רביעי [:

MaStuLa76

New member
נ פ ל ת י ! D;

דנץ' מאמ' [:‏ (‏PM‎ ‏05:18)‏ : וואי אתמול אני, אסף , שאולי , הילה חברתי , גיא ואופיר = חברים של אחי יושבים בחדר Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏05:18)‏ : ועושים אהבה? דנץ' מאמ' [:‏ (‏PM‎ ‏05:18)‏ : ואני דברתי עם הילה חברה שלי ודברנו על איזה אחד שאני שונאת אז עשיתי פרצוף מצחיק כזה ובדיוק שאולי עשה פליצה ברעש ואסף ראה ת'פרצוף הוא עושה זאת היית את ? דנץ' מאמ' [:‏ (‏PM‎ ‏05:19)‏ : מ ת ת י !!!!!!!!!!!!!!!!11111 Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏05:19)‏ : חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏05:19)‏ : נפטרתי. Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏05:19)‏ : מה אמרת?!? דנץ' מאמ' [:‏ (‏PM‎ ‏05:19)‏ : ועכשיו לכי תסבירי לו שזאת לא אנייייי Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏05:19)‏ : חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏05:20)‏ : נ פ ל ת י דנץ' מאמ' [:‏ (‏PM‎ ‏05:20)‏ : שאוליי אמר לו שזה הוא..וגם הוא הריח שזה ממנו חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏05:20)‏ : יואו אני לא נושמת דנץ' מאמ' [:‏ (‏PM‎ ‏05:20)‏ : טוב נו מה מצפים ? אמא שלי הכינה אתמול שעועית [= Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏05:20)‏ : חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏05:20)‏ :
Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏05:20)‏ : איכ שאולי הזה Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏05:20)‏ : ליד חברתך מפליץץץ?! Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏05:20)‏ : תגייד דנץ' מאמ' [:‏ (‏PM‎ ‏05:20)‏ : כככן ....... >< הוא מפליץ גם באוכל של שולחן שבת דנץ' מאמ' [:‏ (‏PM‎ ‏05:20)‏ : מה? Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏05:20)‏ : מה קורה באמצע סקס , אם הוא מחדיר לך , ואז נאבקת , ואז יותצא לך גוש קקי מהתחת על הסדין? דנץ' מאמ' [:‏ (‏PM‎ ‏05:21)‏ : אאאאאאאאאאאאאאאאאאיכככככככככככככככ Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏05:21)‏ : חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏05:21)‏ : את חושבת שזה קרה אי פעם?D; דנץ' מאמ' [:‏ (‏PM‎ ‏05:21)‏ : כל הזמן מרי אומרת לי את זה ;/ Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏05:21)‏ : חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח דנץ' מאמ' [:‏ (‏PM‎ ‏05:21)‏ : אם עושים אותך מאחורה ואז שהוא מחדיר אחורה הוא מוציא אותו וכולו מרוח בקקי |: Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏05:22)‏ : איכככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככ

../images/Emo10.gif הצילו ../images/Emo10.gif

זה נכון ששבוע הבא חוזרים ללימודים
אני מתה אם כן
נשאר לי עוד 4 דפים בעבודת שורשים
2 צריכים לספר עליי , אחד אחותי שלא מזיזה אצבע ואחת חברה .. ביקשתי מהחברה הכי טובה שלי שתספר עליי והיא כתבה שורה וחצי מטומטמת
השניים שאני צריכה לעשות ממש קשים ולאמא שלי יש בקושי זמן לעזור לי
אני גמורה

הו. מסכנהX_X

זה ככ מתיש העבודת שורשים הזאת אני זוכרת שלא ישנתי בלילה ביום לפני שהייתי צריכה להגיש אותהDD: ולא בטוח. כאילו יש מצב, לפי מה שהבנתי רק האוצר צריכים לאשר ויש הסכם><

../images/Emo135.gifתביא אני יעזור לך . (:)

חחח אני זוכרת שבמקום שאחותי רשמה עליי אני רשמתי על עצמי כאילו היא רשמה עליי .
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח רוצה אני ירשום עלייך במקום אחותך ותגידי שזאת היא ? , D = סתם אני לא טובה בזה .

גם לאוראל אין עבודת שורשים . היא כיתה ח' וזה

בכיתה ז' . . . . זה כיף עבודת שורשים . נראה לי D: עכשיו אני עושה רק תפרק על עצמי =P

../images/Emo210.gif כמה טוב שאין לי תעבודה הזאתי O;

לא עושים לנו דברים כאלה בבצפר . D=

MaStuLa76

New member
כואבת לי הבטן ]:

לא ממחזור . לא מרעב. מין הרגשה כבדה כזאת של חוסר משהו , ותמיד הוא גורם לי לחשוב אחרת על הדברים |: יאו , אני כזאת טיפשה ]:

lililulu

New member
נראה לי אנחנו נשמות תאומות../images/Emo12.gif

כואבת לי הבטן גם, אבל נראה לי זה מרעב
או מזה שאיזה אחד הרים אותי וזה כאב
הו קורה לי משהו דומה...הוא לא גורם לי לחשוב על הדברים אחרת אבל...משהו דומה.

למעלה