חדשות סופשבוע

elvis18

New member
הרוסטר המלא של WWE ALL STARS

Non-Playable: * Howard Finkel * Paul Bearer * Jerry Lawler -announcer * Jim Ross -announcer WWE Legends: * Jimmy Snuka * Ricky "The Dragon" Steamboat * Shawn Michaels * "Stone Cold" Steve Austin * The Rock * Ultimate Warrior * Mr. Perfect * Andre the Giant * Bret Hart * Eddie Guerrero * Hulk Hogan * Jake The Snake * Macho Man * Roddy Piper * Sgt. Slaughter WWE Superstars: * Big Show * CM Punk * Drew McIntyre * John Cena * John Morrison * Sheamus * The Miz * The Undertaker * Edge * Jack Swagger * Kane * Kofi Kingston * Randy Orton * Rey Mysterio * Triple H Downloadable Content: * Big Bossman * Chris Jericho * Jerry "The King" Lawler * Michael Hayes * Mark Henry * R-Truth * The Million Dollar Man Ted DiBiase - נמצא בהזמנה מוקדמת * Ted DiBiase - נמצא בהזמנה מוקדמת * Dusty Rhodes * Cody Rhodes * Hawk * Animal הרוסטר נראה יפה מאוד ..התלהבות נרשמה אצלי בבית יום טוב

רם חיים

New member
../images/Emo222.gif חדשות סופשבוע ../images/Emo222.gif ../images/Emo58.gif

