30 ש"ח תרנגול כפרות- אלי אמיר 25 ₪ רוב הספרים במצב טוב מאוד עד מצוין! פרטים נוספים במסרים או במייל [email protected] ליזה

thinlizzy

New member
../images/Emo142.gifספרים באנגלית למכירה!

A Tan and Sandy Silence- John D. Macdonald- 20 shekels A Tangled Web- Judith Michael- 20 shekels A time to kill- John Grisham- 20 shekels A Superior Death- Anna Pigeon- 20 shekels The Client- John Grisham- 20 shekels Star Wars: Jedi Search- Kevin J Anderson- 20 shekels Dreams Die First- Harold Robbins- 20 shekels Sins- Judith Gould- 20 shekels Perfect Strangers- LouAnn Gaeddert- 20 shekels The Constant Star- Patricia Strother- 20 shekels Black Heart- Eric Van Lustbader- 25 shekels Driving Force- Dick Francis- 25 shekels Home Song-LaVyrle Spencer- 25 shekels Hornet's Nest- Patricia Cornwell- 25 shekels Lightening- Danielle Steel- 25 shekels Miracle- Danielle Steel- 25 shekels Past Secrets- Cathy Kelly- 25 shekels Second Genesis- Jeffrey Anderson, M.D- 25 shekels Alcatraz from Inside- Jim Quillen- 30 shekels The Runaway jury - John Grisham- 30 shekels Fade- Kyle Mills- 30 shekels The Broker- John Grisham- 30 shekels Absolute Friends- John Le Carre- 35 shekels The Best Laid Plants (Hardcover)- Sidney Sheldon- 35 shekels Pleasant Vices- Judy Astley- 35 shekels The March of Folly- from Troy to Vietman- Barbara w. tuchman- 35 shekels Spencerville (Hardcover)- Nelson DeMille- 35 shekels Pleasant Vices -Judy Astley-35 shekels Another Country: Navigating the Emotional Terrain of Our Elders - Mary Pipher- 40 shekels Shantaram- Gregory David Roberts- 40 shekels The Portable Oscar Wilde- Oscar Wilde, Stanley Weintraub, and Richard Aldington- 40 shekels The Last Don (Hardcover)- Mario Puzo- 45 shekels The Philosophy of Nietzsche- Geoffrey Clive- 45 shekels The Republic- Plato and H. D. P. Lee trans- 55 shekels. Insight on the Middle east War-by Insight Team of 'The Sunday Times- 60 shekels Muhammad: His Life Based on the Earliest Sources- Martin Lings- 60 shekels Israel's Best Defence: The First Full Story of the Israeli Air Force- Eliezer Cohen- 60 shekels The Tanks of Tammuz (Hardcover)- Shabtai Teveth- 60 shekels המעונינים מוזמנים לפנות במייל [email protected] ליזה

למעלה