אתר חדש להורדת שירים מבית היוצר של Plan

razaR2

New member
../images/Emo220.gifאתר חדש להורדת שירים מבית היוצר של Plan

הקמנו אתר חדש להורדת שירים - היפ הופ, רוק, אלקטורני, מזרחית, מה שאתם רוצים, נמצא שם (ואם לא, זה בגלל שהאתר חדש
) כולכם מוזמנים להנות ולפרסם לחברים
WwW.Mp3-iL.Com

EizoTop

New member
כל הכבוד, בהתחלה חשבתי שזה בתשלום :)

אבל זה בחינם כל הכבוד :)!

AmiTrigger

New member
את הקהילה הפכתם למקורית כי 'זה עובר על החוק'

אבל במקרה הזה החוק כבר לא ממש חשוב?

Apoca Lypse

New member
-_- הם רצו להתקדם... ומה לעשות כדי לקבל חסות

רצינית אתה חייב להיות במקורי..... עזוב אותך עכשיו הויכוח מה ההגיון מאחורי להיות חוקי או לא חוקי.............. השיקולים פה ממה שהבנתי היו אך ורק כדי לקדם את הקהילה ולא כמטרה לפגוע באף אחד אם נפגעת מה שלא נראה לי סביר

KillerA

New member
לא בגלל שזה לא חוקי

בגלל שבמקורי מתייחסים אליך ברצינות,מקבלים חסויות,פרסים,פרסום, פרוצניקים מקבלים רק זלזול מכל מקום ולא יכולנו להמשיך ככה

AmiTrigger

New member
אחת הטענות שהביאו פה כשהקהילה הפכה למקורית

היה שזה עובר על החוק, ולכן זה סיכון להמשיך לנהל את הקהילה כשהיא בפרוץ.

razaR2

New member
יש הבדל של שמים וארץ בין

הרצת קהילת משחק פרוץ להרצת אתר עם הורדות שירים, זה קודם כל. דבר שני, זאת הייתה רק אחת הסיבות ולא הסיבה העיקרית, הסיבה העיקרית היא שקהילות של פרוץ לא מתקדמות בארץ וקהילות של מקורי כן..

AmiTrigger

New member
צודק, באמת יש הבדל של שמים וארץ

אתה כנראה לא ממש מתמצא באינטרנט, אם אתה אומר שטות כמו זו שאמרת. הסיכון בקהילה בפרוץ יותר גדול מהסיכון של אתר להורדות שירים? מה לעזאזל? יש לך שמץ של מושג כמה אתרי הורדות מוזיקה נסגרים כל חודש? אני אתן לך דוגמה לאתר ישראלי שנסגר לפני פחות מחודש: http://milkandmusic.blogspot.com/ הסכנה באתרי הורדות הרבה הרבה הרבה יותר גדולה מאשר בקהילה בפרוץ, אבל שיהיה

EizoTop

New member
רק שתדע

בארה"ב אתרי הורדות כאלו מקבלים עונשי מאסר וקנסות בגובה של 500,000$ על הפרות זכויות יוצרים...

AmiTrigger

New member
אני יודע, זה גם מה שיקרה לפנדורה בקרוב

ברגע שיצליחו לעלות על הפרטים של המייסד. בדיוק בגלל זה זה נראה לי אבסורד שרז אומר שיש סיכון גדול בקהילה בפרוץ ופותח אתר הורדות מוזיקה =/

KillerA

New member
טוב הבנו

הסיבה העיקרית שעם הפרוץ לא מתקדמים לשום מקום

idanliraz

New member
דתם שאלה,מה קשור עכשיו האתר לקהילה

זה אתר שרז פירסם,איך זה בדיוק קשור לקהילה,זה לא שאנשים פה מעלים שירים והם מנהלי האתר הזה,הוא קשור(או לא) לרז באופן אישי,אבל בטח לא לשאר הוא סה"כ נותן לך לינק להוריד שירים אז מה אתה מקשר פתאום למשחק תגיד תודה ותוריד או אל תוריד מה שבא לך

זה לא קשור לקהילה

מוזר לו שלרז פעם אחת טוב לעבור על החוק ופעם אחת לא.. ואני מסכים איתו :)

KillerA

New member
זה לא קשור לזה

מתי תבינו שאם כבר היה חירטוט זה שהמשחק לא חוקי ולכן עברנו למקורי, הסיבה האמיתית היא כי אי אפשר להתקדם ואל תגידו שאתם לא עצבניים על זה שאתם כבר לא יכולים לשחק איתנו ולכן אתם עכשיו פה ומנהלים תשיחה הלא קשורה הזאת

טחחחחחח נראה לך אני צריך טובות פה של מישו?

יש לי מקורי קודם כל אז אל תגיד שמישו פה עצבני... אני עצבני שפעם היה פה קהילה והיו אנשים שהיה כיף לך לשחק איתם אבל להנהלה היה אכפת מדברים אחרים ולא להנות סתם..

למעלה