מסרים לסופשבוע

../images/Emo23.gif../images/Emo140.gif daimond1|

מסר בשבילך: אינטימיות איזה דבר נפלא יש לשתי נשמות כשהן מרגישות כשהן מחוברות...לחזק זו את זו... לחוות זו את זו ללא מילים. מזמינים אותך למפגשים שמעבר למילים... במיוחד איתך נסי לחשוב, איך אינטימיות מתקשרת לזוגיות עבורך? האם את חוששת מאינטימיות? האם את בשלה היום לאינטימיות? כיצד אינטימיות מנעה ממך בעבר זוגיות טובה? איך הפעם אינטימיות תביא לך זוגיות נכונה?
בהצלחה
טליה

daimond1

New member
טליה איזה מסר יפה ונכון,

אני וזוגי עובדים על אינטימיות, ואף בקרוב נצא לחופשה ראשונה יחד. אני מקווה שהקשר רק ילך ויתחזק. בעבר אכן האינטימיות והזיגיות לא הלכו יחד, והיום, זה שונה
תודה על מסר יפה, שבת נעימה שתהיה לך ולמשפחתך

limud

New member
הי קסמי אהבה היקרה

אשמח למסר ממך לגבי הסדנאות שלי תודה נועה

rogali

New member
אשמח למסר../images/Emo41.gif

לגביי הדרך שאני הולכת בא היום. תודה

../images/Emo23.gif../images/Emo140.gif rogali|

מסר בשבילך: אותנטיות "יותר מדי אנו מסתתרים מאחורי תדמיות שפוטרות אותנו מלבחון מי אנחנו באמת." רבי נחמן מברסלב הכי כיף זה להיות אני, עד הסוף. כיצד מתחבר לך המסר? האם את פוחדת לחשוף את עצמך ולהיות את? מה גרם לך בעבר להחביא את ה"אני" האמיתי שלך? האם עכשיו הזמן הטוב להיות את, ללא פחד מביקורת כדי ללכת בדרך שבה בחרת? חישבי על המסר ובידקי עם עצמך איך "נתקעת" בעבר כי לא היית ממש את....
בהצלחה
טליה

../images/Emo23.gif../images/Emo140.gif למגוש

מסר בשבילך: מנהיגות "הדרך היחידה שבה אדם יכול להנהיגנו היא להחזיר בנו את האמונה בכושרנו להנהיג את עצמנו." הנרי מילר זה הזמן שלך להנהיג ... אותך, אותנו, מה שבא לך האם איבדת את כושר ההנהגה? היכן בנקודת חייך נתת לאחרים להנהיג אותך? האם הובלת למקום שטוב לך בו? מה יקרה אם תקחי לידייך את הגה חייך? לאן תרצי להגיע? מה את צריכה לעשות כדי לתפוס מנהיגות? איך המסר הזה מנע ממך בעבר להתקדם או להנות בעבודתך? היכן ואיך הוא יכול לעזור לך?
בהצלחה
טליה

מגי 336

New member
טליוש ../images/Emo23.gif

השארת אותי עם פה פעור!! לא ממש יכולה לפרט כאן רק תדעי שהמסר פוגע בוללל אני לא צריכה לנבור יותר מידי יודעת מה עלי לעשות
תודה!

../images/Emo23.gif../images/Emo140.gif ל ILL take the rain

מסר בשבילך: לבטוח אני אומר לך את האמת, אם יהיה לך אמון קטן בגודל של גרגר חרדל, אתה תוכל לומר להר הזה "זוז מכאן לכאן," והוא יזוז. גם היום הכול יסתדר בסוף... מה שנשאר זה לבטוח.. אני חושבת שהמסר אומר הרבה.... מה דעתך.?
בהצלחה
טליה

talr10

New member
מסר למציאת עיסוק /ייעוד

אשמח לקבל שוב מסר לגבי מציאת עיסוק שהוא הייעוד שלי. תודה ושבת שלום טלי

limud

New member
הי נשמה, קסמי אהבה

אשמח למסר ממך, לגבי הסדנאות שלי תודה אין כמוך נועה

../images/Emo140.gif ../images/Emo23.gif לנועה

מסר בשבילך: פשוט להיות "תיהנה מהדרך, תיהנה מעכשיו, ותפסיק לדאוג אם תרוויח או תפסיד." מאט ביונדי לא לשכוח, אפשר להניח לרגע את הכול... ופשוט להיות אני חושבת שהמסר מדבר בעד עצמו.... מה דעתך,זה אפשרי?
בהצלחה
טליה

limud

New member
נשמה , את מדהימה

פשוט להיות, זאת עבודה, עבודה לא פשוטה , אך משתלמת. אין לי מספיק מילים להודות לך אוהבת נועה

../images/Emo23.gif../images/Emo140.gifל talr10

מסר בשבילך לגבי ייעוד: אינטימיות "איזה דבר נפלא יש לשתי נשמות כשהן מרגישות כשהן מחוברות...לחזק זו את זו... לחוות זו את זו ללא מילים." ג'ורג' אליוט מזמינים אותך למפגשים שמעבר למילים... במיוחד איתך למצוא את הייעוד את הכיוון המקצועי דרך אינטימיות..... היכן אינטימיות (או חוסר אינטימיות) מנעה ממך למצוא את ייעודך או סיפוק מהעבודה?
בהצלחה
טליה

למעלה