מזמן רציתי לעשות את זה

../images/Emo32.gifמזמן רציתי לעשות את זה../images/Emo107.gif../images/Emo108.gif

ועכשיו לשבת נראה לי מתאים. שירשור של חיות הבית שלנו. אתן מוזמנות להעלות תמונות של החיות שחיות איתכן בבית וגם לספר לנו את הסיפור שלהן, אם יש כזה.

aliner

New member
וואי מעולה - אני אתחיל וזה לא יהיה קצר...

אז ככה לנו יש 2 כלבים: נוריס - לברדור שחור וצ'וזי - מעורבת צהובה. היתה לנו גם את איגי - חתולה מדהימה שהיתה אצלי כמעט 10 שנים והחליטה להתאבד בקפיצה מהמרפסת..ולא..על זה לא ארחיב במילים. לפני שהתחתנו החלטנו שאנחנו רוצים כלב. לי תמיד היו כלבים. אנחנו משפחה שמאוד דואגת ואוהבת חיות ואילו בעלי מאוד אוהבת חיות גם כן ובא ממשפחה שלא אוהבת פרוותיים - כך שלשנינו זה מאוד התאים. את נוריס אספנו מבית מחסה במושב הבנונים. שם בחורה צדיקה ממש היתה אוספת חיות עזובות מהרחוב וגם היתה מוציאה כלבים מהסגרים, כאלו שלא באו לאסוף אותם והיו מועמדים להמתה. אליה הגענו ונוריס כבר ממש היה אמור להמסר למשפחה עם ילדים שעוד עמדה שם ברחוב והתלבטה. אנחנו התאהבנו בו במבט ראשון והתפללנו שיקרה נס והם יחליטו לא לקחת אותו. בסופו של דבר הם החליטו שהוא לא בשבילם - כי הוא שחור ומזכיר להם איזה כלב אחר שהיה להם ונדרס...נו גם זה תירוץ. אנחנו תוך שנייה התלבשנו עליו ולקחנו אותו לחסותינו. זה היה לפני 7 שנים. לפני 4 וחצי שנים כשעוד גרנו ברמת אביב יצאנו לטייל עם נוריס ופתאום הוא התחבר לאיזה כלבה עזובה שלא היתה מוכרת בשכונה. היא הייתה בהריון מתקדם ממש לפני המלטה. היא הלכה אחרינו לכל מקום לא עזבה אותנו. כשחזרנו הביתה היא התיישבה מול דלת הדירה ולא זזה. בעלי שהוא רחום ביותר במיוחד כאשר מדובר בבעלי חיים, לא עמד בזה והוריד לה אוכל ושתייה. הוא המשיך לעקוב אחריה והיא בשלה לא עזבה אותנו. היה יום חורף גשום ולא היה לנו לב להשאיר אותה בחוץ, אז החלטנו לקחת אותה אלינו "ליום אחד" עד שנברר מה עושים עם תנו לחיות לחיות. למחרת אחרי טלפונים רבים, הבנו שאין אפשרות להשאיר אותה בתנו לחיות לחיות. הח'ברה האלו היו עמוסים עד אפס מקום. ההמלצה שלהם היתה לעקר אותה (כן ואתם מבינים מה זה אומר לגבי הגורים) וככה לפחות יהיה ניתן להציל אותה. זו היתה התלבטות קשה, כי איך אני יכולה לעקר כלבה בהריון??? למרות כל הקושי, אחרי המון התייעצויות עם אנשים שרוצים בטובתה זה מה שעשינו. כמובן שאחרי הניתוח לקחנו אותה הביתה וטיפלנו בה "עד שתבריא". עברנו איתה תקופה מאוד קשה בגלל כל הסערה ההורמונלית שהיתה לה. כהבריאה והשמינה כבר לא יכולנו להיפרד ממנה. כל השאר הסטוריה כמו שאומרים. הכלבים שלנו הם מפונקים (אפילו ישנים איתנו במיטה - אני בטוחה שחלק נגעלות עכשיו). אנחנו גרים בדירה ויש לנו ילד כאמור וזה מאוד מאוד מגביל וקשה ההתחייבות שלנו כלפיהם. אבל כלבים הם בני משפחה והתחייבנו ונעמוד בהתחייבות הזו למרות כל הקושי. אנחנו מאוד מאוד אוהבים חיות. בעלי הציל המון כלבים וחתולים משוטטים על ידי כך שנלחם למצוא להם בתים. הוא אפילו שם אחד על חשבוננו בפנסיון עד שימצא לו בית.
יש בבעלי חיים ובנוכחות שלהם משהו שמביא חום ואהבה.

