רביעי [:

MaStuLa76

New member
../images/Emo32.gif רביעי [:

היום יום רביעי ,נכון? יואו הברזתי לאיזה אחת שקבעתי איתה ב11 D; חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני שמה לב שאני מרשה לעצמי להבריז להרבה אנשים

MaStuLa76

New member
למה רשמתי רק רביעי? גם לחמישי../images/Emo32.gif

מה עובר עלייך שירה? רק התחלת את היום. תרגעי כבר! שרלילה.

רק שתדעו. שליאור כתב בפורום של אלון.

ואני מאוהבת בו עוד יותר. ואתן זונות כן כן גם את תותי.

lililulu

New member
הוא לא כזה חתיך

אבל אני חולה על השירים שלו :) איפה ראית אותו?

MaStuLa76

New member
מה לא ראית???

הוא היה עם הגיטרה על הגב , ואמר "עד שלא יחזירו תגיים בויז" משהו כזה , בסוף. והוא סקסי בטירוף .

תרשו לי רגע

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחXDDDDDDDDDDDD אוקי הולי שיט אני לא מאמינה על עצמי שהיה לי פעם טעם ככ גרוע במוזיקהO_O

היו שם 20 בנות אם לא פחות ../images/Emo4.gif

בוושה . עושים הפגנה ? תעשו כמו שצריך >< תביאו מגפון , משפטי מחץ משכנעים למיניהם , בנות שיש להן כוח לצעוק ולעשות מהומות . זו הפגנה אחת העלובות .

נוופריי

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חבל שלא הייתי שם D=== ,, חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מה הייתי עושה להם אוווווווווי חחחחחחחחחחחח אני אוהבת מצלמות והתרעינויות אחממ חןDD: חחחחחחחחחחחחחחחח פעם שעברה שהתרעיינתי שאלו אותי מה אני אוהבת לאכולDDD;;; DDDDDD;; עלובות... תני לי לגעת לחבק אותך ומראים את ערןDD= הוא לא אוהבב שנוגעות בו ומחבקות אותו!!1 וההומו גייל הזה, מה הוא עושה שם?!:S ואנה, דומה לבונה! אנחנו אוהבות את הגיים בויז אוהבת את השירים של הגיים בויז אוהבת את ההופעות של הגיים בויז אוהבות את הריקודים של הגיים בויז אוהבות אותםם אוהבות את הגייפ בויזD== חחחח היא דומה לבונה ממשחייה! חן.1?! מדוע את לאמופיעה שם?:O

אמרתי לך, הלכתי לחחייליים D;

כפיירר אפשטייןן הכיי חמודדדדד בארץ !!
דיברתי איתו אין עליו פשוט אין

נוופריי

New member
חח חיילים זה סקסי [;

אבל הם סנובים מדי פעם D= חחחחחח כמו ההוא עם הפלאפון של דולצ'הDD: בתחנת רכבתD; אני שמה איתך כסף שהוא סתם דיבר לעצמו:DDDD

ההפפךך,,הם התחילו לדבר איתי D;;

חופשייייי חבל שהוא חייך \: היה לו שיניים על הפרצוף D: חחחחחחחחחחחחחח דיבר לעצמו ולפלאפון הזהוב מזהוב D: שלוווו

../images/Emo210.gif חחחחחחחחחחחחחחחח D:

בקושי 25 בנות S= וגם ,, בקושי צעקות , בקושי הפגנה D;

MaStuLa76

New member
עמיתאל D;

אני עכשיו הולכת להסתכל בהיסטוריה שלנו, למצוא את שם משפחתך , ולפרסם אותו כאן ברבים אם אינך מעלה לי תמונה D;

MaStuLa76

New member
באמת? יששששש

פר_ _ _ _אל נחשו את מה שיש באמצע [= ממש גלגל המזל [:

למעלה