אתר חדש להורדת שירים מבית היוצר של Plan

idanliraz

New member
אין מה להתווכח על הנושא הזה כי רז זה לא שלומי

ורז יכול לכתוב מה שהוא רוצה,זה כבר כתבתי לך ועכשיו לעניין השני,אני בטח לא קובע מי פה ומי לא אבל כתבתי לך שאם כל כך לא טוב לך בקהילה,ואתה רק משמיץ ומתלונן על כל דבר וכל אחד ותתקן אותי אם אני טועה,תראה דוגמא להודעה חיובית אחת שיצאה ממך,אך אין כאלה אז פשוט קיבלת המלצה שאם כל כך לא טוב לך פה,וכולם חרטטנים ולא מתאימים לך,מה אתה עושה פה תמצא חברה אחרים שיהיו יותר לרוחך או שלשם שינוי תתחיל להיות קצת יותר חיובי בהודעות שלך ובגישה שלך לאנשים אחרים

AmiTrigger

New member
אם מישהו צריך לשפר פה את הגישה שלו זה אתה

שחושב שהוא צודק גם אחרי שמוכיחים לו שהוא טועה. לא נראה לי שאני עוד חלק מהקהילה הזאת, אני רק נכנס לפורום מדי פעם לקרוא מה הולך, הרי אני לא משחק במשחקים ...

idanliraz

New member
אתה איי פעם עזרת למשהו פה?

איי פעם כתבת משהו נחמד למשהו,התייחסת למשהו פה? זה נקרא לשפר את הגישה,ואני עדיין חושב שאתה טועה וכבר הסברתי לך למה ולהיכנס לפה ולדבר עם אנשים זה עדיין חלק מהקהילה גם לי לא יוצא להיכנס לשחק כמעט בכלל

AmiTrigger

New member
אי פעם עזרתי למשהו? אני מניח שכן

פה? לא נראה לי, אני לא מבין גדול במשחקי רשת. אתה מתנהג כאילו אני איזשהי מפלצת רק בגלל שרשמתי פה משהו[שהוא אגב, נכון, ואם תקרא את ההודעות שלי אתה תיווכח בכך] שאתה מתעקש לא להסכים איתו. וכמו שאמרתי, אני לא חלק מהקהילה היות ואני נכנס לפה פעם ב.. וגם כשאני נכנס אני בדרך כלל רק קורא.

idanliraz

New member
חס וחלילה,זו לא הכוונה שלי

לזכותך יאמר שאתה לא מקלל,אבל אני מקבל איזה רושם שאתה שלילי קצת לגבי אנשים פה רק בגלל שעברו לחוקי דוגמא למה שאני מתכוון זה שלידור או יואל כתבו שהם חולים,לא כתבת להם תרגישו טוב,או משהו נחמד כזה או שחברה עשו מבחן פסיכומטרי פה לא איחלת בהצלחה,דברים נחמדים כאלה ושאתה כותב דברים נראים באור שלילי תמיד,כמו טענות,אבל בטח לא הכוונה שלי שאתה רשע או אכזר או משהו כזה לגבי הויכוח שלנו אני מתכוון למשהו אחד כנראה ואתה משהו אחר ולא רואים מה כל אחד כותב,אז נעזוב את זה ככה לא חשוב

AmiTrigger

New member
אממ

"דוגמא למה שאני מתכוון זה שלידור או יואל כתבו שהם חולים,לא כתבת להם תרגישו טוב,או משהו נחמד כזה או שחברה עשו מבחן פסיכומטרי פה לא איחלת בהצלחה,דברים נחמדים כאלה" אמרתי כבר, שאני בקושי נכנס לפורום, ואני לא זוכר מקרים שבהם נכנסתי, ומישהו כתב שהוא חולה ולא כתבתי החלמה מהירה או משהו, אבל שיהיה..

EizoTop

New member
דרך אגב הוא לא מרמה בפייסבוק...

אני ראיתי איך הוא עושה את זה

Gkind15

New member
גם אני לא הבנתי

אבל זה בגלל שאני לא קשור... אתה לא הבנת בגלל שאתה ג'ינג'י.... טוב אני יסתום תפה..

idanliraz

New member
ראיתי שיפרת את התוצאה

אגב גם אני שיפרתי קצת,קצת יותר מדי,חחחחחחח לקח לי כמעט שעה של משחק

razaR2

New member
איזה אנשים ממורמרים

אתם רוצים להוריד שירים מאתר חדש? הנה לכם אתר חדש, אולי תמצאו בו דברים שלא מצאתם במקומות אחרים (למרות שזה שלב מוקדם של האתר). אתם לא רוצים, אל תורידו. כמה אתם בוכים ואיזה עניין אתם עושים מזה, אפשר לחשוב.

IDAN1815

New member
תכלס חח

כל אחד נהיה לי יפה נפש חח עלק הורדות לא חוקיות ... ואני בטוח שעמית טרייגר לא מוריד שירים ומשחקים ... קיצור עמית אל תזיין בשכל נ.ב זה כולה אתר של יובל ורומן , אין קשר לP51
רז סתם מזיין בשכל

idanliraz

New member
מה נגמר עם הפיפא בסוף?

הסתדר לך אחי? לא יצא לי לתפוס אותך במסנגר,עד שאני מתחבר אתה לא

אתה פשוט מגעיל

תלמד לדבר יפה ותפסיק לשחק אותה כאילו אתה יותר טוב מכולם כשאתה אומר שעברתם למקורי אתה לא יפה נפש.. אבל אם מישו מצייץ על זה רק.. ממש יפה נפש :O אל תגיב להודעה הזו כי פשוט לא יהיה התייחסות.. רק תחשוב על זה

AmiTrigger

New member
מאיפה קפצת אתה?

אמרתי שאני לא מוריד שירים מהאינטרנט? לא אמרתי שום דבר על זה שזה לא בסדר הורדות לא חוקיות ובלה בלה. אמרתי שזה לא בסדר שפעם אחת נוח ל'בית היוצר' של הקהילה לציין שמסוכן לעשות דברים לא חוקיים בשביל להרגיע רעש שהיה בפורום, ופעם אחרת זה נורא נוח ל'בית היוצר' להקים אתר לא חוקי. כי הרי הסכנה נעלמה.

למעלה