אתר חדש להורדת שירים מבית היוצר של Plan

idanliraz

New member
אין אחד שהוא חוקי כל הזמן זה בטוח

לא רז לא אתה ולא אני במדינה שלנו אתה לא יכול חוקי לגמרי כי תפשוט רגל,חחחחחחחחחח

AmiTrigger

New member
"אתה להורדת שירים מבית היוצר של

Planet51" ואתה עוד אומר שזה לא קשור לרז ולקהילה? אל תלך עם הראש בקיר =/

Apoca Lypse

New member
אגב קיר... השיחה הזאת תקדם מישהו לאנשהו?

שתדעו... כולכם יש לכם כוונות טובות... חלקכם תמימים יותר מהשני... חלקיכם מחפשים אחד את השני בקטנות... חלקיכם פשוט לא יודעים על מה הם מדברים.. וחלקיכם פשוט אבל פשוט לא יודע להביע את עצמן בכתב בצורה נכונה לסיכום... הקהילה עברה בראש ובראשונה כדי להתקדם מה שהיה קשה בפרוץ. הפרת זכויות יוצרים כאן או כאן נחשבת לעברה ובמקומות מסוימים נאכפת יותר מבשני. אני מגניב.

idanliraz

New member
יש כאלה שרק מחפשים לקטול ולהציק

במקום להגיד דברי טעם והם מערבבים דברים שלא קשורים כי הם כועסים שלא בצדק

lidor747

New member
יאלה מה אתם מגיבים

תגיבו לי אני צריך עזרה חח
בוא איזה באסה כי עשיו אני בעצם מקפיץ את ההודעה הזו מעל שלי שניה אני יקפיץ גם את שלי שיהיה לכם למעלה אבל אז לא תיראו את זה אממ מה נעשה.. טוב שירשור אחד למטה מי שיודע שיעזור

idanliraz

New member
במקום לדבר שטויות תיכנס לאתר

אין שם שום מילה שקשורה לקהילה אז תן אתה מכה עם הראש בקיר אולי תלמד לקרוא כמו שצריך אולי זה אתר פרטי של רז,איך אני קשור אליו? איך שלומי קשור אליו ועוד כל שאר האנשים פה???????? זה קשור לרז בלבד וזהו,אז במקום להתבכיין תוציא 35 שקלים ותקנה את המשחק ואם אתה לא רוצה אז תפסיק להתבכיין על זה כי זה נמאס ושמת לב שאתה תמיד בא רק בתלונות כלפי הקהילה,מעולם לא היתה לך מילה טובה להגיד כאן אז אולי כבר מספיק

כתוב בפירוק "מבית היוצר של PLANET51"

אז למה סתם להגיד? אם מישו אמר שאתה קשור אליו זה רז.. אז אל תוציא עצבים על עמית

idanliraz

New member
קודם כל אני לא כועס על עמית

סתם מעיר לו על האופי שלו וכמו שכתבתי לעמית רז יכול להגיד מה שבא לו,הוא לא מנהל הקהילה עדיין וגם אם אדון עמית היה נכנס לאתר כמו שכתבתי לו הוא היה רואה מה כתוב באתר ולא היה מוצא זכר להקהילה,אז למה סתם להגיב בלי לקרוא?????

AmiTrigger

New member
אין עם מי לדבר ../images/Emo6.gif

אני מדבר שטויות? תעשה טובה ותקרא שוב את מה שרז כתב, הוא כתב בפירוש שזה אתר 'מבית היוצר של PLANET51'. איך לעזאזל אחרי שהבאתי לך ציטוט של המילים שהוא כתב אתה עדיין אומר שזה לא קשור לקהילה? עשה טובה, לפני שאתה כותב הודעה, תקרא את ההודעה שאליה אתה מגיב, יחסוך לך כמה טעויות מביכות.

section51 co il

New member
מבית היוצר עדיין לא אומר שייך לפלנט51.

