חיפוש, מסירה ומכירה, ממש כאן.

למכירה שעון יד של הספייס גירלז

לא נעשה בו שימוש, המוצר באריזתו המקורית שמעולם לא נפתחה. מרצ'נדייז רשמי של הלהקה. המוצר מאוכסן אצלי מספר שנים ולכן ייתכן שיהיה צורך להחליף סוללה לאחר פתיחת האריזה. פרטים במסר.

מחפשת דיי בנרות..

היי. אני מחפשת בובות מפרווה של "רחוב סומסום", בעיקר של עוגי פלצת. נאמר לי לפני כמה זמן שהיה דוכן בשוק הפשפשים כחלק מהיריד שהם עשו לקיץ-אבל זה הסתיים ב-28/8 ולא יצא לי לצערי לגשת. אם למישהו יש מושג איפה ניתן להשיג/אם למישהו יש-השמחה תהיה גדולה. המון תודה!

Tula1

New member
את יכולה לקנות ב"אמזון" , אני באותו סיפור

רק שאני מחפשת את "כרובי"...

X Offender

New member
שלחתי לך מסר

יש לי את הבובה שאת מחפשת צרי קשר אם את מעוניינת

שלום, מעוניינת בספרים...

ספר הכר / סיי שונאגון וספרים של יסונארי קוובטה הרקדנית מאיזו ארץ השלגים אלף אגורים קולות ההר אם למשהו יש ומעוניין למסור/למכור אשמח לדעת תודה רבה

hilagilady

New member
מחפשת ספר של בני גורן חלק א' 3 יחידות

מתמטיקה- ורוד אפור. אם מישהו רוצה למסור ספר כזה באיזור המרכז, אנא צרו קשר. תודה רבה

אביאחי

New member
פנטסיה 2000 למכירה!

מוכר את האוסף שברשותי - גליונות 1-16, 18-27, 29-33, 37. כולם במצב מצוין. נא צרו קשר בטלפון 052-6146151, אבי

saarm1

New member
ספרי בישול

הי רוני (או ארומה) כמו שאתם יודעים, אני מקבל המון ספרים בתקופה האחרונה, ואני משתדל למסור אותם הלאה (ספרים באנגלית הועברו לקו לעובד - והם יימסרו לעובדים זרים לקריאה) יש לי מספר ספרי בישול, ואשמח להעביר לך אותם. אני בהודו השבוע, וחוזר בשבוע הבא, צור עמי קשר בפרטי. סער

בוקר טוב סער

האמת היא שאני כבר לא זוכר מי בדיוק מהפורום שלנו "תפוז למען הקהילה" ביקשה הספרים. אשמח אם תפרסם אצלנו הודעה בענין ונראה מי תקפוץ?! תודה רוני

למעלה