שימו
! הספוילרים הם מאירועי השבוע, לא כולל הקלטות סמקדאון. מי שלא ראה, יכול לסגור.
אנדרטייקר וטריפל אייץ' הם השניים שהחליטו להתמודד אחד מול השני ברסלמניה והם בונים את האנגל בעצמם ללא התערבות של הכותבים. אנדרטייקר היה אמור במקור להתמודד מול וויד בארט ברסלמניה וטריפל אייץ' מול שיימוס, אך השניים נפגשו והחליטו שאין קרב גדול לרסלמניה ובתור שני הכוחות הפוליטיים הגדולים ביותר ב- WWE הם קבעו כי יכתבו את הפיוד בעצמם ללא התערבויות מבחוץ. שון מייקלס צפוי להיות משולב בפיוד בתור שופט או אינפורסר מיוחד לקרב כשהרעיון מאחורי הפיוד הוא שטריפל אייץ' מעוניין לנקום בטייקר על כך שגרם לפרישתו של חברו הטוב ביותר. ישנו חשש שאנדרטייקר לא יחלים באופן מלא מהניתוח האחרון שעבר למרות האימונים האינטנסיביים שהוא עובר ולכן הקרב, שמתוכנן להיות המיין איבנט, יסבול מאיטיות. כותב ה- WWE לשעבר ג'ון פיירמריני חושף כי למרות שהפרסומים על הקרב התחילו לצוץ רק לאחרונה, התכנון לקרב התחיל כבר בסוף אוגוסט האחרון. אפרופו טריפל אייץ', הוא קיבל שליטה מלאה על החתמת מתאבקים וסקאוטינג ב- WWE, ולכן יהיה מעניין לראות איזה מתאבקים הוא יביא ל- WWE מהפיתוח שכן בניגוד לוינס מקמהן, טריפל אייץ' לא נותן למתאבקים לעלות לרוסטר הראשי עד שהם בשלים לגמרי ולדעתו הם "משהו טוב". בנוסף, הוצאת ה- DVD שלו שהייתה אמורה להיות להשנה, נדחתה לשנה הבאה.
קרב של ג'ון סינה נגד דה רוק עשוי לצאת לפועל רק במידה ודה רוק יסכים, ואם כן, זה יקרה באירוע כמו סאמרסלאם הקרוב וזה על מנת "להכות בברזל כל עוד הוא חם". בנוסף, הלו"ז של רוקי צפוי להוות מכשול.
אמנם לא ידוע מתי דה רוק יערוך הופעה נוספת ב- RAW, אך הוא צפוי לעשות זאת מס' פעמים בתקופה שבין עכשיו ועד רסלמניה. סביר להניח שה- WWE יפרסמו הופעות שלו על מנת למשוך יותר קהל לתוכניות.
עדיין לא ידוע מי יהיה בשולחן השדרנים של רסלמניה 27 מכיוון שזה לא הגיוני שמייקל קול וג'רי לולר ישדרו את רוב האירוע מאחר והם צריכים להתכונן לקרב שלהם. ג'ים רוס תמיד היה בגדר שמועה, כמו בשנה שעברה ולמרות ששון מייקלס ואנדרטייקר ביקשו שהוא ישדר את הקרב שלהם זה לא היה הכיוון שוינס מקמהן רצה ללכת בו.
ה- WWE אינם מרוצים מרשימת המועמדים שנבחרו לטאף אנאף ע"י USA Networks בגלל המראה וכושר ההתבטאות שלהם, בייחוד שחלקם מתאבקי אינדיז יחסית מוכרים, כמו מאט "אם דוג" קרוס. ה- WWE פיטרו את המלהקת והיא הוחלפה באיש WWE לשעבר, קווין דאן. עוד קצת בענייני טאף אנאף, החזרתו של ביל דמוט ל- WWE כמאמן בתוכנית הייתה הפתעה מאחורי הקלעים, בעקבות העובדה שכשדמוט פוטר מה- WWE לפני מס' שנים כשהיה מאמן בטריטוריות הפיתוח היה סקנדל כיוון שהוא פוטר מאחר והיה "קשוח מדי עם המתאבקים". טריש סטראטוס מקווה שצירופה לסגל המאמנים של טאף אנאף יתן לה אפשרות להתקדם בקריירת המשחק שלה בכך שבזכות זה שהיא משודרת על בסיס שבועי ברשת כמו USA Network, היא תקבל יותר חשיפה.
כריסטיאן, שעשה את חזרתו באלמיניישן צ'מבר כשתקף את אלברטו דל ריו, צפוי לחזור לפעילות מלאה בתוך שלושה-ארבעה שבועות.
ה- WWE הכריזו רשמית על צירופו של סין קארה, הידוע יותר כמיסטיקו. "סין קארה הוא פרפורמר מעולה שמעמיד את הקהל על רגליו בכל פעם שהוא מופיע. עם ה- WWE, הפרסום שלו רק ילך ויגדל." סטפני מקמהן אמרה. מיסטיקו צפוי להגיע אוטומטית לסגל הבכיר במקום להיות זמן מה בפיתוח, מאחר וה- WWE מרגישים שבעקבות הכסף הרב שהושקע בהבאתו, יש צורך בפרסומו באופן מיידי.
קווין נאש התייחס בטוויטר שלו לעתידו ב- WWE: "חתמתי על חוזה של חמש שנים עם ה- WWE, אני בטוח שבחמשת השנים הקרובות אתם תשמעו את המנוע של דיזל, תאמינו לי."
בראיון למגזין פייטינג ספיריט, ג'רי לולר דיבר על ג'ים רוס: אני מאמין שנראה את ג'יי אר שוב משדר תוכניות בשלב כלשהו, הוא פשוט טוב מדי מכדי לא להשתמש בו. הסיבה שוינס מקמהן מחזיק אותו כ"כ הרבה זמן בחוץ הוא בגלל שהוא דואג לבריאות שלו, לג'יי אר היו בזמנו שתיים, או שלוש התקפות של מחלת שיתוק הפעמון, שההשפעות שלה דומות לאלה של שבץ. וינס ידע שאם הוא ימשיך עם ג'יי אר, יש סיכוי שהוא יקבל התקף נוסף."
אוון בורן מתוכנן לחזור לפעילות עוד לפני סוף החודש, אך מקור רפואי מוסר כי בורן עלול לא לחזור לפחות עד סוף מארס/תחילת אפריל, מה שימנע ממנו להשתתף ברסלמניה. נכון לעכשיו, בורן מפורסם להופעה בהאוס שואו שיערך ב- 14 במארס בסט. לואיס.
למרות שהתכנון המקורי של הפיוד של מייקל קול וג'רי לולר יהיה לפיוד טלוויזיוני בלבד, תגובת הקהל הגדולה לעימותים בין השניים גרמה לכותבים לרוץ עם זה הלאה, בייחוד שוינס מקמהן מאוד אוהב את ההתפתחות של הפיוד.
בת' פיניקס ממשיכה לבנות את החזרה שלה בטוויטר: "לאלה שמתגעגעים אליי, אל תדאגו. דברים טובים מחכים מעבר לפינה. סבלנות. לגלמזון יש תוכניות גדולות."
לאחר שאושר שטד דיביאסי האב יציג את ג'ים דאגן להיכל התהילה, ככל הנראה טרי פאנק יציג את עבדללה דה בוצ'ר, דסטי רודס יציג את הרוד ווריירס והשופט סקוט אמרסטרונג יציג את בולט בוב ארמסטרונג. לא ידוע עדיין מי יציג את סאני, אך טריפל אייץ' צפוי להציג את שון מייקלס. רוד דוג ג'סי ג'יימס צפוי להיות חלק גם מהטקס כשיעלה לבמה עם סקוט ארמסטרונג להציג את בולט בוב. נמסר כי צפויות להיות הפתעות נוספות בטקס של השנה.
הופעה של סטון קולד ברסלמניה אפשרית מאחר וה- WWE רוצים שהוא יפרסם את סגל טאף אנאף לכמה שיותר קהל גדול.
נכון להיום, מס' המתאבקים ב- WWE שמשתמשים במריחואנה הוא הנמוך ביותר בהיסטוריה. ה- WWE קונסים מי שנכשל בבדיקות סמים ב- 2,500 דולר, למרות שיש מתאבקים שמתמשים בתחליפים שלא נראים בבדיקה. קיימת שמועה בקרב המתאבקים שמי שיתפס יפסיד בקרבות. בנוסף, ה- WWE מתקשרים למתאבקים בזמן שהם בביתם ואומרים להם שיש להם שעה לעבור בדיקת סמים ולשלוח את התוצאות שלה.
אחרי הסימנים הראשונים שנראו ב- RAW האחרון, הכותבים מעוניינים בפיוד של שיימוס ודניאל בריאן עם קרב על אליפות ארה"ב ברסלמניה.