nbrosh

New member
וואי, לא נגעלות..

לנו היה את סנופ: נשיקות פה אל פה ושינה משותפת כמובן.. אז אני מבינה. נעמה.

עכשיו שלנו

זאת לזניה. לקחתי אותה מהרחוב באותו יום בדיוק שהרדמתי את החתולה שליוותה אותי 19 שנה. היא חתולה קצת מוזרה. לא נותנת לילדים בכלל להתקרב אליה ויכולה להיות די אגריסיבית כלפיהם. היא חתולה מאד עצמאית וחיה את חייה וכמובן נכנסת ויוצאת מהבית מתי שמתחשק לה.

וזאת בוני, הכלבה שלנו

הכלבה הכי טובה בעולם. פשוט נשמה. היא נולדה אצל חברה שלי שהיא אמא של מיה - חברה של יהלי. מיה ויהלי היה נוכחים בהמלטה וכמובן בכל שלב התפתחות הגורים. הם היו 8 גורים. בשלב מסויים בוני נדרסה כשעוד היתה בבית שבו נולדה. ריסקו לה לחלואין את העצמות ברגל האחורית. היא עברה ניתוחים מאד קשים שבהם הכניסו לה ברזלים לרגל והיתה מאושפזת אצל הוטרינר כשלושה חודשים רצופים. כאשר חזרה לביתה בתום כל התקופה הקשה הזאת, חברתי התקשתה למצוא לה בית. אף אחד לא רצה אותה עם הרגל שלה, אז אנחנו החלטנו לקחת אותה אלינו. והיום היא חלק מאיתנו, כלבה חכמה וטובה באופן נדיר. הילדים יכולים לעשות לה פשוט הכל. מעולם היא לא הראתה אפילו שמץ של כעס כלפיהם.

איולי

New member
../images/Emo106.gifוהנה שלנו, זה בובו

באוגוסט יהיה בן 11 הוא חתול יערות סיבירי גזעי הגיע ממוסקבה היישר לבעלי הוא היפואלרגי (רב האנשים שאלרגים לחתולים לא אלרגים לחתולים הללו) והוא אבא ל- 56 גורים לתפארת מדינת ישראל הפזורים בכל רחבי הארץ והעולם הוא אינטרצ'מפיון אבל הכי הכי הוא הבובון שלנו, עדין מצחיק חכם שובב מלך וגאון של אמא והוא יודע את זה ומנצל את זה יש לו מיליון שמות- יאסי פו, בובו, קפקי, צ'יפופו, במבו, הוא מעולם לא שרט, רק לפעמים נתפב לו ה"הוקי" כמו שאנחנו קוראים לציפורן האחת שלו שנתפסת לפעמים,

איולי

New member
וזאת סושי ../images/Emo20.gif../images/Emo23.gif

סושי גם תהיה בת 11 באוגוסט, עשרה ימים אחרי בובו, השם הנרדף שלה הוא- רחפת, כי היא לא רצה היא מרחפת, טסה, והיא בגוונים של כסף, אז קוראים לה גם כסופושי היא יכולה להתחרות עם דבק סופרגלו, כי היא נדבקת אלינו בצורה בלתי נלאית, גם היא הגיעה היישר ממוסקבה, לא עוזבת אותי לרגע כשאני לא מרגישה טוב אבל כשבעלי מגיע הביתה היא מתמקמת עליו ולא זזה, בקיצור אדיפוס קטן, גם היא אינטרצ'מפיון, רק שהיא לא עושה חוכמות וחשבון למי שהיא לא אוהבת.....

