שבת - ראשון

../images/Emo210.gifאאל תוותר על החוופש ששללך להיוות

מה שבא לך לעשות , מה שרק אתה רוצה ואם אם רק תבקש , אז תמצא בך אש להגשים כל מה שרק לבך ירצה , ! להלהלהלה ההיסטוריה לא חוזרת , והזמן לא עוצר מלכת . אז תנצל את היום , הוא לא יחזור מחר לרצות לא לעמוד כי, אין לך ברירה זו העמדה שלך, אז תציל אותה , !@

../images/Emo210.gif איפה דילב !? ,

אמממא , ממש רדום פה S; אני יחזור כשאראה פה חיים . להת' . ><

MaStuLa76

New member
די כבר להפיל הכל על דילב ..

היא לא חייבת להיות כאן 24 שעות , וגם כל בת פה לא חייבת להיות כאן 24 שעות ! תפסיקו להיות מעצבנות וקטטנוניות .. \: מי שרוצה להיות פה - בכייף . מי שלא רוצה להיות פה - ביי . תתחילו להפעיל את הפורום [אלה שחושבות שרדום פה ] במקום להתלונן כל היום |: אומג \: כמה בילבולי שכל.

../images/Emo210.gif מי מפיל על דילב ?! . ><

אני גם לא חושבת שהיא צריכה להיות פה 24 שעות , אבל כבר כמה ימים שלא הייתה פה ותראי תמצב של הפורום . אין אופ , אין סיכום שבועי , בתכלס נופר צודקת קשר לפורום ,, הוא מוזנח , אין כאן אף אחת , מי כאן כבר !? אני ואת ! , וזהו אני חושבת . |; כנראה שאת הקטנונית פה שירה , כי אני יחסית דואגת לפוורום !!!!1 S;

MaStuLa76

New member
וואו וואו על המצב של הפורום . מי ישמע ..

זה לא שדילב חסרה פה , זה הבנות שלא כאן . ואת כן מפילה הכל על דילב. היא מנהלת אז היא חייבת להיות כאן ? \: לא ניראה לי. ויופי שאת דואגת לפורום , אבל אוראל , תני לי להזכיר לך - זה רק פורום.

../images/Emo210.gif טוב , אין לי מה להגיד לך ,

למרות שזה רק פורוום , צריך לשמור על סדר [!!] , או שעדיף להגיב באי סדר . ואם את חושבת שאני מפילה הכל על דילב , זו בעיה שלך . :) ביי , ^_^

O דילב O

New member
../images/Emo136.gifנכון.

אבל כבר כמה ימים שלא הייתה פה ותראי תמצב של הפורום . אין אופ , אין סיכום שבועי , בתכלס נופר צודקת קשר לפורום ,, הוא מוזנח , אין כאן אף אחת , בדיוק בגלל זה לא מגיע לנו פורום.

MaStuLa76

New member
עמית זה כמו עמית מבובות!

עמית מבובות זה כמו זוהר ליבה. זוהר ליבה זה כמו ריבה. ריבה זה כמו סופגניות. סופגניות זה כמו חנוכה. חנוכה זה כמו חג. חג זה כמו חופש. חופש זה כמו נופש. מסקנה : את נופש.

lililulu

New member
../images/Emo12.gif

מי מתנדב להוריד לשירה כאפת שטות? יא...יא...יא...קריית שמונאיתDD: זה כמו חשמונאית...אלה שנלחמו נגד המכביםD;

lililulu

New member
נגד מכבי קריית שמונה [:

אח שלך משחק שמה אבל זה סוד הוא מסתיר את זה ממך כי הם ממש גרועים אז ששששש......

MaStuLa76

New member
אין דבר כזה מכבי ק.ש XD

יש הפועל..:) חחחחחחח מה זה גרועים , הגיעו לטבלה. לא שאני מבינה משהו בשיט הזה , אבל מרוב שכל אחרי נצחון לא מפסיקים לצפצף פה אז זה ברורD;

lililulu

New member
הגיעו לטבלהDDDDDDDDDDDDDDDD:::::

טבלאות יש גם בליגה ג' (שזה כאילו הליגה הכי נמוכהD;) התכוונת שהם כאילו עלו לליגת העל...איפה שכל הקבוצות הטובות משחקות...כן הם שיחקו פעם מול בית"ר... אפילו יש להם כושי אחד! ראיתי אותוD= גם ליקנעם/מגידו יש כושי אבל אנחנו משחקים כדורסל...וגם עם הכושי הזה אנחנו מפסידים מלאXD

Eiinav

New member
הייי מאמ

מאמ את סקסי ביצ' [: פורום של חפרנים מאמ , בואי למיטה [:

למעלה