יש הבדל בין ליצור משהו לבין לקחת עליו בעלות ...

ואיך זה קשור לנושא?

עמית אמר שזה צבוע שפעם אחת חוקי זה טוב לכם/לרז ופעם אחת לא... תיקח בעלות תיצור תעשה מה שבא לך למי אכפת:S

idanliraz

New member
למה לכם? לרז

בקטע של רז באופן אישי אתה צודק אבל זה לא לכם,זה לא משהו כל הקהילה

section51 co il

New member
בנוגע לחוקי לא חוקי נעשה סלט דיי גדול.

אני יעשה קצת סדר בדברים , אחד הסיבות העיקריות שעברנו לשחק קונטר סטרייק בגרסת מקורי היא אכן סיבת החוקיות, לי באופן אישי וגם לווקטור שהיה אחד התורמים באותו תקופה לא היה הגיוני להמשיך לקחת את הסיכון. אני רוצה להזכיר שקרוב לשנה הסיכון ישב עליי בלבד כי השרתים היו רשומים על שמי באותו תקופה , נתתי לקהילה קרוב לשנה זמן להינות מהמצב שהשרתים הם במצב פרוץ ואני זה שמושיב על כתפיו את כול האחריות . אז הסיבה העיקרית למעבר מהפרוץ למקורי היא נושא החוק,המשך שאר הסיבות היו למען קידום הקהילה...

IDAN1815

New member
מה הקשר מהההה

מי זה לכם ?!! הוא מסביר לך שזה בכלל לא קשור לפלאנט !! מבית היוצר לא אומר שהוא אחראי על זה! זה כמו שיהיה עכשיו סרט חדש מבית היוצר של סרט ישן יותר , זה אומר שהכל אותו דבר? אותו תסריט ? אותה הפקה? אותו צוות ? מה הקשר בין הקאונטר סטרייק שאנחנו מעדיפים מקורי להורדות מוזיקה שרובנו מורידים מהאינטרנט ?

idanliraz

New member
אתה לא יודע לקרוא כמו שאמרתי

כמו שכתבתי לך שלומי שמנהל הקהילה לא קשור לזה,ולא אף אחד אולי רק רז באופן פרטי,פרטי=רק הוא,עכשיו הבנת את המילה??????? רז יכול לכתוב מה שבא לו,אמרתי לך תיכנס רגע לאתר ותראה מה זה,אבל כמובן שלא עשית אז תפסיק כבר לבוא בתלונות כל הזמן,אתה רק מחפש להשמיץ את כל העולם פה לא כיף לך בקהילה הזו זה כבר ברור מזמן,אז למה אתה נכנס לפה כל הזמן? וגם אם שלומי ירצה להכניס משהו לא חוקי להקהילה אותך הוא בטח לא שואל אז תעשה טובה לכולם ותהיה בקהילה אחרת,כי רק בקשות יש לך ורק תלונות יש לך

AmiTrigger

New member
'מבית היוצר'

עד כמה שאני יודע שלומי הוא הקים את הקהילה, ככה שהוא 'היוצר'. אבל עזוב רוני, אתה אומר שטויות ואין לי כח להתווכח עם מישהו שלא משנה מה יגידו לו הוא ימשיך לחשוב שהוא צודק.פעם הבאה פשוט תשתדלו לא להיות חרטטנים כשאתם מסבירים למה אתם עושים משהו וזה יחסוך הרבה וויכוחים בתעיד. אני אתייחס לרק עוד דבר אחד מההודעה שלך: "תעשה טובה לכולם ותהיה בקהילה אחרת" - מי אתה חושב שאתה? בגלל שאתה חופר כל היום על הרמאויות שלך בפייסבוק אז פתאום אתה מחליט מי צריך להיות בקהילה ומי לא? אני משתדל לדבר אליך יפה בגלל הגיל שלך, אבל השטויות שאתה אומר והעובדה שאתה לא חושב לפני שאתה שולח הודעות מאוד מפריעה לזה .

למעלה