אופ שני - שלישי

O דילב O

New member
../images/Emo105.gifתרדעי הם רק הקליטו אותי זה עוד לא

ישודר. זה יהיה ברדיו 99 משהו כזה S: הוא אמר עוד שבוע שבועיים גג. בין השעות 21 עד 22. S:

lililulu

New member
מי פה מלכה ועושה לי טובה גדולה?!

אני צריכה שמישהי תוריד לי את השיר "לחיות את החלום" של בן ארצי ושתשלח לי איכשהו... מי שעוזרת לי אני סוגדת להD: תודה

MaStuLa76

New member
תות תעזור לך P;

טוב פרשתי לישון למה החום שיש לי במצח מתחיל לעצבןD; ביושD;

lililulu

New member
אני פה:) עכשיו חזרתי ואין לי כוח ללכת לישוןD;

הזמינו אותי לאיפשהו ולא היה באלי...פיכס מי ירד עכשיו למפגש חצי עולם הזה?!...הזמינו חצי שכבה והולכים לשתות...אם שותים זה לא ככה עם כל העולם זה עם מעט אנשים...כדי לא לצאת פוזאיסטיםD; חוצמזה אין לי כוח לזוז ולא היה לי כוח לחפש אח"כ הסעה חזרה ><

../images/Emo135.gifדווקא נשמע נחמד . D;

אם לא הלכת לשם , אז מאין חזרת ? . [; מאין רושמים עם י' או שתיים ? ,
עם אחת נכון ? . P =

lililulu

New member
עם 1 היית בסדרD:

אממ...סתם היה משחק ואח"כ איזה שיחה חופרת >< הוווו...אני מאוהבת בשחקן שלנו שפצוע כבר מלא זמןD; הוא כזה חמוד וסטייליסט...חחח האמת הוא לא כזה סטייליסט אבל יש לנו קבוצה של פחים אז הוא מתלבש הכי בסדרD: הוא מתוק
מסכן יש לו עוד איזה שבועיים להחלים...הוא לא משחק כבר איזה חודש יושב בצד על הברזליםD=

אני פה^.^

יאי הייתי אתמול בפסטיבל הפסנתר..בהופעה של שי גבסו;] הוא נוראנורא חתיך.333333>

../images/Emo135.gifחתיך ? , ../images/Emo12.gif

פעם הוא היה יפה , :) היום הוא גידל רעמה והוא לא יפה . XD לפי מה שהבנתי - אמרו שהוא גידל ת'רעמה הזאת כדי שכאילו להראות שוא בוגר והוא אמר שהוא לא רוצה מעריצות , רק קהל בוגר . חוצפן . >< המעריצות האלה בקרוב יהפכו לקהל בוגר ולא ישמעו אותך בכלל . \;

איזה שטויות נו באמת*~*

למה נראה לך שהוא גידל שיער רק בשביל שיהיה לו קהל בוגר? ואין דבר כזה אומן שלא רוצה מעריצות. אם לא יהיה לו מעריצות אז מה כן יהיה לו? אולי הוא רוצה ~גם~ קהל בוגר;] וזה אחלה. קיצ הוא חתיך
.

למעלה