Daniel Bryan

New member
רעיון למיסטיקו

ברסלמניה, לקראת סוף הקרב של קודי וריי הייתי רוצה לראות את התסריט הזה: מוזיקה מקסיקנית לא מוכרת נשמעת, מבטו של ריי מוסח אל עבר הרמפה, משמה יוצא מיסטיקו. הוא הולך באיטיות, נעמד על האפרון בזמן שריי ממשיך בפייס-אוף איתו. לפתע מאחורי ריי מגיח קודי והוא מבצע עליו את הקרוס-רודס או רול-אפ ומנצח. שהפייס-אוף יהיה משהו בסגנון של קיין וטייקר או קיין וקיין במסכה. מה שיצא מזה טוב - ניצחון של קודי ודביוט עם אימפקט למיסטיקו.

אני כבר אומר סליחה לכם

אני לא יהיה כל כך אובייקטיבי עם מיסטיקו, יכול להיות שזה יעצבן כמה אנשים..... אולי המתאבק הכי אהוב עלי שלא קשור לWWE חתם באירגון המפורסם בעולם....

הייתי שמח

אם במקום שאייץ' וטייקר יכתבו את הפיוד לעצמם שדה רוק - סינה והמיז יעשו את זה

yami 777

New member
החדשה על מיסטיקו קצת מפתיע

עלייה מהירה לרוסטר אומרת שמצפים ממנו להמון

yauli747

New member
מיסטיקו\סין קארה במסיבת העיתונאים עם 2 המסכות

מחזיק ביד את המסכה הישנה אחרי שהוא הוריד אותה במסיבת העיתואנים (יש וידאו באיכות מאוד גרוע ביוטוב) המסכה החדשה ממש מדליקה לדעתי

elvis18

New member
תגובות לחדשות ...

