חדשות סופשבוע

deathcaster

New member
"מחלת שיתוק הפעמון"

אני לא יודע מי תרגם את זה...אבל התרגום הנכון הוא: "שיתוק פנים פתאומי ע"ש בל" (צ'ארלס בל, חוקר אנטומיה סקוטי שהיה הראשון שאבחן והגדיר את המחלה), השיתוק נובע מפגיעה בעצב גולגולת מס' 7, (פציאליס) האחראי על תפעול שרירי הפנים. למרבה הצער, לא ידוע מה הגורם למחלה זו שהיא די נפוצה.

אני לא מאמין

איך לא ידעתי על זה? הפורום פה כבר שנים תירגם את זה בתור "שיתוק פעמון".

RKO12345

New member
מישהו ראה את הDVD של שואו?

החלק של הדוקומנטרי מצוין, היו שם כמה סיפורים מעניינים של שואו וכמה סיפורים מצחיקים של האנטר.

last caress

New member
תגובה

M דוג פשוט מעפן ואני מאוד מקווה שלא ישקלו להחתים אותו בWWE...מתאבק שהוא כולו סופטפסט בלי עצם אחת של פסיכולוגיה. מה קרה לכריס הירו, קסטניולי, אוסטין אריס? אלו מתאבקים עם הרבה פוטנציאל שיכולים לזרוח בתוכנית כמו טאף אינאף למרות הניסיון הרב מאחוריהם, הWWE חייבים להפסיק עם האובססיה הזאת של ליצור כוכבים משל עצמם - תנו לחבר'ה מהאינדיז להוכיח את עצמם מול קהל גדול, זה עבד עם סי אם פאנק...

mmeny

New member
קוין נאש??? 5

להחתים את קוין נאש ל-5 שנים?? בתור מתאבק או בתור עציץ גבוהה?

mmeny

New member
אבל למה 5 שנים? שמישהו יענה לי

למה 5 שנים שנאש נראה כאילו הוא מוכן לפרוש מחר,לא ממש בכושר. ונכון היה נחמד לראות אותו ברויאל ראמבל אבל 5 שנים בתור מתאבק,עם כ"כ הרבה חבר'ה מוכשרים מסביב,למה למה למה??

KactusMan

New member
זה חוזה אגדות

זה אומר שלWWE מותר להשתמש ב"דיזל" ולהכין מרצ'נדייז (חולצות, בובות, וכו'...). בנוסף עליו להופיע בטלוויזיה/האוס שואוז X ימים בשנה, תלוי בחוזה. בד"כ זה מספר מאוד נמוך של ימים. הנה רשימה של מתאבקים בעלי חוזי אגדות (מצאתי רק מ2009): André the Giant* + Arnold Skaaland* Bobo Brazil* + "Nature Boy" Buddy Rogers* + Chief Jay Strongbow* "Classy" Freddie Blassie* + Gorilla Monsoon* + James Dudley* + Antonino Rocca* + "Big Cat" Ernie Ladd* George "The Animal" Steele* "Polish Power" Ivan Putski* The Fabulous Moolah* The Grand Wizard* + Pedro Morales* Baron Mikel Scicluna* Captain Lou Albano * "Superfly" Jimmy Snuka* The Valiant Brothers (Jimmy "Boogey Woogey Man" and Johnny Valiant)* Johnny Rodz* Killer Kowalski* Pat Patterson* Vincent J. McMahon* + Big John Studd* + Bobby "The Brain" Heenan* "Magnificent" Don Muraco* Greg "The Hammer" Valentine* Harley Race* Jesse "The Body" Ventura* Junkyard Dog* + Sgt. Slaughter* "Superstar" Billy Graham* Tito Santana* Pete Rose (non-wrestling celebrity) * "Cowboy" Bob Orton* Hulk Hogan* Jimmy Hart* Paul Bearer Nikolai Volkoff* "Rowdy" Roddy Piper* The Iron Sheik* Bret Hart* Eddie Guerrero * + "Mean" Gene Okerlund* "Sensational" Sherri* Verne Gagne* The Blackjacks (Blackjack Mulligan and Lanza)* Tony Atlas* William "The Refrigerator" Perry (non-wrestling celebrity) * Rick Rude + "Mr. Perfect" Curt Hennig + "Hacksaw" Jim Duggan Ted DiBiase Owen Hart + "The Nature Boy" Ric Flair Steve "Skinner" Keirn Ricky Steamboat Jake "The Snake" Roberts Dean Malenko Davey Boy Smith + Tony Garea "Dr. Death" Steve Williams Hillbilly Jim Kamala the Ugandan Giant Koko B. Ware Bam Bam Bigelow + The Big Bossman + Big Van Vader The Bushwhackers (Luke and Butch) Vincent K. McMahon Akeem the African Dream Tatanka Sabu Terry Funk Mick Foley The Undertaker Tully Blanchard Jimmy "Jammin'" Garvin Razor Ramon

mmeny

New member
לא חשבתי על מרצ'נדייז

כנראה שזו הסיבה לחוזה המוזר הזה. עכשיו כדי למכור את המרצ'נדייז בטח ייתנו לו איזה סקווש על כמה מתאבקים,וניצחון בPPV על ביג שואו או איזה אפרקארד. חתיכת רשימה נתת,לא ידעתי שיש כ"כ הרבה אגדות

kendog keds

New member
למרות שאני מכיר את עניין חוזה האגדות

המהות שלו די לא ברורה לי, חוץ אולי מהעובדה שהם מונעים בכך את הופעת האגדות בארגונים אחרים. הרי השם דיזל שייך בכל מקרה ל-WWE ומותר להם לעשות איתו מה שהם רוצים כולל מר'צנדייז, כמו שהם הוציאו DVD על ווריור. מעבר לזה, מעניין איך השיגו את החתימה של אנדרה, ג'אנקיארד דוג ווינס מקמהן האב...

rshamir

New member
כנראה מהיורשים שלהם

מעניין מאד, מי היורש של וינס סר.?

למעלה