איולי

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo79.gifוזו פיף-פאף

היא התנוקת שלנו באפריל היא הייתה בת 8 היא נולדה בגולן להורים שהגיעו מרוסיה...... היא גבוהה מאוד ולכן קוראים לה גם ג'יריף-פאף, היא מקסימה, עדינה, ויש לה קול סופרן והיא מלכת שבא שלנו

shukpuck

New member
לאכול אותו

כמי שראתה את שלושתם במציאות, יכולה להעיד שהם מדהימים אחד אחד ומקסימים ובאמת כמעט אכלתי אותו.

hen79

New member
והנה הכלב שלנו שממש השבוע ימלאו לו שנתים

(ביום רביעי הקרוב)
הוא אצלנו מגיל חודשיים. לפניו היתה לנו כלבה מאותו גזע שגידלנו מגיל שלושה חודשים ובגיל 13 היא מתה בפתאומיות לאחר שהיתה לה פריצת דיסק
. לאחר מותה התעקשתי להביא כלב שממש דומה לה ובאמת הצלחנו למצוא "תאום".

hen79

New member
וזה החתול שלנו שקיבלנו ממש לא מזמן, הוא

בן 7. הוא נמסר לנו לאחר שבעליו הקודמים טענה שהיא משאירה אותו הרבה זמן לבד, משעמם לו והוא ממש בוכה. קיבלנו אותו באהבה והוא קיבל חיים חדשים ומאד דינאמיים.

nuky1

New member
לנו יש 2 גורי חתולים פרסי ופ"ז

הגינגי' זכר -סושי מתוק מאד ולא מאד חכם גם לא מגיב לשמו על אף שהוא אצלנו כבר יותר מ-3 ח' האפורה נקראה בהתחלה גרגמל מכיון שכשהבן שלי ראה אותה לראשונה אמר שהיא מכוערת כמו גרגמל. היום היא נקראת גרגש .חתולה מקסימה עירנית טובת מזג ומטפלת בסושי כמו אמא. היא בוגרת יותר ממנו. היה לנו חתול פרסי לבן כשלג אשר פתאום קיבל דום לב לבעלי בידיים הוא היה בן פחות משנתיים. זהו סושי שצולם בימים החמים לפני כשבועיים חוטף תנומה בכיור הקריר

nuky1

New member
תמונה נוספת של גרגש

שחכתי לספר שבני עושה לה אימונים לקרקס .שמים לה חוט תלוי גבוה ועל המזנון .היא מאד מרוצה לקפוץ כדי לתפוס אות ומה עושה הגי'נגי' ? עולה על המזנון ומושך לה

הכלבה שלנו../images/Emo107.gif

חן - כלבת גולדן רטריבר - מדהימה מדהימה. היא ממש כמו בן אדם, חכמה ורגישה, בת 12 ונמצאת איתנו מתחילת חייה. תמיד יש לנו את הרושם שהיא מבינה כל מילה שמדברים איתה. לפני כשנתיים - חדר אלינו הביתה עקרב צהוב - חן נעמדה מולו - נבחה בטירוף, לא נתנה לאף אחד להתקרב אליו או אליה - והיתה דרוכה כמו קפיץ. רק כשבן זוגי הגיע עם מקל ענק ןחבט בעקרב - היא הסכימה לזוז. בקיצור - אחת מבני הבית. אגב - למרות שחן הגיעה אחינו כגורה קטנטונת, - היא הגיעה עם השפ שלה. אנחנו כמובן לא רצינו לגרום למשברים ריגשיים אצלה - ולכן נשאר השם

למעלה