1) מה זה אומר מבחינה מקצועית שהם בונים את הפיוד לבד ?? תהייה - כתוב שבגלל שטייקר דיי פצוע ועוד לא התאושש לחלוטין אז הקרב עלול לסבול מאיטיות,ואני שואל מה זה בעצם אומר שעד עכשיו הקרבות היו מהירים ? 2)הרעיון שמייקלס ישתתף בתור אינפורסר או שופטמיוחד או כל דבר כזה ...גורמת לשערות שלי לסמור ...אני חושב שזה הולך להיות מדהים במידה וזה יקרה ,כולנו נחזיק אצבעות ונאמר אמן!!! וגם אמן להפסד של אנדרטייקר ,נמאס מהסטריק ,אני רוצה סוויט צ'ין מיוזיק וספירה 1-2-3 וטריפל מנצח את הקרב או מייקלס מכוון את הסוויט צ'ין מיוזיק משגר ופוגע בטריפל אייץ' בטעות במקום טייקר ,שנותן למייקלס טומבסטון ומדיים את טריפס 1-2-3 כששופט אחר רץ לזירה ,והסטריק נשמר ,והסיום הזה משאיר את כולנו פעורי פה ,צועקים טייקר טייקר !!!! אם יש קרב של סינה נגד דה רוק בסאמרסלאם ,זה הופך את האירוע להרבה יותר מרסלמניה וזה נראה לי קצת בעייתי ,לדעתי צריך למם בינהם מנועים לאורך כל השנה ככה לאט לאט לבשל ולחכות לרסלמניה הבאה ,כי לבזבז קרב כזה על סאמרסלאם יביא הרגשה של חמיצות אצלי,מעדיף לחכות למניה הבאה כריסטיאן חוזר - הידד מיסטיקו מגיע - הידד 2 ,חביב ביותר רק שאני מקווה שהארגון יגרום לו לוותר על כל מיני שטיקים מפגרים ושיתאבק כמו שרק הוא יודע ויהיה בסדר .... שיתסכל כמה דלריו מצליח הלוואי ויהיה עוד אחד מוצלח כמוהו לארגון ,אם הדבר היחידי שמעצים אותך יותר מהאחרים זאת התלבושת,אז זאת לא המטרה ...!! ההערה הייתה בצורה כללית ,לא מכוון לשום דבר מסויים מיותר לציין שאני מצפה ממיסטיקו לתת הופעת חייו כבר ברסלמניה הקרובה ומהארגון לשים אותו בקרב כדי שיוכל להוציא מעצמו את המקסימום כבר בקרוב ... קוויןנאש חתם לחמש שנים - הידד ? ,אם ישתמשו בו נכון ,אז ברור שהידד כי יש לו מה לתת (קרב פעם ב ...) ,ואני מצפה מהארגון לתת לו חלק ברסלמניה הקרובה כמו גם לבוקר טי ,בתור מתאבקים כי יש להם סטאר קוואלטי והם מוכרים וטובים ,ניתן להכניס אותם לאנשהו במידה ויהיה איזה קרב מרובה משתתפים שבו הם יוכלו להכנס .. ג'ים רוס חוזר ? הלוואי ,אין מבחינתי מישהו אחר שיכול לעשות את זה ,כי קול ולולר עסוקים בקרב שלהם .... ,חברים זה הזמן להחזיר את רוס,גם אם לערב אחד ...זה שווה את זה מעניין לעניין באותו עניין ,לולר נגד קול זה קרב שאני מחכה לו ,אני חושב שזה הולך להיות כיף לא נורמלי ... סטון קולד יהיה ברסלמניה - ביג הידד ,הלוואי עלינו יבוא ייתן כמה סטאנרים ידפוק למישהו מכות ישתה בירות ויילך ,מי צריך יותר ? אולי איזה סטאנר למקמן ככה ,בזמן הצגת הטאף אינאף ונאמר אמן!!! שיימוס ובראיין בפיוד ,אולי קרב על הארה"ב במניה ,יופי ,אני חושב שהם יוציאו מזה יופי של קרב ,כי אני אוהב מאוד את שיימוס ובראיין וא ניחושב שהם מסוגלים לספק את הסחורה לא פחות טוב מהרבה אחרים ,אני חושב שזה יכול להיות מהקרבות הטובים של הערב....כל הכבוד לכותבים אני שמח שהם נותנים אמון בחבר'ה שאנ יאוהב בארגון .!! לסיכומון קטן : הרסלמניה הקרובה ,איך שזה מצטייר לי בראש עכשיו ,הולכת להיות אחת האהובות עליי בכל הזמנים ,כל המתאבקים שאני אוהב מקודמים ,יהיה קרבות מצויינים ,סטון קולד ורוק יתנו הופעות מיקלס יחזור אולי להופעה קצרה גם כן ...דלריו ומיז במיין איבנטים אני לא יכול לחלום על יותר טוב !! תפילה קטנה - בחיאת תעשו משהו טוב עם זיגלר ,אני מאוד רוצה לראות אותו גם באחד מהקרבות הגדולים...כי הוא פשוט פנומנלי ,ומזכיר לי את הגדולים ביותר !!

dannygoosh

New member
תודה על מלנתלפים חדשות

"יש מתאבקים שמשתמשים בתחליפים שלא נראים בבדיקה" = דולף זיגלר על מבסוטון?

MeLaWaCh

New member
אני שמח

שמייקלס יהיה משולב בקרב, כמו שגם אמרתי בפנטזי בוקינג שלי לפני כמה שבועות- ככה אפשר ליצור עניין בקרב הזה.

Nurd4Life

New member
אני דווקא לא מאמין

שהוא ישולב בקרב, וזאת מאחר ואני מאמין והרוק יהיה זה שיהיה אינפורסר או שופט מיוחד בקרב בין ג'ון סינה והמיז, ואין טעם לעשות את אותו שטיק פעמיים באותו אירוע.

Rubberwolverine

New member
אין בעיה

ישנו את רסלמניה ל "Special Enforcer". אם זה עובד בשאר הPPVS, למה לא פה?

למעלה